Fortnite

Alternatywne nazwy: Fortnite

Fortnite online to fantastyczna gra komiksowa z elementami przetrwania i strzelanki, narysowana w stylu kreskówki. Połączenie potworów przerażających w ich wyglądzie i przeplatanych humorystycznych chwil jest wizytówką tej rozrywki online. Gra naprawdę okazała się oryginalna. Firma Epic, grając w projekt, korzystała z Unreal Engine 4, więc świat gry okazał się płynny i dynamicznie się zmieniał. Czekasz na niesamowite przygody. Możesz poczuć niewyrażalne słowa emocji!

graczy musi wrócić do wirtualnych przestrzeni, gdzie jest pełno potworów. W tych chwilach, kiedy walczysz z nimi, gra Fortnite zamienia się w strzelankę z trzeciej osoby. Zarządzając swoją postacią, wchodzisz w gorące bitwy z różnymi podłymi stworami, które przychodzą w tłumie. Ale będziesz miał okazję przygotować się do tych bitew. Rzecz w tym, że świat tutaj jest ułożony w tak interesujący sposób, że twoje działania zależą od pory dnia. W ciągu dnia jesteś zaangażowany w budowę i wzmacnianie fortyfikacji, a także przygotowywanie różnych pułapek dla potworów. A gdy tylko noc spada na ziemię, potwory szturmują cię w pełni. O tej porze dnia lepiej być w bezpiecznym miejscu, a nie wędrować gdzieś na otwartych terenach, ponieważ te straszne stworzenia czują się mistrzami sytuacji i łatwo są gotowe zniszczyć wszystkich, którzy okazują niedbalstwo. Zaczynając grać w Fortnite, powinieneś starać się je znaleźć, aby nie drżeć ze strachu, gdy tylko następny dzień dobiegnie końca. Bezlitośnie strzelaj do irytujących potworów po zrobieniu zapasu żądanej broni. Nie zostawiajcie złych stworzeń szansie!

Natychmiast po rejestracji Fortnite przenosi Cię do świata otwartej gry, zacznij czuć się komfortowo. Choć na dziedzińcu jest jasno, szybko zbierz więcej zasobów i zbuduj swój dom. Potrzebne będą materiały budowlane, takie jak drewno, kamień, cegła. Budowa jest jednym z najważniejszych aspektów gry. Dlatego w trakcie rozgrywki poprawisz to, co będziesz w stanie stworzyć. Zmiany dotyczą dachów, strychów, schodów i innych elementów budynków. Inną bardzo ważną rzeczą jest broń. I to również może ulec poprawie. Dostępne do ulepszenia dostępnych broni. Podajmy przykład. Używasz prostej kuszy, az czasem dodajesz do niej paralizator, a tam widzisz, że może być wyposażony w materiały wybuchowe. Gra w grę Fortnite oznacza ciągłe rozwijanie się i wzmacnianie. Ale pamiętaj, że próby stają się coraz poważniejsze.

Proces gry obejmuje zarówno pojedynczą firmę, jak i wspólną grę. Aby skutecznie radzić sobie z inwazją potworów, gracze często tworzą sojusze i klany. Znajdź sobie solidnych towarzyszy i działaj razem z nimi. Zobaczysz, że będzie jeszcze ciekawiej!

Nie zapomnij o oryginalnym trybie cięcia z innymi graczami. Nie zostajesz rzucony na wyspę w towarzystwie 90 graczy i pozostanie tylko jeden zwycięzca. W tym przypadku możesz:

  • , aby uzyskać zasoby;
  • odnajdywanie skrzyń ze sprzętem;
  • , aby zbudować fortyfikacje;
  • Strzelaj i niszcz przeciwników;
  • ukryć przed wrogami;
  • terytorium badania;
  • umiera z powodu stale zwężającego się obszaru działania;
  • wygraj!

Fortnite daje możliwość korzystania z wolnego czasu za darmo. Nie marnuj ani minuty i dołącz do społeczności graczy. Oby wszystkie wasze nadzieje się spełniły!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi