Gatling Gears

Alternatywne nazwy: Gatling Gears

Wymagania systemowe:

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 1. 8 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000 +

Pamięć RAM: 2 GB

Wideo: 256 MB

Miejsce na dysku: 2 GB

Gatling Gears - strzelanka, która jest osadzona w świecie stworzonym przez wszystkich kanonów stylu steampunk. Ta akcja jest całkowicie zamknięty w grze powłoki, rządzony przez czas reakcji, dokładność gracza i kalibru pistoletu. Gatling Gears gry opowiada historię, jak skąpe jak ogromne Imperium chce dostać w swoje ręce wszystkich obfitych zasobów na świecie, za pomocą wszelkich środków i metod, nie gardząc zabijając każdego, kto ośmiela się pokazać opór. Ale we wszechświecie Gitling Biegi niemożliwe bez heroizmu i była jedna osoba, która zdecydowała się zaskarżyć krwiożerczych imperium. Na czele jego walki spaceru robota bohatera o imieniu Max Brawley odważy zatrzymać marsz najeźdźców.

Gameplay

Gatling Gears, które będą musiały szybko i dokładnie odtworzyć, składa się z wielu warstw, a każda z nich będzie trzeba spodziewać się ogromny stos wrogów. Każdy z pięciu rozdziałów Gatling Gears misji właśnie roi się wrogami i muszą zostać zniszczone do człowieka, w przeciwnym razie nie będzie w stanie przekazać. Poprosimy rozprzestrzeniania koszary, obniżyć wieżę wodną, ​​lub wysadzić lotnisko, ale zawsze będziemy prosić o coś złamać, wysadzić i zniszczyć. Gatling Gears gra różni się wiele różnych celów, to będziemy spotykać i granatniki i ciężkie bombowce i pociągów, z których wszystkie zostaną uzupełnione pól minowych, koparki, rzucając ogromne kłody i klasyków gatunku - ogromne, zajmujące połowę schwytanych lokalizacja na koniec każdego poziomów. Gatling Gears, że możemy grać tylko ograniczone możliwości futra - pulamety, bazooka, granatnik i specjalne umiejętności w specjalnej fali uderzeniowej, która niszczy wszystko wokół. Fala, bardzo potężną bronią, a zatem jest dostępna tylko raz na misji.

Ulepszenia

W każdym z miejsc Gatling Gears rozproszone sztabki złota, które warto zbierać z największą starannością. Zarobione pieniądze, więc można spędzić w sklepie, dostępne przed każdym poziomie. Pozycja w tym sklepie jest zwiększenie wydajności z rąk i futra zbroi. Ale to nie wszystko, pokonani przeciwnicy obdarzyć Ci specjalne bonusy ziemne, na które sam sklep można kupić specjalną poprawę i dekoracja dla futra. Oraz nakrętek można kupić ręcznie zwierzęcia przebierał dla Ciebie przez kolejne poziomy gry. Dynamiczne i pełne gry napędowego ma trybu kooperacji w grze, kiedy można grać w misji będzie odbywać się w drugim odtwarzaczu firmy, w tym przypadku gra będzie nowa postać - siostrzenica Max, który jest również wirtuozem zajmie jego spaceru-walki robota. Wszystkie zalety gry uzupełnia prawie doskonały wizualny wydajność, gdzie bogaty i barwny obraz jest stabilny błyski wybuchów i świst obok muszli bohaterem różnych rozmiarach i kalibrów.

 

Zagraj także