STRACH

Alternatywne nazwy: STRACH

Gra F . E . . R - niezwykle realistyczny first-person shooter z niesamowitych walk i ekscytującej historii. Projekt pracował nad stworzeniem Monolith Productions i
[ _21_] Dzień 1 Studios . W rezultacie, użytkownicy odbierali pierwotny mecz w stylu film akcji, który ma wiele pozytywnych właściwości. Ta niesamowita wyobraźnia i filmowe efekty specjalne i niespodziewane sytuacje, w których znajdziesz się wielokrotnie w trakcie gry, a możliwość korzystania z najnowszych technologii, jak również potężnej broni do zabijania wrogów. Twoi wrogowie są bezwzględni. Po tym niezwykłych ludzi i sił pozaziemskich. Kiedy policja, wojsko i siły specjalne stają się bezsilne, przyjść z pomocą facetów F. R - Federal Response Unit działalności. Specjalizuje się w zjawiska paranormalne, oprócz oni są uzbrojeni w najnowsze techniki wynalazki. Zaczynając F. R, aby grać, będziesz walczyć z duchami, ale to, co jest najbardziej dziwne, często stają się celem sam. Więc pamiętaj, że nie jesteś na grasować, a warto pomyśleć o tym, jak przetrwać. Poza strach i napięcie nerwów - że wszyscy, którzy będą testować przychodzi na świat F. R-line.

Aby stać się członkiem drużyny, należy utworzyć konto. Proste F. R rejestracja pozwoli Ci bawić niezapomniane wydarzenie. Jak to się wszystko zaczęło? Podczas tajnego ośrodka wojskowego w rękach terrorystów, władze przyciągnęły sił specjalnych w celu ratowania zakładników. Jednak szybko stracił kontakt z bojowników i aparat nadzoru krajowego przez rząd widzi szokujący obraz. Nieznana siła zabija ludzi, dosłownie rozrywając ich ciała na małe kawałki. Przychodzi czas na Etap F. R. Jako członek specjalnego oddziału, który nie będzie tylko doświadczenie! Podstępnych wrogów i bezkompromisowy, zawsze starają się blokować dróg ewakuacyjnych same pojawiają się w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Ale gdy już się nowa jednostka pod przykrywką pracownika, powinien być gotowy do walki rozpaczliwie z mistycznego zła.

F. R darmo wypełnić chwile wypoczynek ekscytujące. Nie tylko poczuć adrenalinę we krwi wzrasta. Będziesz miał okazję do wypróbowania różnych trybów: Deathmatch i Slomo Deathmatch, Team Deathmatch i Slomo TDM, Capture the Flag i Slomo CTF, Zdobywca ( trzy punkty kontrolne) i zdobywca Wszystkie (pięć punktów kontrolnych). Można używać takich funkcji jak ciekawy czas zwalnia. Taki stan jest rozszerzona o specjalne strzykawki, które czasami. Do Państwa dyspozycji będą różne rodzaje broni, jak broń palna (AT-14, pistolet, pistolet maszynowy, RPL, Assault Rifle G2A2, strzelba bojowa VK-12, Prototype-7 Automatyczny pistolet MP-50 wyrzutni rakiet MOD-3, itp. ) I rzuca (granaty, miny, miny radio sterowane). Czy ci szanse, ale nie zapominaj, że przeciwnicy mogą wykonywać te same czynności, jak ty, a mianowicie atak, zasadzka, uderzyć lub rzucić ogień kopalni. Bądź ostrożny podczas wędrówki po korytarzach krwawej grze. Musisz się przenieść z jednego pomieszczenia do drugiego, i jeśli można przetrwać następne w dużej mierze zależy od zręczności.

Spodoba ci się w grze F. R, ponieważ jest pełen wielu niespodzianek! Do przodu - wyprostował się nieziemskich zjawisk i czuć przypraw w tym przypadku. Powodzenia!


 

Zagraj także