Far Cry 3

Alternatywne nazwy: Far Cry 3

Far Cry 3 - gra komputerowa z gatunku FPS otwartym świecie z elementami RPG. Far Cry 3 Gra polega na drogę przetrwania na wyspie, tropikalny raj na ziemi, Rączka Island. Gra zachwyciła swoich fanów dostęp do nie do odległej 2012. Jest to trzecia część tej ciekawej historii gry Far Cry. Ale nie jest to sequel, ponieważ nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami, z tym, że akcja dzieje się we wszystkich grach na wyspach, w dżungli. Gra zyskała popularność, może nie taki jak jego poprzednik. Twój bohater będzie stawić czoła nie tylko wrogów. Ogólnie zabawa stoi.

Pospiesz się odwiedzić witrynę i pobierz Far Cry 3. i zanim nie zapomnij przeczytać przegląd i obejrzeć film - Opinie. A następnie można pobrać grę i Far Cry 3.

Far Cry 3 Zagraj obudzić się na wyspie, która zatrzymała się z braćmi i przyjaciółmi. Ale nie z powodzeniem dostać w ręce plemienia zbuntowanych lokalnych piratów.

Podczas ucieczki z bratem, uda Ci się uciec, a twój brat umiera. I napotkasz piratów, którzy sprzeciwią się organizacji - lokalny oporu.

W rezultacie otrzymujemy następujące znaki w grze:

• Jason Brody

• Waas Czarnogóra;

• Grant Brodie;

• Dennis Rogers;

• Lisa śnieg;

• Oliver Carswell;

• Keith Ramsey;

• Daisy Lee;

• Riley Brodie;

• Sam Baker.

Jason Brody - bohater gry. Nie bardzo wiedział, co jest w stanie w walce.

Waas Czarnogóra - wiodący gang piratów, bardzo okrutne.

Grant Brodie - masz starszego brata Jasona. WAAS zabija go.

Dennis Rogers - przywódca powstania, staje się przyjacielem Jasonem.

Lisa Snow - ukochany Jason. Los zależy od wyboru, gra się kończy.

Oliver Carswell - przyjaciel bohatera.

Keith Ramsey - przyjaciel Jason.

Daisy Lee - dziewczyna Granda.

Riley Brodie - masz młodszego brata do bohatera.

Sam Baker - znane z gry szpiegowskiej i zostaje towarzyszem dla Jasona.

W rezultacie, Far Cry 3 misji, które powstają w sposób będą związane z realizacją głównego celu - wyzwolenia wyspy przed piratami, aby pomóc oprzeć.

A ja wam pomóc Far Cry 3 bronie w wysokości około 39 gatunków. Jest wystarczająco mocny, by bronić wyspy.

W grze Far Cry 3 można grać w kilku trybach: single-player, multiplayer i co-op. Spółdzielnia zapewnia Tobie i trzech innych towarzyszy do wykonywania określonych zadań. Odpowiednio tryb multiplayer obejmuje zespoły bohaterów również związane z siecią.

Istnieje również przewiduje, według własnego uznania, dwa sposoby rozwoju wydarzeń na końcu gry. Życie zależy od wielu znaków.

Gra Far Cry 3 cieszy się doskonałą grafiką za lepszych przejadanie wydarzeń rzeczywistości. I muzyka rozcieńczona przegrywa ogólny obraz wydarzeń w grze.

Mieszkańcy wyspy, został zniesiony, ponieważ sam czuje nienawiści i przemocy wobec ludzi piratów. Tylko ty i twoi towarzysze i nie ma dość. Pośpiesz się, aby dołączyć do przepływu zdarzeń.

Udanej gry! Dziękuję za uwagę!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi