Mistrzostwa Świata

Alternatywne nazwy: Mistrzostwa Świata

Gra FIFA Świat nie trzeba przedstawiać i historię, ponieważ uważamy, że należy o nim nie słyszałem, nawet jeśli nie kibic. Jest to jedna z najlepszych gier, które zrobiły najwięcej formę jakościową, jeśli spojrzeć na niego po raz pierwszy, że większość nie widać go i można mieszać z tej transmisji meczu. W tej grze można w nich organizować Puchar Świata lub Mistrzostw Europy i wygrać, oczywiście, że kochasz zespół. W zasadzie wszystkie gry, które zostały opracowane zespół EA Sport , mają przewagę konkurencyjną nad innymi ze względu na jej niezrównany grafika i lepsza grywalność. Ale gry FIFA World dowód wizualny Internecie. Kiedy patrzysz na realistyczny wygląd zawodników i warsztatach ruchowych z piłką, mamy myśli o tym, co masz prawdziwych graczy i decydować za nich. Zanim ta gra była dopuszczalna tylko dla tych, którzy mają dekoder, ale tym razem to był dostępny dla tych, którzy naprawdę kto chce spróbować swoich sił w FIFA, ale biorąc pod uwagę możliwość, ponieważ nie było Przystawki. Więc cieszcie się zawodników, teraz można grać na komputerze osobistym.

Będziesz w stanie zastosować się do udziału w grze, która jest tylko sama gra w tej chwili w trakcie beta testów. I tylko w czasie tej gry, takie jak podstawowe możliwych trybów:

- UltimateTeam - w tym tryb gry cały mecz całkowicie tylko w twojej mocy, i kieruje przeznaczenie drużyny. Twoja moc będzie mógł kupować i sprzedawać różne graczy. Ponieważ rynek transferowy jest zawsze otwarty (w dowolnym momencie), aby każdy miał okazję, jeśli jesteś zwinny, aby dowiedzieć się więcej na temat ich przeciwników. Każdego tygodnia, tryb ten jest aktualizowany i uruchomić wiele aplikacji do niego. Ten tryb gry pozwoli Ci grać w FIFA World darmo.

- Komenda League - w tym trybie będzie musiał zapłacić jeden kredyt na każdej grze. Jeśli wygrasz turniej lub to samo zdarzenie, tj. prawdopodobieństwo, że będzie zwrot kredytu. Z częstotliwością rozgrywki, można zwiększyć ilość punktacji kredytowej.

Mistrzostwa Świata w rejestracji wymagane jest, bo to jest gra online. Dzięki rejestracji będziesz mógł ubiegać się o uczestnictwo do badania i odwiedzić jedną z pierwszych szczęśliwców wybranych.

Na początku rejestracji zostaniesz poproszony o określenie prywatnego e-mail w wierszu, który znajduje się na głównej stronie gry witryny. Gdy wszystkie wypełnienia, kliknij przycisk "Wyślij".

Jeśli nie zostały wcześniej zarejestrowane, a nie tworzenia konta w systemie Pochodzenie , to twoja uwaga będzie miał po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, który można odtworzyć Gra FIFA World. Dla tych, którzy mają konto już istnieje w takim systemie będzie mógł po prostu pójść do gry po prostu podając imię i tajny kod, który stosuje się do konta.

Ta gra została przetłumaczona na język rosyjski, tak, że wypełnienie formularza i dalszego uczestnictwa w rozgrywce nie będzie trudne. Wystarczy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, które są system i wypełnić w kolejności.

, A następnie kliknąć przycisk "Zarejestruj się" i czekać na moment, kiedy administratorzy tej grze można wybrać do gry.

Mistrzostwa Świata w grze pojawi się różnorodnych zespół, a także raz w tygodniu zespół, złożony z zawodników zostanie ustalona na podstawie wyników w tygodniu (im będzie traktować gracza, który zdobył na tydzień w czasie rzeczywistym).

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi