Za Honor

Alternatywne nazwy: Za Honor

Game Honor i jego początki.

Po obejrzeniu nowej gry komputerowej, zacznij argumenty, jakiego rodzaju jest, z pewnym silnikiem, kto pracuje nad tym, kto publikuje i inne powiązane atrybuty. Ale przynajmniej wiadomo, jak to zostało pojąteczne przez autorkę, i ile czasu minęło przed jej uderzeniem.

Game For Honour wylęło się w umyśle Jasona Vandenberga ponad 10 lat. Impet służył jako kursy sztuki zachodniej bitwy nagranej z Jasonem, a następnie zaczął myśleć o sposobie przenoszenia elementów kontrolnych mieczów. Kiedy pomysł został uformowany, zaproponował go różnym wydawcom, ale przez długi czas nikt nie chciał się bałaganować z niepopularnym gatunkiem, nawiązując do braku docelowych odbiorców. Ale to nie jedyna przyczyna, że ​​technologia, aby działanie w tym czasie zbyt realistyczne nie istniało. I tak stało się, że Jason Vandenberg był w stanie"urodzić"Honorowi Tylko 12 lat po jej pomysłach.

powtórzyć, że dziecko okaże się nie tylko żywotne, ale i zaskakujące. Zabawka nie jest kontynuacją kogoś, ale całkowicie odrębnym produktem o unikalnej historii.

At E3 2015 zapowiedź projektu gry z pojedynczym użytkownikiem / trybem wieloosobowym w gatunku hack and slay i przygotowuje się do wydania jego wydawcy Ubisoft spring 2016 Aby Honor będzie mógł pobrać najbardziej istotne platformy:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Gde z czasów średniowiecza.

Wybuch pancerza, miecze, potężne, surowe twarze żołnierzy, które zbiegły się na polu bitwy to Honor, realistyczna gra walki w trzeciej osobie. Nadszedł czas na dokonanie fałszywego wyboru, kim będziesz się w tej średniowiecznej historii:

 • Legiony niepokonane rytsarem
 • Wojgiewny gwałtowny vikingom
 • Wybrany spokój samuraj

VAS czekał na pole bitwy skąpane w morzu krwi, i do zaangażowania się w strategię opracowania taktyki, w połączeniu z sojusznikami przeciwko wrogom i atakowania ich z bliskich i dalekich granic. Proces jest tak realistyczny, że odczuwasz, że siła uderzenia zmienia się w zależności od ciężaru broni.

Aby ściągnąć za Honor, musisz trochę poczekać, a możesz iść na pojedynczą misję lub dzielić się z przyjaciółmi przechodzącymi.

Trump Honor na PC do innych emocjonalności produktów gamingowych. Możemy powiedzieć, że jest to gra dla twardych mężczyzn, którzy odczuwają szczególną melee po wznoszeniu się szalejącej adrenaliny w żyłach, pasji i innej reakcji chemicznej.

As w życiu, postacie nie przestrzegają zasad"jeden na jednego"i mogą atakować kilka osób na jednym, a często. Wyobraź sobie, że wpadasz do tłumu, wykrzykując bitwę, a potem trzyma miecz, by uderzyć. Naprawdę powinno być najbardziej ciężkie machanie rękami i nie czekać, aż system automatycznie to zrobi. Ponieważ twój przeciwnik jest także prawdziwym graczem, który wygra pierwszą bitwę, która pierwsza złapała drugą przez pomyłkę i spowodowała śmiertelną ranę.

Funkcje

Game.

Game For Honor spowodowało wiele hałasu i nie może doczekać się, aby gracze zajęli miejsce na monitorze, przechodząc do kampanii militarnej, zostawiając swoje żony, aby utrzymać dom, dopóki nie powrócą tarczy lub tarczy. I wygrać wszystkie walki, myśleć i działać szybko, korzystając z dostępnych możliwości gry.

 • Pick z trzech frakcji wojownika rycerz, samuraj lub viking
 • Sistema Sztuka walki pomaga zarządzać mechom
 • Obdumyvayte wojskowy strategiyu
 • Razvivayte talents geroev
 • Srazhaytes w kampanii dla jednego gracza lub ramię do ramienia z druzyami
 

Zagraj także