Legenda piłki nożnej

Alternatywne nazwy: Legenda piłki nożnej
Kolejność jest prosta, najpierw musisz się zarejestrować, a następnie zainstaluj program i zacznij tworzyć własną gwiazdę piłkarską. Piłkarze mogą wytypować unikalny wygląd:

  • wykrywkowe cechy, dopełniające podobieństwa portretu do prawdziwej osoby;
  • Rost;
  • Teloslozhenie;
  • Bazovuyu forma, ochrona i styl osobisty.

Ztwórz własną legendę w piłce nożnej, gracze mogą natychmiast wejść na pole ćwiczeń. W tym trybie nie ma innych graczy, tylko bramkarz, który ma sztuczną inteligencję, tylko robota bramkarza w dowolnym trybie, inni gracze na boisku, prawdziwi ludzie. W trybie treningowym możliwe jest opanowanie ciosów z całego pola gry, dryblingu, wszelkiego rodzaju przejazdów, różnych feintów.

regimes w grze dużo, nie tylko grać i ćwiczyć. Gracz może tworzyć własny zespół przyjaciół lub dołączyć do istniejącego, tworzyć własne kluby, uczestniczyć w turniejach lub wykonywać zadania, które pojawiają się w grze każdego dnia. Nagromadzenie obu pozwala nam rozwijać piłkarza, zwiększając jego szybkość, wytrzymałość i inne cechy fizyczne. Gra ma możliwość zakupu odtwarzacza sprzętu sportowego, który ma również wpływ na jakość jego gry.

Good gra drużynowa wymaga skoordynowanej pracy wszystkich sportowców, dzięki czemu można brać udział w przyjaznych meczach, ćwiczyć wspólną grę i umieścić na polu każdego uczestnika. Gracze mają możliwość tworzenia wielu graczy i wybrać znak bezpośrednio przed rozpoczęciem gry. Wspiera również wymianę i sprzedaż graczy. Wszystkie gry można przechowywać i oglądać.

 

Zagraj także