Gladiatus

Alternatywne nazwy: Gladiatus

Gladiatus on-line - to multiplayer gra przeglądarkowa online w którym znajdziesz wiele niebezpieczeństw i tajemnic. To - wielkie imperium rzymskiego, a jeśli czujesz Gladiatorem, gdy gra online Gladiatus daje dużo zabawy!

Gra online Gladiatus zazwyczaj bezpłatne, ale jeśli chcesz możesz kupić konto premium, więc znacznie skrócić czas i wszelkiego rodzaju wypraw ułatwić życie jego bohatera. Gra jest dostępna w każdej przeglądarce!

Aby wejść do gry, musisz mieć Rejestracja Gladiatus: na stronie głównej, w odpowiednich polach wybrać serwer (y) gry, wpisz swoje imię, adres e-mail, hasło i zaakceptować umowę zasady gry. Kliknij na "Rejestracja" i na tej grze Gladiatus końcach rejestracji i przejść do nowej strony, gdzie trzeba wybrać płeć swojego bohatera. Ponadto, zachęca się, aby wyposażyć swojego bohatera, a następnie postać może udać się na wyprawę (tutaj trzeba uruchomić kilka zadań, na które można dostać się do doświadczenia, pieniędzy i niektóre z rzeczy, które sprawiają, że postać będzie w stanie wziąć udział w walkach). Wykonywania różnych zadań w przyszłości, twój bohater będzie w stanie dostać nagrodę, oprócz doświadczenia i pieniądze, unikalnych broni, przedmiotów i zbroi, że nie można kupić na rynku.

Gladiatus gra online nie jest zły arsenał broni: sztylety, miecze, kije, włócznie, topory, młoty ... a także arsenał zbroi: skórzane zbroje, tarcze, szmat, kaski, rękawice, sandały. Alchemist ... I można kupić wiele leków, proszków i magiczne monety ...

Biorąc udział w bitwie, twoja postać zostanie poprawiona o 2 podstawowych parametrów umysł gry - doświadczenia i umiejętności.

Podstawowe umiejętności (cechy): Punkty życia, doświadczenia, Siła, Zręczność, Zwinność, Wytrzymałość, intelekt i charyzmę. Każda umiejętność daje swojej postaci niektóre bonusy w walce.

Zwiększenie doświadczenia, twoja postać będzie poruszać się na wyższe poziomy, przy jednoczesnej poprawie ich możliwości i podniesienie ich statusu w świecie gry. Po osiągnięciu 5 poziomu, będzie mógł stworzyć swoją gildię i wziąć w niej grupą współpracowników. A w przyszłości, wraz z nimi, aby przejść do niekończącej szczycie hierarchii ...

Gra online Gladiatus ma wiele miejsc, które znajdują się w trzech krajach: Włoszech, Niemczech i Afryce. Niektóre miejsca mają lochy zamieszkane przez szefów. Liczba obecnie 23 miejsc w grze (w każdej lokalizacji tam mieszkają różne potwory, które spełni twoje bohatera).

W każdym kraju jest pustelnikiem, który spełnia następujące funkcje: Zmień nick Przeprowadzka do innego kraju i zmienić płeć.

Zagraj w grę online może Gladiatus posiadanie określonego zawodu, co może zająć trochę czasu (od 1 godziny do 24 godzin). Dla wykonanej pracy, twój bohater otrzyma pieniądze i nagradzać (żywność). Wybór takich zawodów: asystent pan młody, rolnik, rzeźnik, piekarz i Fisher. A jeśli łapówki w 3 Rubin jednego z senatorów, możliwe jest, aby dostać pracę lub senatora Goldsmith. Rubiny można kupić "prawdziwy" i używać ich do wymiany na właściwe rzeczy ...

Zagraj w gry online Gladiatus będziesz brać udział w walce o złoto (jest walutą gry, które można kupić na prostych rzeczy, jak również wynagrodzenie za szkolenie sztuki gladiatorów, na siłowni). Arena może powodować twój bohater walczyć inną podobną przeciwnika.

Zagraj Gladiatus, można poprzez zatrudnianie najemników (chociaż wymagają one broń, więc trzeba położyć na nich pewną kwotę). Mercenaries pomoże Ci w walce, w lochu i Arena.

Gra ma aukcji, gdzie można kupić bardzo cenne rarytasy. Aby obstawić!

Obecnie na rynku gier, można sprzedać lub kupić różne rzeczy.

W Gladiatus może grać, podpisując umowę z ziemskich i boskich mocy.

Jeśli chcesz połączyć swoje interesy, cele i zadania z innymi graczami, dołącz do gildii, lub stworzyć swój własny (tworzenie, jak już zostało powiedziane, jest możliwe tylko przy 5 poziomie).

Ogólnie, można powiedzieć, że gra jest dość bogate i ekscytujące, jest jeszcze wiele ciekawych rzeczy można zobaczyć! Rejestracja Gladiatus otworzy drogę w tej niebezpiecznej przygody!

 

Zagraj także