GoD fabryczne: Wingmen

Alternatywne nazwy: GoD fabryczne: Wingmen

Gra GoD fabryczne: Wingmen - klasyczny multiplayer symulator przedmioty przestrzeń z błędu strategicznego, który realizuje gatunku MOBA. W tej akcji użytkownicy są zachęcani do gry stają się stroną w ekscytujących bitwach 4x4. Będziesz mieć pełną swobodę przy tworzeniu statków kosmicznych. W rezultacie, można kontrolować gmachu swoich marzeń! A to nie wszystko radość, że jest w stanie dać tego teamu bandyta. GoD Fabryka Gra ma dosyć przyzwoitą grafiką. A jeśli nadal korzystać z 3D okulary Oculus, tak będzie i wszystko się wydaje, że wszystko, co się dzieje - jest prawdziwe! Twoje zadanie - zniszczyć przeciwnika, zanim statek, on zrobi to z Ciebie. Przewaga w tym przypadku oznacza zwycięstwo. Znajdź luki przeciwnik będzie łatwiejsze, jeśli się działać harmonijnie z zespołem. Wybierz dla siebie odpowiednią rolę, stworzenie statku, które pasowałoby - i wiele więcej!

Aby móc korzystać z gry, trzeba GoD Fabryka : Wingmen pobieranie. Wymagania systemowe są tak wyrozumiali, że może to zrobić prawie każdy. Najważniejsze - internetowe, a jednym z takich platformach jak PC, Mac, Linux. Instalacja gry zajmuje bardzo mało czasu i wkrótce będziesz nurkować w fantastycznych zdarzeń atmosferze wrzenia.

Tak więc można się spodziewać walki i oszałamiające zwycięstwo. Ale jeszcze do początku z hangarem. Bo tu tworzyć i poprawić własny statek. Podczas gry zawsze musisz tu wrócić, aby utrzymać statek w odpowiednim stanie. Wybrać i kokpit, i ciało, i generatory tarcz i skrzydła oraz specjalne urządzenia, umiejętności i broni i przewody zasilania i silnika i wiele więcej. Statki poprawi powodu punktów. A punkty przyznawane są za udział w walkach. Wszystko, co widzisz, jest ze sobą powiązane. Więcej spotkań - wtedy większe szanse.

Jeden mecz trwa średnio 12 - 16 minut. W tym czasie, staje się jasne, wynik bitwy, a jeśli masz szczęście, będziesz mógł świętować zwycięstwo drużyny. Lekkomyślnie atakując wrogie statki, nie zapominajcie, że oni też nie będą siedzieć bezczynnie. Należy zadbać o ochronę statku. Po wszystkich wrogów, tylko czekają że Twoja poślizgu. Weź dużo amunicji, wybrać sposób postępowania - a w każdym razie nie pozwalają łatwo pokonać wrogów!

GoD Fabryka : Wingmen Wersja demo pozwala na użycie różnych elementów, które należą do każdego z jego kategorii (np. perforacja, zniekształcenia, zapłon, przeciążenie, detonacja). Oto niektóre z dostępnych pozycji: pocisków, odłamków, grawitacji, tunele czasoprzestrzenne, deformacji, wysokie ciśnienie krwi, energii elektrycznej, przeciwdziałania elektronicznego, tarcze, lasery, amunicji wybuchowej, rakiety. Ponadto, gra wdraża system gospodarczy i system progresji. I mieszkańcy niezwykłego podobieństwa wszechświata nie różnią. Ci, którzy będą grać GoD Fabryka : Wingmen , spełniają różne rodzaje istot żywych. Guantris, Ar Kwiaty, Ludzie, Chorions - nie jest to pełna lista zajęć. Taka różnorodność sprawia, że ​​gra bardzo ciekawa. Dosłownie wciągający gameplay, i wróci znowu i znowu, aby wszczęte.

Wszystkie te zalety i wiele innych gier fun chips - wynika z nakładu współczucia deweloperów, którzy dbają o co Twój wolny czas nie było nudne. Dołącz teraz, aby przejść przez wiele ekscytujących przygód i zapomnieć o problemie wyboru zawodu w swoim wolnym czasie. Możemy tylko życzyć, że wszystkie nadzieje się spełniły!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi