Galaxy on Fire 2

Alternatywne nazwy: Galaxy on Fire 2

Gry Galaxy on Fire 2 to gra online o bitwach kosmicznych w galaktyce. Czekam na to spotkanie z całego świata, po udanym projekcie pierwszej części gry. Miliony ludzi grać w Galaxy on Fire na telefony.

Teraz, Galaxy on Fire 2 maja zadowolić fanów i produktów Apple, bo ostatnio gra została stworzona dla iOS platformy.

Istnieje również wersja Galaxy on Fire 2 Android, specjalnie zaprojektowany dla telefonów komórkowych na Androida (wersja 2.3 powyżej).

Gra online Galaxy on Fire 2 to można go pobrać w dowolnym miejscu, które zapewnia tę funkcję. Pobierz darmowa gra jest jedną torrent file, jednak żeby pobrać je należy zainstalować program na komputerze.

Przed meczem, przeglądu Galaxy on Fire 2 video, gdzie można znaleźć w instrukcji do gry, korzyści z trybów gry i innych cech gry.

W Galaxy on Fire 2 PC grać o wiele bardziej komfortowe niż jakiekolwiek inne w wersji mobilnej.

Wydarzenia w grze odbywa się w imieniu bohatera - Keith Maxwell. Musiał zdać trudny egzamin w pierwszym meczu. Ale przygoda nie jest nad nim. Jego statek został zaatakowany przez złych piratów. Po wydarzeniach dostaje w odległej galaktyce. Aby powrócić do domu, będzie musiał zbudować potężny statek, ale to zajmuje dużo szczegółów, które muszą zarabiać.

Keith rozważy plan powrotu do domu i powoli wprowadzić do rzeczywistości. Ale problemy nie to zakończyć. Będzie musiał walczyć z wrogami, aby poradzić sobie z tajemniczym wyścigu, który jest nieustannie atakują cywilów i stacji bazowej.

Sama gra jest podzielona na kilka oddzielnych sektorów przestrzeni. Między nimi, można bezpiecznie podróżować. Istnieją systemy, które są dostosowane do wrogości, i tam, i na odwrót. Istnieje również wiele bezpiecznych stacji. Jednak dla Ciebie w grze jest inne niebezpieczeństwo - że idę do piratów.

Przechodzenie między sektorami przestrzeni, będziesz na repeaterów.

Każda planeta (ciało niebieskie) ma ogromną stację. Ogromne kawałki żelaza służyć kilka funkcji w grze:

- Hangar na modernizację statków;

- Handel;

- Powiązania bezpieczeństwa (gdzie można dostać pracę).

Lounge można spotkać różne osobowości, które daje każde zamówienie: zniszczenie piratów lub transportu osób. Zadanie otrzymasz pewną ilość kredytów. Jeśli pieniądze na coś, czego nie mają wystarczająco dużo, można też zaangażować się w handlu.

Kup dzisiaj w sklepie zewnętrznej, należy dostarczyć je do miejsca, gdzie są one najbardziej potrzebują. Zwykle jest to najbardziej odległych zakątków przestrzeni.

Można również zaangażować się w asteroidy wiertniczych. Oni mają swoje różnice. Najlepiej, że asteroid oznaczony klasy A. Można ukryć się w kamienie szlachetne.

Odkryj w Galaxy on Fire 2 tajemnic, a następnie gra będzie o wiele łatwiejsze.

Zanurz się w tym niesamowitym kosmicznym świecie!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi