FIFA 14

Alternatywne nazwy: FIFA 14

W grze FIFA 14 - piłka nożna symulator sportowy podobne, wymagające zastosowania taktyki. Projekt od twórcy serii gier - EA Canada. W porównaniu do poprzedniego gry FIFA 14 ma szereg wyraźnych zalet. Celem gry jest na pracy zespołowej i wykorzystania taktyki. Korzyści z projektu są doskonałe fizyka piłki i realistyczne pociągnięcia, szybkość dryblingu, i różne techniki dryblingu też możliwość wykonywania skrętów mija, pełną kontrolę autentyczności sytuacji w trakcie gry, a szybki rozwój w zakresie rozwoju zawodowego. Przeciwnicy mają inteligencję, więc walka naprawdę ciekawe i bogate. Przez cały maszt jest szczep emocjonalne i od każdego zwycięstwa jest jeszcze słodsza. Ponadto, będąc częścią FIFA 14 ligach, można przedyskutować doświadczenia z samej piłki nożnej-szalony nick, do interakcji z rówieśnikami, wyrażając swoją opinię w dowolnej sprawie. Obecność składnika społecznego sprawia, rozgrywka jest dość zabawne, bo nie czujesz się odcięci od świata, lecz przeciwnie - czujesz, że jesteś w środku najgorętszych imprez. Jeśli lubisz gry o podobnej tematyce, powinno się pobrać grę FIFA 14, aby zanurzyć się w atmosferze wielkiego sportu, a tym samym rozjaśnić długie wieczory ciekawych działań.

Niskie wymagania systemowe umożliwiają pobieranie Fifa 14 wszystkich chętnych. Po zainstalowaniu gry na komputerze, może natychmiast zabrać się do pracy. Należy dążyć do budowania kariery, a to przyczynia się do każdego nowego zwycięstwa. Oznacza to, że im więcej meczy, tym większe szanse. Po prostu chcę powiedzieć, że FIFA 14 jest dostępny do gry w różnych trybach. Nowy jest tylko jeden. Ten sezony grać razem. Chodzi o to, że łączą swoje wysiłki z przyjacielem i walki z tym samym duetem przeciwników. Inne tryby należy zapoznać się z poprzednich gier. Wybierz te, które będą jak: sezonów online, szybkie mecze z AI, coach kariery offline i towarzyskich gracza. Oprócz uczestnictwa w grach idą wyczerpujący, ale w swoim ciekawym treningu. Było to w czasie szkolenia będziesz doskonalić nowe umiejętności. Bez tego po prostu nie zrobi. I kolejny miły moment. Instalacja gry FIFA 14 na PC, można rozwijać i doskonalić swoją sieć skautów. Kusząca oferta, prawda?

A jednak, zanim zaczniesz w pełni sił do gry Fifa 14, należy rozumieć niektóre elementy. Musisz zdawać sobie sprawę z ich możliwości. Ze względu na fakt, że twórcy pracowali od wielu ulepszeń, FIFA 14 PC pozwala na następujące: ". Kołnierz" curling piłkę, uderzając odległość, nisko lecącej piłki, że myli kopnięć bramkarskie dla A także można użyć kombinacji grę i skutecznie ograć pozycję przeciwnika. Ponieważ gracze mogą teraz zmienić szerokość boiska i wybierz kąt natarcia piłki, gra robi się naprawdę gratka od realistyczne. Pomyśl nad każdym krokiem, wiedząc, że zniekształcony trajektoria piłki nie zawiedzie, bo to odpowiada rzeczywistej fizyki lotu. Szybko są w Fifa 14 zespołów i czerpać przyjemność z rozgrywki. Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi