Firefall

Alternatywne nazwy: Faerfoll

Firefall - gra multiplayer z pierwszej i trzeciej osoby. Firefall gra z gatunku science-fiction, a to nie ma opcji. Istniała ziemia w pokoju i harmonii, aż przeleciał w pobliżu meteorytu. A nie proste, i ogień. I to doprowadziło do tego kawałka krajów skutkami. Nieludzi panowanie na ziemi, i na podobieństwo mężczyzn odpowiada roboty. Gry Firefall bardzo ekscytujące.

Jak w przypadku każdej gry trzeba umieścić swoją postać w grze. Rejestracja Firefall jest dość standardowy tutaj, i tylko tyle

  • Podaj adres e-mail;
  • Utwórz hasło.

I jesteś gotowy do walki i fantastyczna podróż. Jak zwykle, dla początkujących, to wszystko zaczyna się od tworzenia i wyboru bohatera. wszystkie one są bardzo podobne, odróżnia je należeć tylko do jednej z grup:

  • Inżynier;
  • Atak;
  • Biotech;
  • Scout;
  • Dreadnought.

Engineer - silny w każdej sytuacji, ponieważ ma on dobre urządzenia i mechanizmy.

Assault - jak normalny człowiek dla piechoty, szybki i silny.

Biotech - zaprojektowany dla wsparcia bojowego, zawsze z biotechnologii, podczas walki.

Scout - dobry w swojej dziedzinie, jest daleko od gotowa złamać przeciwnika.

Dreadnought - odporne na wszelkiego rodzaju testach, zawsze z karabinem maszynowym, który zniszczyć wroga.

Funkcja ta może się zmienić w trakcie gry, ale raczej zmiany battlfreymov - kostium.

Gra będzie tylko w stanie grać Firefall prawdziwego stratega i rzemieślnik zarządza takie maszyny, jak roboty. Walczysz o pozostałościach normalnej cywilizacji, bo wszystko to było jeszcze nie wrócił.

Co by przetrwać na planecie jest stale dostarczany element takie jak Christie. Ale obawialiśmy się, że podaż może zatrzymać postanowiliśmy przywieźć własne. Ale w tym ostatnim stworzył statek i jego upadek doprowadził do naruszenia w systemie Ziemi i początku innej mutacji.

Świat jest zawsze pełen wrogów, ale tutaj, wszystkie żywe istoty, stał się agresywny, gwałtowny. Mają wygląd własny, gotowy do obrony i ataku. Przeciwnie, nawet tylko do ataku.

Jak gry Firefall on-line, to łączy się z fanów nie tylko leżąc nam bliższych krajów, ale także najbardziej oddalonych. Możesz również zadzwonić do swoich kolegów i szczęśliwie więc ich fantazji. Dołącz do zespołu i jest gotowy do pomocy sobie nawzajem.

Gry Firefall podobać jego jakość grafiki gracze. To jest dość jasne i kolorowe. Potwory, jakby specjalnie wygląda jaśniej i od razu widoczne. Nie pozostało niezauważone. Zwłaszcza w rozgrywce nie ma akompaniament. Być może, że będzie lepiej słychać oddychaniu przeciwników, a dźwięk strzelaniny w swojej odpowiedzi. Ale można bezpiecznie słuchać muzyki.

Gry Firefall bezpłatny jest okazją nie tylko do zabawy, ale również w trakcie gry coś robią funkcje i zmiany, albo to, albo preobretat.

W ogóle, to, to już wiedziałem, że są gotowe, aby rozpocząć odtwarzanie. Przejdź do rejestracji, nie pozwól im wygrać. Udane grasz!

 

Zagraj także