Generals of War

Alternatywne nazwy: generałowie wojenne

Generals Of War - pierwszy wojny światowej uważana jest za jedną z największych wydarzeń XX wieku. Z pewnością przynajmniej raz w życiu masz chęć, aby dowiedzieć się, co dzieje się na rozległych polach bitew w rzeczywistości. Być może nawet nie kilka pomysłów, które mogłyby zmienić wynik wojny. Generałowie projekt War on-line pozwoli Ci spróbować swoich sił w buty Generalnego, dowódcy pierwszej wojny światowej. Będziesz robić, co chcesz. Będzie znany dowódca lub zagubiony gdzieś w kartach historii - zależy od Ciebie!

Registratsiya w igre

GOW - projekt oparty na przeglądarce, więc brudząc z pobierania i instalowania dodatkowych plików, których nie potrzebujesz. Jedyną rzeczą, która będzie musiała zacząć generałów rozgrywki rejestracji wojny. Projekt jest uproszczona do maksimum - formularz rejestracyjny bezpośrednio na stronie głównej, i jest w pełni przetłumaczone na język rosyjski.

 1. V pierwsza linia określ logowanie.
 2. Linia
 3. Sleduyuschuyu wpisz swój adres e-mail.
 4. Zakończenie
 5. V utworzyć hasło.

Igra Generals of War pozwala jeszcze bardziej uprościć rejestrację i wprowadzić do projektu przy użyciu konta w sieciach społecznościowych:

 • Vkontakte;
 • Facebook;
 • Google +.

A tych, którzy już mają Looki konta. ru zmartwienie i nie musi być w stanie wprowadzić generałów wojny w Internecie, po prostu przy użyciu uprzednio zarejestrowane dane.

Osobennosti gra protsessa

Teryatsya zgadywania nie trzeba - gra będzie można spotkać przyjaznych szkoleń. Jak w przypadku większości projektów tego gatunku, trzeba scout terytorium, aby rozwijać i walczyć, oczywiście.

Generałowie

Igra War przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych miejsc pracy, więc nie trzeba się nudzić. Mission są dobrane w taki sposób, że rozgrywka jest zrównoważony przeniesiony. Dowiedz się nowej pracy może być specjalny panel po prawej stronie. Na początek trzeba budować swoją własną, małą bazę wojskową. Tu, w przyszłości będzie można wynająć wojskowy tutaj będzie kształcenie i szkolenie. Kwalifikacja gracz dokonuje się na podstawowych parametrów. Więc odtworzyć Generals gra wojny trzeba będzie uważnie monitorować takie pozycje przychodów i odpadów:

 • armiya;
 • postroyki;
 • podrazdeleniya szpiegostwo;
 • neftepererabatyvayuschie rośliny;
 • rudniki;
 • voennye rośliny.

Chtoby swoją armię mógł walczyć z godnością, trzeba być na tyle, aby zapewnić jej dobre. Twoi zawodnicy nie tylko muszą być karmione i ubraniu, po prostu trzeba wyposażyć jednostki z najlepszych broni i niezbędnej amunicji. Aby kontrolować sytuację z dostawa następuje główny zasób gra:

 • neftyu;
 • benzinom;
 • toplivom;
 • boepripasami.

Ne zapominać, że w razie potrzeby będzie w stanie współpracować ze swoimi sąsiadami na mapie gry. Wraz z nimi, od czasu do czasu będzie musiał walczyć - to wszystko zależy od twojej zdolności do negocjacji.

Igrovaya valyuta

V Generals of War można grać bez dokonywania żadnych inwestycji kapitałowych, ale być dość trudne bez waluty wirtualnej. Głównych walut są następujące:

 1. Obyknovennye pieniądze można zarobić z fabryk i domów.
 2. Rozwijać
 3. Dlya produkują kopalnie złota.
 4. Dorogostoyaschie diamenty są kupowane od kupców.

Bolshinstvo zasoby mogą być uzyskane przez ukończenie zadań regularnie. Ale należy pamiętać, że przerywania pracy, nie dostanie nagrodę. Oprócz premii można zdobyć punkty nagrody i rankingi - wszystko, czego potrzeba, aby stać się wielkim przywódcą wojskowym.

 

Zagraj także