Galaxy Online 2

Alternatywne nazwy: Galaxy Online 2

Galaxy Online - fascynująca opowieść o przyszłości, zarówno w przestrzeni globalnej wybuchła wojna pomiędzy galaktykami. Masz wielką szansę, aby rozpocząć odtwarzanie Galaxy Online ΙΙ i przyczynić się do tego miejsca sagi. Zostań bohaterem wielkich bitew strategii i zaawansowanego klienta pobłogosław ten potężny władca. Wybierz z 5000 rodzajów pojazdów i organizować własne skręcają na planecie. Imperium stworzone przez Ciebie będą mogli angażować się w walki i wygrać fajne nowe miejsca.

Tak, że można grać w gry Galaxy Online ΙΙ, komputer musi spełniać określone parametry:

• System operacyjny Windows 98SE, ME, 2000, XP

• Procesor Pentium 3 800Mhz

• GeForce wideo 32MB

• GeForce 32mb wideo RAM i 1 GB dysk twardy

• Internet DSL / Kabel

Upewniwszy się, że wszystko jest w porządku, można spokojnie wyjść na przygody. To pomoże dokonać rejestracji w grze Galaxy Online ΙΙ. Aby załadować grę, wypełnij poniższe pola formularza rejestracyjnego:

1. nazwa użytkownika

2. hasło

3. Adres e-mail

4. Kod Buzz

Następnie kliknij «Następna» Oczywiście, jeśli ponad 13 lat. Rejestracja Galaxy Online ΙΙ daje prawo, aby wejść do gry w dowolnym momencie. Możesz to zrobić, i przez Facebook, Google lub e-mail.

Staje się pełnoprawnym mistrzem planety, zabrać wymaganych 50 dolarów oferowane Galaxy Online 2 nowicjuszy i angażują się głównie w budownictwie. Konstruować wszystkie niezbędne budynki czuć się jak w domu. Rozwoju ich gospodarstw w czasie będziesz mieć pewność, że da montażu odpalenie przeciwników skalpy. Być w pogotowiu, kursują statki kosmiczne przestrzenie pirackie, które są zawsze gotowe do strajku wrażliwy punkt. Nie zapomnij sprawdzić raporty z walk. Ukarać tych, którzy próbowali cię skrzywdzić. Zorganizować kontratak. Jeśli nie podoba się perspektywa całkowitej zagłady, zrobić wszystko, co możliwe, aby zapobiec kłopotów. Tylko na sobie zależy, będzie rozwijać swoje imperium i stać się drifting Stardust.

Nie Galaxy Online ΙΙ grać bez zużycia zasobów. Dowiedz się, jak korzystać zarezerwować obfite planetę. Regularnie zwalnia miejsce w magazynach (wypełnione automatycznie), więc nie są zatłoczone. Nie bądź leniwy, aby sprawdzić na stronie z jego przyjaciół, ponieważ nie można odebrać dużo cenne. Trzeba będzie więcej złota, które można uzyskać poprzez opodatkowanie obywateli. Niech każdy twój dzień uzupełnienia kasy.

Nie jest stroną z jego przyjaciół. Pamiętaj, że są krytyczne momenty, bez pomocy kodu po prostu nie może zrobić. Więc nie leń się, aby ich kolegów drobne usługi, takie jak pomoc w naprawie stacji kosmicznej lub udział w ich budowie.

Czy nie ma wątpliwości, że istotą tej gry jest do działań wojennych. Jednak gra Galaxy Online ΙΙ przygotowaliśmy dla Państwa szereg zawodów. Wiele miejsc pracy pod różnymi nazwami spodziewać

• Need for Speed ​​

• Przestrzeń żniwa

• Nie klikaj dziób

• Helping Hand

• Przechowywanie

• Niezapomniane kupon

• Darowizny

Jeśli gracz wykonawczy, który odwiedza ją codziennie planety, może wystąpić możliwość włączenia kołem fortuny. To każdego dnia można zrobić po 01:00.

Galaxy 2 gra posiada ogromną liczbę zarejestrowanych użytkowników. Gra jest około 7 milionów graczy, wśród których można znaleźć, jak wiernymi towarzyszami i godnymi przeciwnikami. Dołącz do społeczności online, w tej chwili, wziąć należne mu miejsce w szeregach wojowników kosmicznych. Uwierz, że nie będzie musiał być rozczarowany! Mieć dobry lot!

 

Zagraj także