Piłka nożna bez zasad

Alternatywne nazwy: Piłka nożna bez zasad

Piłka nożna bez zasad - gra komputerowa symulacja. Dokładniej krajowego symulator piłki nożnej, zwany, w tłumaczeniu, Urban Freestyle Soccer. Piłka nożna gry bez zasad opublikowanych w 2004 roku, dla fanów wolnej futbolu. Jeśli lubisz grać w piłkę nożną z kolegami na podwórku, to jest dla ciebie, ale tu, w wirtualnym świecie. Ale zbyt mało realny do szczegółów. Gra nie staje się przez wiele lat multiplayer jeszcze nabyte fanów pewnym zakresie.

Gry Urban Freestyle Soccer nie wymaga większego wysiłku. H jest wciąż nieco zaznajomieni z gry, zanim gra jest warta. Wybierz, w którym zobaczyć recenzję wideo gry, a następnie na tej samej stronie i może ściągnąć Piłka nożna bez zasad. I, oczywiście, przeczytaj tę opinię przedstawioną.

Pobierz Football gry bez zasad, nie może mieć o wiele bardziej skomplikowane niż sama rozgrywka.

To wszystko jest naprawdę to, co dzieje się na amerykańskich ulicach i zaułkach, gdzie grać tzw futbol. W grze bez zasad do gry w piłkę nożną natkniesz się na postaci, która sama w sobie. Zespół stworzył kampanię, obecny na placu zabaw. Cała gra odbywa się bez żadnych szczególnych zasad. Główną i jedyną zasadą jest ważny cel - zdobył, gdy bramkarz.

Zysk, nie dziwne, lub piwo, lub tylko wiedza, że ​​wygrali. Ładne i proste.

Wokół Ciebie regularne, standard amerykański rynek, gdzieś na podwórku. Pod nogami, oczywiście, nie tylko trawnik i wylądować z dołów występujących. Tłumiki stanowi coś podobnego do nich. Ściany mogą być malowane z graffiti. I zwykli ludzie wokół ciebie, słuchać fanów rapu i pić piwo. Każdy gracz może wykonywać różne sztuczki z piłką w zamian za określoną liczbę punktów.

Gra posiada również szereg funkcji, które chcę podkreślić:

• tradycja;

• Zespół;

• ustawienie;

• piłki;

• komentator;

• trening.

Tradycje - podzbiorem tradycji miejskich gry w piłkę nożną.

Zespoły - każda drużyna ma swoje własne cechy i specyficzne cechy.

Decor - bardzo realistyczne, pasujące prawdziwe ulice, place, miejsca.

Ball - od Adidas, który został zaangażowany w Pucharze Świata w Korei i Japonii.

Komentator - to wyrażenia niestandardowe.

Treningi - tryb do odkrywania tajników gry.

Wszyscy razem w końcu robi się dość ekscytujące zabawki. Bez specjalnej rozgrywki, ale dokładne działania prostoty bez zasad.

Co do grafiki w grze Urban Freestyle Soccer, to jest w doskonałym poziomie. Świetne gry i wszystkich bohaterów, ale wszystko wokół nie jest jasność. Ruch graczy na najlepszej drodze, zwłaszcza podczas wykonywania skomplikowanych akrobacje pukanie piłkę. Muzyka, nie ma wątpliwości, rodzaj - rap. Tego rodzaju fanów zbierają się na boisku.

Dziwne uczucie, gdy gra nie ma żadnych zasad. Zagraj i relaks, ale zacząć z pośpiechem Urban Freestyle Soccer gry witrynie pobierania.

Dobra gra! Dziękuję za uwagę!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi