Generałowie wojny

Alternatywne nazwy: Generałowie wojenni

Generals of War - pierwsza wojna światowa uważana jest za jedno z największych wydarzeń, jakie miały miejsce w XX wieku. Z pewnością przynajmniej raz w życiu miałeś ochotę dowiedzieć się, co dzieje się w otwartych przestrzeniach pól bitewnych w rzeczywistości. Być może miałeś nawet pomysły, które mogłyby zmienić wynik wojny. Projekt Generals of War online pozwoli ci spróbować siebie w roli generała dowódcy podczas Pierwszej Wojny Światowej. Będziesz mógł robić, co chcesz. Staniesz się sławnym dowódcą lub zgubisz się gdzieś na kartach historii - to zależy od Ciebie!

Rejestracja w grze

GOW to projekt przeglądarki, więc nie musisz się martwić o pobieranie i instalowanie dodatkowych plików. Jedyne, czego potrzebujesz, aby rozpocząć rozgrywkę w rejestracji Generals Of War. W projekcie jest on maksymalnie uproszczony - formularz rejestracyjny znajduje się na stronie głównej i jest w pełni przetłumaczony na język rosyjski.

 1. W pierwszym wierszu podaj login.
 2. W poniższej linii wpisz swój adres e-mail.
 3. Kompletne zakończenie, wymyśl hasło.

Games Generals Of War pozwala jeszcze bardziej uprościć rejestrację i wejść do projektu za pomocą kont w sieciach społecznościowych:

 • Vkontakte;
 • Facebook;
 • Google +.

A dla tych, którzy już mają konto Looki. ru się martwić i nie musi być w stanie zalogować się do Generals Of War online, po prostu używając wcześniej zarejestrowanych danych.

funkcji gier

Pomagaj w zgadywaniu, czego nie musisz - gra spotka Cię z przyjaznym szkoleniem. Jak w większości projektów tego gatunku, będziesz musiał oczywiście zbadać terytorium, rozwijać się i walczyć.

Game War Wars przygotowało dla Ciebie wiele ciekawych zadań, więc nie będziesz się nudzić. Misje są wybierane w taki sposób, aby rozgrywka przebiegała w zrównoważony sposób. Możesz uczyć się nowych zadań na specjalnym panelu po prawej stronie ekranu. Na początek trzeba trochę wyposażyć własną bazę wojskową. Tutaj w przyszłości zatrudnisz personel wojskowy, a edukacja i szkolenia odbędą się tutaj. Oceny gracza dokonuje się za pomocą głównych parametrów. Tak więc, będzie trzeba grać w grę Generals Of War, uważnie obserwując takie dochody i straty:

 • army;
 • budynków;
 • jednostek szpiegowskich;
 • rafinerii;
 • pracowników;
 • 10 000 obiektów wojskowych.

Aby twoja armia walczyła odpowiednio, musisz ją wystarczająco dobrze zapewnić. Wasze podopieczne nie tylko muszą być karmione i ubrane, wystarczy wyposażyć jednostki w najlepszą broń i całą niezbędną amunicję. Aby kontrolować sytuację za pomocą monitora zasilania, główne zasoby gry:

 • neft;
 • benzyna;
 • paliwa;
 • amunicji.

Nie zapominaj, że w razie potrzeby możesz współpracować z sąsiadami na mapie gry. Od czasu do czasu będą musieli z nimi walczyć - wszystko zależy od umiejętności negocjowania.

Gaming waluta

V Generals Of War można grać bez dokonywania żadnych inwestycji, ale bez wirtualnej waluty będzie to dość trudne. Podstawowe jednostki monetarne są następujące:

 1. Zwykłe pieniądze można zdobyć za pomocą fabryk, fabryk i domów.
 2. Do kopalni złota, moje.
 3. Drogie diamenty są kupowane od kupców.

Większość zasobów można zdobyć wykonując zadania. Pamiętaj jednak, że przerywając zadanie, nie możesz otrzymać nagrody w całości. Oprócz bonusów możesz otrzymywać nagrody i punkty ratingowe - wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać świetnym dowódcą.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi