FarmVille 2

Alternatywne nazwy: FarmVille 2 Rural seclusion, FarmVille 2,

Na najlepsza gra Farmville 2 Ciel samotności.

Company Zynga przedstawia FarmVille 2 Rural samotność to mobilna gra z gatunku farmy, która spodoba się wszystkim miłośnikom tego kierunku. Przede wszystkim przyciąga animowaną grafikę, ale to nie jest jedyna zasługa. Nawet jeśli nie masz internetu, możesz nadal podlewać łóżka i opiekować się zwierzętami, budować budynki i gromadzić zasoby. To prawda, że ​​komunikacja jest niezbędna, ponieważ pozwala komunikować się z innymi graczami, tworzyć sojusze z nimi i wykonywać zadania. Jeśli połączysz się ze społecznością na Facebooku, pojawią się również przywileje, a pierwsza otrzyma złote klucze, których nie możesz bez nich zrobić.

Gracze na

Millionów polecają grę FarmVille 2 Rural samotności, aby pobrać, ponieważ jest to naprawdę ekscytująca gra. Zainstaluj go i graj na nim całkowicie za darmo, ale płatne treści nie będą zaskoczeniem. Dla tych, którzy preferują przyspieszony przejazd, nie można obejść się bez zakupów. Jeśli chcesz udowodnić, że wszystko można załatwić samodzielnie, nie będziesz musiał inwestować pieniędzy. Kolejna wspaniała wiadomość, którą możesz pobrać z samotności FarmVille 2 Village na komputerze. Jednocześnie możliwe staje się natychmiastowe zbudowanie nieruchomości na dwóch źródłach w telefonie i na komputerze osobistym, porównując sukces osobisty.

Jak przygotowała się gra.

Wypełnienie zabawki jest dość znane, więc szybko to zrozumiesz:

 • Przejdź do nowych poziomów
 • Game FarmVille 2 Obszary wiejskie rozwijają się na oddzielnej działce, dlatego wszystko znajduje się w pobliżu w jednym miejscu.

  • Wschodnia na podłożu rolniczym
  • Kiełkowanie i zbiór
  • Zachowaj i opiekuj się zwierzętami
  • Użyj Koła fortuny i wygraj nagrody
  • Pobierz i wykonaj zamówienia
  • Buduj i poprawiaj budynki
  • Rozwiń obszar
  • Na samym początku poznasz dziewczynę Maszę, aby nauczyć początkujących mądrości procesu gry. Aby być łatwiejszym do nauczenia, na początku farma jest bardzo mała.

   Możesz z łatwością śledzić wszystkie procesy, które odbywają się podlewanie łóżka i drzewa, zbioru, karmienia i dojenia krowy, produkując niedrogie towary. Aby to zrobić, buduj różne budynki (młyn, piekarnia, młyn do masła, fabryka serów i wiele innych). Im wyższy poziom, tym większy asortyment obiektów, roślin i zwierząt zostanie otwarty. Wszystko, co produkujesz, trafia do dużej stodoły. Ponieważ jest wypełniona, będzie musiała zostać zwiększona i do tego potrzebne są klucze. Są one jednak potrzebne wszędzie, więc to jest najcenniejszy przedmiot, to prawdziwy złoty klucz.

   Nie zapomnij spojrzeć na planszę w pobliżu obory, gdzie zawieszają się zamówienia na dostawę niektórych rodzajów produktów. Jeśli masz je w odpowiedniej ilości, kliknij, aby wykonać. A więc zarabiasz monety i zwalniasz miejsce w magazynie na nowe rachunki. Sam będziesz zaskoczony, na jaką piękną farmę przemieniają twoje ziemie. Ogrody rozkwitają i przynoszą owoce, pola są kłute masą zboża, ziemniakami, pomidorami i ogórkami, zakręty pod własnym ciężarem kukurydzy, gałęzie drzew wyginane z bogatych zbiorów jabłek, gruszek, śliwek, brzoskwiń. Są też fabryki, w których wypiekane są pyszne ciasta z różnymi nadzieniami, dojrzewają sery, masło i inne produkty.

   FarmVille 2 Wiejska gra na odosobnienie będzie Twoją ulubioną zabawą, która zawsze tam jest, warto dołączyć telefon lub komputer. Każdego dnia coraz więcej osiągnięć i aktualizacji przyniesie miłe niespodzianki. Tutaj świętuj wakacje (Nowy Rok, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Halloween i inne), dyskutuj o wydarzeniach, bierz udział w konkursach i wygrywaj cenne nagrody.

   

  Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi