Honor

Alternatywne nazwy: Honor

Game For Honor i jego początki.

. Kiedy pojawi się podgląd nowej gry komputerowej, zacznij argumenty, jaki to gatunek, z silnikiem, który nad nim pracuje, kto publikuje i inne powiązane atrybuty. Ale najmniej wiadomo, jak to zostało wymyślone przez autora i ile czasu minęło od początku jej uderzeń.

Game For Honor wykluł się w głowie Jason Vandenberg ponad 10 lat. Impuls służył jako kursy sztuki z zachodniej bitwy zapisane z Jazonem, a następnie zaczął myśleć o sposobie przeniesienia elementów kontrolera uderzeń mieczem. Kiedy powstał pomysł, oferował go różnym wydawcom, ale przez długi czas nikt nie chciał zadzierać z niepopularnym gatunkiem, odnosząc się do braku docelowej publiczności. Ale to nie jedyny powód, dla którego technologia uczyniła akcję zbyt realistyczną w tamtym czasie, nie istniała. Tak się złożyło, że Jason Vandenberg był w stanie "urodzić" za honor Tylko 12 lat po swoich pomysłach.

szacunku dziecko nadal okazałoby się nie tylko opłacalne, ale także zaskakująco zabawne. Zabawka nie jest czyjąś kontynuacją, ale całkowicie odrębnym produktem z wyjątkową historią.

At E3 2015 ogłoszenie projektu gry z trybem jednego użytkownika / wielu użytkowników w gatunku hack and slay i przygotowuje się do wydania swojego wydawcy Ubisoft wiosna 2016 For Honor będzie można pobrać najbardziej odpowiednie platformy:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Gde z tyłu średniowiecza.

Ciężka zbroja, miecze, potężne, surowe twarze żołnierzy, którzy zbiegli się na polu bitwy, to prawdziwa gra walki For Honor w trzeciej osobie. Czas dokonać brzemiennego wyboru, kim się staniecie w tej średniowiecznej historii:

 • The Legiony niepokonane rytsarem
 • The Warborn przemocy vikingom
 • Wybrany spokojny samuraem

Vas czeka na pole bitwy skąpane w morzu krwi i angażuje się w strategię rozwoju taktyki, w połączeniu z sojusznikami przeciw wrogom i atakuje ich z bliskich i odległych granic. Proces jest tak realistyczny, że poczujesz, jak siła uderzenia zmienia się w zależności od ciężaru broni.

Do pobrania Do Honoru trzeba trochę poczekać i można przejść do jednej misji lub podzielić się ze znajomymi mijającymi.

Trump For Honor na PC na tle innych emocjonalności produktów gier. Można powiedzieć, że jest to gra dla trudnych mężczyzn, którzy odczuwają szczególną walkę wręcz po pojawieniu się szalejącej adrenaliny w żyłach, pasji i innych reakcjach chemicznych.

W życiu

bohaterów nie przestrzega zasad "jeden na jednego" i może atakować kilka osób na jednym, a często robi. Wyobraź sobie, że wpadasz w tłum, krzyczy okrzyk bojowy, a następnie trzyma miecz, by uderzyć. Naprawdę powinny być najcięższe ramiona i nie czekać, aż system automatycznie zrobi to za Ciebie. Ponieważ twój przeciwnik jest również prawdziwym graczem, który wygrywa bitwę, pierwszy złapie drugiego przez pomyłkę i spowoduje śmiertelną ranę.

Gra funkcje.

Game For Honor spowodowało wiele hałasu i nie może czekać, aż gracze zajmą miejsce na monitorze, przechodząc do kampanii wojskowej, pozostawiając ich żony, by trzymały palenisko, dopóki nie zwrócą tarczy lub tarczy. I wygrywać wszystkie bitwy, myśleć i działać szybko, wykorzystując dostępne możliwości gier.

 • Wstrój trzech frakcji wojownika rycerza, samuraja lub viking
 • Sistema Art of Battle pomaga zarządzać mechom
 • Obdumyvayte wojskowy strategiyu
 • Razvivayte talenty geroev
 • Srazhaytes w kampanii dla jednego gracza lub ramię w ramię z druzyami
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi