GetAmped 2

Alternatywne nazwy: GetAmped 2

Gra GetAmped 2 - darmowy multiplayer role-playing gra zręcznościowa z grafiki trójwymiarowej z japońskiej firmy CyberStep, Inc Projekt będzie przypominać użytkownikowi grać stare dobre 90s. Czekasz ekscytujących walk i ekscytującej misji. Ci są transportowane do przyszłości, a mianowicie w 2120. Ten rok jest oznaczony przez to, że ludzie byli w stanie wyjść poza galaktykę i nawiązać kontakt z inteligentnych istot żyjących na innych planetach. Po pierwsze, trzeba przejść kurs, który pomoże opanować podstawy gry. Muszę powiedzieć, że aby zrozumieć, że rozgrywka nie będzie trudne, bo interfejs jest prosty i intuicyjny. Ale nie powinniśmy zaniedbywać etap szkoleniowy, jak GetAmped 2 on-line nieodłączne w różnych niuansów, zrozumieć, że często nie jest w stanie zrobić. Po pomyślnym zakończeniu "test drive" GetAmped2 zacząć grać w pełni sił. Będziesz pewna ręka, aby zniszczyć ogromną liczbę wrogów, do wykonywania zadań skomplikowanych, wziąć udział w różnego rodzaju walk, a na końcu stać się tak pewni swoich umiejętności, że nie boją się walki z trudnym szefem, przerażające już jedną w swoim rodzaju. Między hardcore, można bronić prawdy w słownej dvoboe z upartych członków zakonu. Taka przerwa nie tylko odpoczynek między skurczami, ale również daje okazję zabłysnąć swoją inteligencją.

Możesz grać GetAmped2 bezpłatne, pod warunkiem, że komputer spełnia następujące wykaz odpowiednich parametrów

- OS Okna (2K/XP/Vista/7);

- Procesor Intel Pentium III 1. 2 GHz;

- Kompatybilna z DirectX 9. 0 lub powyżej;

- 256 MB pamięci RAM;

- Połączenie internetowe 128 kbps.

Wchodzi do gry jest możliwe poprzez Facebook, aby zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. GetAmped 2 Rejestracja zajmuje tylko chwilę. Musisz podać następujące dane: nazwę użytkownika, adres e-mail, hasło i nazwę na forum. Po pobraniu gry, będzie zanurzyć się w miłej atmosferze, która nie chce odejść, nawet po kilku godzinach gry.

GetAmped 2 można grać w trzech trybach: Turniej (pojedyncze i zespołowe bitwy z maksymalnie 8 osób na jednej stronie), Misja Obrońca (Questy historii, walka z bohaterów niezależnych, zespół ma prawo do 4 osób) oraz Walki uliczne (epickie bitwy z udziałem do 20 osób, w trzech etapach leczenia i bez żadnych ograniczeń). Oczywiście lepiej jest zacząć od drobnych i nie zawiedliśmy się, aby zobaczyć, jak gra się skończyła, zanim się zaczęło prawie, kiedy lekko natychmiast podjął skomplikowanego systemu. Tak, jesteś gotowy na niesamowitą przygodę, a ty jesteś naturalnie zainteresowani z kim walczyć. Tutaj należy stwierdzić, że przeciwnicy nie zabraknie. Na swojej drodze spotka i cyborgi i zombie, i wszelkiego rodzaju potworów i wiele innych złych duchów. Zapasy broni, aby zabić tłumowi tych ohydnych stworzeń. Przy okazji, należy wybrać broń nadaje się na bohatera. Po wszystkie postacie posiadają cechy, co oznacza, że ​​mogą one posiadać różne rodzaje broni. I pamiętaj, że zużywa cały motłoch, przygotować się do punktu kulminacyjnego - straszną bitwę z szefem.

Przyjemny moment jest dostosowanie bohatera. Będzie można edytować skórki i awatary. Co więcej, można dzielić się swoimi unikalne skórki z innymi graczami. Stworzyć postać podobną do ulubionych postaci z kreskówek i baw się dobrze!

Warto wspomnieć, że projekt oprócz wciągającej rozgrywki daje możliwość znalezienia dobrym rozmówcą. Przeżyj podwójną radość, mający sukcesy w grze, a także komunikowania się za pomocą poczty w grze i rozmawiać z przyjaciółmi. W sprawiedliwości należy zauważyć, że gra GetAmped 2 różni się z wieloma funkcjami. Wśród nich są oryginalne wzornictwo dźwięku i jasne grafiki i dynamiczny rozwój fabuły i różnorodność zadań. Wszystko to można docenić jedynie wtedy, gdy dołączy do zabawy społeczności graczy. Nie trać ani minuty na próżno! Po tym wszystkim, tak wiele ciekawych rzeczy do przodu! Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi