Football Legend

Alternatywne nazwy: Football Legend
Porządek prosty, najpierw musisz się zarejestrować, następnie zainstalować program i rozpocząć tworzenie własnej gwiazdy piłki nożnej. Piłkarze mogą ustawić wyjątkowy wygląd:

  • funkcji fakcyjnych, aż do całkowitego podobieństwa portretowego do prawdziwej osoby;
  • Rost;
  • Teloslozhenie;
  • Bazovuyu formie, ochrony i osobistego stylu.

Stwórz własną legendę piłki nożnej, gracze mogą od razu iść na pole treningowe. W tym trybie nie ma innych graczy, tylko bramkarz, który zarządza sztuczną inteligencją, nawiasem mówiąc, tylko robot bramkarski w dowolnym trybie, inni gracze na boisku, prawdziwi ludzie. W trybie treningowym możliwe jest opanowanie ciosów z całego pola gry, dryblingu, wszelkiego rodzaju karnetów, różnych zwodów.

razy w grze dużo, nie tylko grać i ćwiczyć. Gracz może stworzyć własny zespół przyjaciół lub dołączyć do istniejącego, stworzyć własny klub, brać udział w turniejach lub wykonywać zadania pojawiające się w grze każdego dnia. Akumulacja obu pozwala nam rozwijać piłkarza, zdobywając tytuły, aby zwiększyć jego szybkość, wytrzymałość i inne cechy fizyczne. Gra ma możliwość zakupu sprzętu sportowego gracza, co również wpływa na jakość jego gry.

Dobra gra drużynowa wymaga skoordynowanej pracy wszystkich zawodników, dzięki czemu można brać udział w meczach towarzyskich, ćwiczyć grę zespołową i umieszczać na polu każdego uczestnika. Gracze mają możliwość tworzenia wielu graczy i wybrania postaci tuż przed rozpoczęciem gry. Wspiera również wymianę i sprzedaż graczy. Wszystkie gry można przechowywać i przeglądać.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi