Przyszłość Torpia

Alternatywne nazwy:

Gra Przyszłość Torpia zostanie przeniesiona do Ciebie w najbliższej przyszłości. Strategia ta pochodzi z Niemiec. Fantazja miesza się z rzeczywistością, sprawi, że długo, aby denerwować się na temat tej gry. Trzeba budować nowe budynki, budować fortyfikacje, rozwijać umiejętności i zdobywać nową wiedzę. Przyjemne jest to, że w przyszłości Torpia Internecie nie musisz od razu instalować żadnych dodatkowych plików po zakończeniu procesu rejestracji, będziesz mógł rozpocząć grę.

Będziesz mógł ozdobić swoją planetę w zależności od smaku. Zdenerwowany, budować nowe budynki i ich zbliżenia się do maksimum swoich ideałów. W tej grze trzeba wprowadzić armię, budować baraki dla żołnierzy i przygotowania ich do służby. Teraz będziesz w stanie kontrolować swoją przyszłość w Thorpe.

Podobnie jak w większości obecnie istniejących gier online, wymagany jest proces rejestracji Przyszłość Torpia, w przeciwnym razie nie będzie w stanie uzyskać dostęp do gry. Pomimo faktu, że wszystkie interfejs gry jest pokazany w niemieckim, każdy mniej lub bardziej doświadczony gracz będzie zajmować się zarządzaniem. W zasadzie, w prawym górnym rogu ekranu znajduje się pole wyboru zmianę języków, ale w tej chwili pozostaje nieaktywne. Miejmy nadzieję, że to tylko braki w trybie beta (tylko w tym stadium rozwoju gry jest teraz), ale w przyszłości wszystko będzie na czas, i rosyjskojęzycznej gracze będą także mogli czuć się komfortowo.

1. Aby rozpocząć proces rejestracji musisz kliknąć link «Jetzt Spielen» znajdujący się w centrum ekranu gry.

2. Z poniższego linku, zobaczysz, zanim otworzył formularz rejestracyjny na górnej linii, która jest nazywana «Benutzername», trzeba będzie wprowadzić swoją nazwę użytkownika - nazwa ta będzie w przyszłości Torpia grać i widać wszystkich graczy, więc będzie obsługiwać system.

3. Linia «E-Mail», jak zapewne można domyślić się, trzeba będzie wypełnić swój adres adres email.

4. W kolejnym polu trzeba będzie nagrać unikalnego hasła do logowania się do konta osobistego. Postaraj się zrobić to jak bezpiecznie kontynuować do gry Future Torpia był bezpieczny i nie martwisz się, że Twoje konto może być zagrożona przez oszustów.

5. Kolejny etap - wybór rasy. Gra jest dostępna dwie rasy: ludzie i Shivanery. Więcej informacji o wyścigach omówimy poniżej.

6. Aby sprawdzić system może być zakończone, trzeba będzie przyjąć i zgodzić się na wszystkie warunki określone w umowie użytkownika, które można zrobić zaznaczenie przed zadanej frazy «Ich habe dieAGB und ...».

7. Sprawdzenie poprawności wypełnienia, kliknij przycisk "Play Online", a raczej duży zielony przycisk z napisem «Jetzt Gratis mitspielen». Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, kliknij na nim link.

Jak wspomniano powyżej, gra jest dostępna w dwóch głównych ras:

1. Osób.

2. Shiva.

Jeśli ludzie wszystko w zasadzie jasne, mówiąc o Shivas, warto zauważyć, że ten obcy czterech zbrojnych, uwielbieniem udekorować wszystko wokół monety, koralikami i kokardkami. Odtwórz Future Torpia darmo każdy może! Spróbuj i ty!

 

Zagraj także