Far Cry 2

Alternatywne nazwy: Far Cry 2

Far Cry 2 - gra komputerowa z gatunku first-person shooter. Gra Far Cry 2 to druga część serii gier Far Cry, nie biorąc pod uwagę różnych dodatków. Ale nie ma ciemniejsze niż kontynuacja wydarzeń z historii, i nie ma połączenia do publicznej wiadomości. Gra nie jest tak popularne, ale nadal ma również sporo fanów. Każda gra ma swoją własną specyfikę. Staram się zrozumieć, gdzie przyszli, co przyciąga wszystko w grze. Zagraj w Far Cry 2 może być tylko sam, bo przez projekt tylko w trybie pojedynczego użytkownika. Twoja postać czeka na Ciebie.

Może być już w pośpiechu, aby szybko ściągać Far Cry 2, a utracone w grze. Lub można zapoznać się z gry na początku, czytając i przeglądając recenzje. I odważnie z ufnością do pobrania gry Far Cry 2.

Jesteś tutaj pojawiają się na terytorium jednego z państw afrykańskich, jak wojsko, a jeden główny cel - usunięcie ze świata nielegalnego handlarza bronią. Mimo wszystko, w pewnym stopniu, to właśnie z nim trwa wojna domowa trwa między dwoma stronami konfliktu: Ofoten - Wielka przednia Praca Liberator i SNA - Unia Popularne Resistance. Ogrodzony miasta, i nie pozwól nikomu nie wydała. Ale broń po prostu nie kończy. Więcej przeżyli i cywile pod groźbą zakażenia różnymi chorobami. Generalnie, wszystko w stanie śmiertelnego. Tam po prostu nie wystarczy, a ty, czy raczej twoja postać.

W grze biorą udział takie znaki:

• Szakal;

• Ruben Oluvagembi;

• Addy Mbantuve;

• Oliver Tambossa;

• Leon Gakumba;

• Prosper Kouassi.

Szakal - główny czarny charakter w grze. Dostawcą broni do miasta. Los zależy od bohatera.

Ruben Oluvagembi - dziennikarz, który przeżył bohater zwraca się o pomoc w poszukiwaniu rekordów rozmowę z szakala. Przetrwały w tych warunkach.

Addy Mbantuve - charakter okrutnego i apodyktyczny. Ofoten przewodzi organizacji. Uderzyła do wrogów śmierci.

Oliver Tambossa - Duże zarządza SNA. Nie przeżył wojnę.

Leon Gakumba - lekarz, następnie dodaje do Ofoten. On poniósł śmierć.

Prosper Kouassi - doprowadziły ulica oszustów w Pale. Zawarte w SNA został później zabity.

Wszystkie dostarczone do Ciebie Far Cry 2 misje prowadzone są z trudem. I tam w drodze, aby przejść do głównego celu. W końcu dojdziesz do wniosku, że też musi umrzeć, bo prawdopodobnie są zainfekowane.

W realizacji wszystkich celów w celu Far Cry 2 bronie, takie jak maczety, karabiny maszynowe i karabiny maszynowe, karabiny snajperskie, pistolety - karabiny maszynowe, strzelby, lekkich granatników, pistoletów, materiałów wybuchowych, miotacze ognia, moździerze, i wiele więcej. Także dodatkowa wersja dostać dolewki.

Ma także różne transportu, który pomaga przezwyciężyć wielki dystans do celu.

W gry Far Cry 2 nie jest trudne, tylko dbać o życiu. Gry Far Cry 2, ze swojej strony, z dość dobrą grafiką, z maksymalnej możliwej rzeczywistości transmisji wydarzeń pomoże.

Dobra gra! Dziękuję za uwagę!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi