Gargonia

Alternatywne nazwy: Gargon

Gra online Gargon - bezpłatny i oparty na przeglądarce, co dzień zatłoczone, dzięki czemu cały proces gry jest znacznie uproszczone. W celu rozpoczęcia jego rozwoju, nie musisz pobrać i zainstalować wszystko. Wszystko co jest potrzebne - przejdź do przeglądarki i przejść etap rejestracji Gargonia.

Dołącz do gry Gargonia na jej pierwszym etapie oferuje przyszłego gracza natychmiast ustalić, która strona woli konfrontacja klasyfikują się - do Gargonitam lub Marines. I po kliknięciu na logo obozu (lub link z nazwą pod nim), która jest mniejsza niż liczba zarejestrowanych, to otrzyma premię za wspieranie równowagi. Potem, kiedy już zaczęły Gargonia w Internecie, zawsze można zmienić obóz. Określenia wyboru, będzie, jak zwykle, podaj swój adres e-mail, pod którym będzie można grać w imię iw jakich hasła - wejść do gry. Gargonia zarejestruj się tutaj proste i standardowe.

Wyjątkowa gra online, która oferuje Gargonia ciągłość rozgrywki przez "autonomii" w działaniach swojej postaci. Oznacza to, że jeśli chcesz lub wyjście z gry, albo wyłączyć komputer, twoja postać nie jest już zaangażowany w sprawy powierzone mu. Możesz wysłać go do pracy, a następnie wraca do gry, uzyskać określone jej wynagrodzenia.

Gra Gargon ma swoje jednostki monetarnej - pewne znaki, które można dostać pracę, bijąc wroga lub znalezienie w inteligencji. Na prawdziwe pieniądze wzbogacić tokeny nie będzie działać - to tylko waluta w grze Gargonia. Grać bez nich, jednak będzie trudne, ponieważ te pieniądze pozwala graczom na zakup różnych rzeczy do poprawy domu lub swój sojusz w celu poprawy wydajności.

Przy okazji, o cechach. Trwałość jest odpowiedzialny za zmniejszenie szkód podjęte. Moc - do siły uderzenia podczas ataku w bitwie. Mobilność - na unikanie ataków przeciwnika. Żywność - dla witalności. Inteligencja - na trafienia krytyczne (te, które powodują najwięcej szkód) w czasie bitwy. Glory - dla pozycji w rankingu graczy. Gargonia gra online gwarantuje stały postęp dzięki ciągłej produkcji doświadczenia wpływać na poziom gry.

Kiedy zaczynasz grać w gry online Gargonia, można dowiedzieć się, że można nie tylko budować, ale również w celu poprawy ich domów. Zupa:

• Dom - z każdym nowym poziomie budynku dodaje dodatkowy slot na rzeczy;

• Tarcza wściekłość - jest to przydatne do ataku na wroga, ponieważ zwiększa siłę;

• Symbol wściekłość - zwiększenie zdolności ataku;

• Klatka piersiowa - zachować swoje żetony jest dostępność wroga

• tarczę honoru - zwiększa siłę obrony;

• symbol honoru - zwiększenie zdolności do obrony;

• Odznaki drzewo - jeśli masz czwarty poziom i wyżej, to będzie dla Ciebie stabilne źródło dochodu;

• ścieżka - pomoc w znalezieniu odpowiednich przeciwników;

• ogrodzenie - siła gracza w ataku zwiększy ilość poziomem spożycia.

Grać w gry online Gargonia - być w środku konfrontacji między dwoma obozami - ". Marine" "Gargonitov" i Wielka w grupach lub sojuszy, bohaterowie gry może iść na wojnę i sojusze, a zaangażowane w budowę mieszkań i rozwoju ich twierdz.

Więc Gargonia gra online, która przyniesie Ci sto procent zabawy, ponieważ można się spodziewać i stylowe znaków i bessmetnoe ilość questów i zabawny system walki ... a nie tylko liczyć. Bądź odważny i wiem z doświadczenia, cały zakres przewidywanych gry przygodowe, zaprojektowany z humorem i dowcipem. Idź przed siebie i zacząć grać w Gargonia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi