Farming Simulator 14

Alternatywne nazwy: Farming Simulator 14

Game Farming Simulator 14 dla naturalnych rolników.

Dzisiaj trudno jest zaskoczyć kogokolwiek takim kierunkiem gry jak farma. Wydaje się, że ten temat od dawna był odtwarzany ze wszystkich stron i nie można oczekiwać od niego niczego nowego. Ale tylko na razie, podczas gdy Farming Simulator 14, którego rozwój był zajęty przez oprogramowanie GIANTS, nie zauważy. Nigdzie indziej nie znajdziesz takiej maszyny rolniczej (14 tytułów), jak tutaj. Wszystko to nie tylko musi nauczyć się zarządzania, ale także pamiętać, do czego przeznaczona jest każda maszyna. Są to ciągniki, przyczepy, kultywatory, siewniki, kombajny, opryskiwacze nawozowe, kosiarki, zbiorniki do kompostowania i wiele innych.

Aby rozpocząć, potrzebujesz Farming Simulator 14, aby pobrać na telefon lub tablet i dokładnie przejść szkolenie. Chociaż zabawka jest dystrybuowana bezpłatnie, a postęp można osiągnąć bez inwestowania dodatkowego kapitału, istnieje również płatna treść. Ceny zaczynają się od 90 centów. Istnieje również możliwość pobrania Farming Simulator 14 na komputerze, a następnie wszystko, co dzieje się na dużym ekranie, będzie widoczne we wszystkich szczegółach. Jednak nawet na małym ekranie urządzenia mobilnego nie odczujesz niedogodności, więc programista jest dobrze przemyślany.

Ustaw ekran i inne funkcje.

Aby zacząć pamiętać, co oznaczają obrazy graficzne na monitorze. Służą do wykonywania różnych poleceń i działań i są łatwe do zrozumienia. Sklep, w którym towary są sprzedawane i kupowane, pokazany jest jako kosz w górnej linii. Liczby obok to twoje konto czekowe. Następny jest procent zapasów, poziom paliwa i ikona menu. Po prawej duża skala wskazuje prędkość maszyny. Po lewej stronie widać mapę gospodarstwa. W dolnym wierszu ikona pokazuje typ wybranej techniki, którą obecnie kontrolujesz, a po kliknięciu zmienia jednostkę. Ostatnie to przyciski akcji.

Game Farming Simulator 14 przygotował dla graczy:

  • Masa zabawy z kolorową grafiką 3D
  • Komunikacja z innymi graczami
  • Rozwój własnego gospodarstwa
  • Osiąganie nowych wysokości dzięki ciężkiej pracy

Każdy przedmiot ma wiele gałęzi. Na przykład rozwój gospodarki oznacza pracę w terenie (siew i zbiór różnych upraw za pomocą różnych technik), opiekę nad zwierzętami gospodarskimi i maszynami, zatrudnianie pracowników. Ale te momenty mają również wiele drobnych niuansów, konieczne jest stopniowe ich usuwanie. Z biegiem czasu będziesz miał nowe budynki, w których będą obory, stogi siana, stacje kolejowe, młyny, sklep, tankowanie i inne obszary. Gra Farming Simulator 14 jak najdokładniej odtworzono prawdziwe warunki życia rolnika. I niech zboża dojrzewają szybciej niż zwykle, wydarzenia wymagają ostrożnego podejścia i nie tolerują pośpiechu.

Aby wysłać ciągnik na pole, najpierw musisz przynieść go do prawej przyczepy, upewnij się, że zbiornik jest pełen paliwa. Jeśli brakuje paliwa, idź na stację benzynową, a dopiero potem na pole. Powinieneś nauczyć się, jak nim zarządzać, aby utrzymać linię wyraźnie i nie uderzać w przeszkody. Ponadto gra Farming Simulator 14 umożliwia zatrudnianie pracowników, a podczas wykonywania zadania (siewu, orki, zbioru) zwracasz uwagę na inne sprawy.

Na początku będą dwa pola na jednym zbiorach gotowe do zbioru, az drugiej tylko wysiewane. Gra fs 14 oferuje wybór jednego z rodzajów ziarna: pszenicy, rzepaku lub kolby kukurydzy. Tutaj chcesz doradzić, aby zostawić zboże do czasu, gdy wstaniesz, ponieważ do jego przetworzenia potrzebny jest specjalny sprzęt, a pieniądze są nadal przydatne w pilniejszych sprawach.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi