Big Farm

Alternatywne nazwy: Goodgame Big Farm, Big Farm Big Farm

Big Farm - to ciekawy multiplayer gra przeglądarkowa oparte o gospodarstwie. Firma Goodgame Studios stworzył fascynującą historię i kolorowe gry, dbanie o interesy graczy. Goodgame Big Farm - jest to okazja, aby dowiedzieć się, jak prowadzić własne rolnictwo, aby stać się najlepszym rolnikiem w roku, a także zabawy dla zabicia czasu. Myślę, że każdy inny użytkownik będzie musiał spróbować gry Big Farm. Ponadto taka zabawka ciągnąć dowolnego komputera, jako najbardziej bezpretensjonalny wymagania systemowe: Dowolny przeglądarce, dostępność internetu i oczywiście komputer.

przed wielkim pola punktowe i zbieranie jaj, trzeba zacząć, aby utworzyć konto. Aby to zrobić, wymaga rejestracji w grze Big Farm. Z tego zdania, jak zawsze, czy myślisz, że trzeba wprowadzić wiele informacji, zdjęć i kodu z potwierdzeniem na poczcie... Nie!!! Rejestracja Big Farm - proces ten minut, co jest konieczne, aby spełnić wszystkie trzy linie:

 • Imya użytkownika (login)
 • Adres e pochty
 • Parol

Ostalos kliknąć"play raz"i można od razu grać w Big Farm!

Wystarczy wyobrazić błotna pole, kwitnących ogrodów, arbuz, melon Bashtaev, zagrody zwierząt domowych i ptaków, potężne kombajny i ciągniki, wiatraki, hangary... - I to wszystko jest twoje, jesteś posiadaczem fortuny!!! Połowy? Następnie iść dalej, bo w tej branży nie można usiąść. Farm bardzo dochodowy biznes - ale wymaga pracy.

Jak przydatne gry Big Farm:

Dlya Najpierw trzeba nauczyć się co najmniej pewne podstawy.

 1. własności gruntów, a tym samym aktivami
 2. własnościowe Partnerzy
 3. Obschenie, restauracje, transakcje, trzymając torgov
 4. Uchastie questy i ukończenie zadań, a tym samym rozwijać logiczne, umysłowe deyatelnost
 5. Wiedza finansowa
 6. Obuchenie i torgovli
 7. Uchastie konkursy, zamówienia i inne regularne aktsiyah
 8. Sotrudnichestvo i interakcji z innymi igrokami
Pomoże to cute girl nazwie Tessa Townsend. Mówi, że firma odziedziczyła od starego wuja George'a. Niestety, rok zbierać swoje żniwo, a wujek nie może wesprzeć gospodarkę w porządku. Teraz masz szansę stać zamożnych rolników dochodowy biznes. Dla rolnictwa potrzebne fundusze. Pieniądze można zdobyć na wiele sposobów:

 • wykonywać różne zadania, za które można dostać punkty i podarki
 • Dostigat nowy poziom, na którym poluchish
 • opłaty
 • Mozhno Zarabiaj codziennie igraya
 • Suschestvuyut niektóre zadania Dzięki temu, że można dostać zoloto
 • Nu i co najgorsze, zawsze można kupić złoto w sklepie na stronie igry

Chtoby farm kwitła i generują dochód, należy niezwłocznie zasiać pola, podlewanie, zniszczyć szkodniki i chwasty, żniwa, przetwarza je i sprzedawać produkty. Aby to zrobić, trzeba kupić sprzęt dla przetwórstwa rolno - - traktory, kombajny, sevalok. Do budowy systemów nawadniających, aby mieć dobre zbiory. Budowanie hangarów, magazynów, młynów i porządki w zakresie przetwarzania i magazynowania produktów. I oczywiście, zatrudnić pracowników, ponieważ to ty nie radzą sobie z codzienną pracą. To samo odnosi się do hodowli zwierząt domowych i ptactwa. Trzeba je nakarmić, czyste, siano, kupić najlepsze jedzenie, zbierać jajka. Konieczne jest zbudowanie zagrody, zagroda, separatory, systemy dojenia, sprzęt, a także zatrudnić ludzi.

Tu jest inny problem - zawieranie umów z restauracji, kawiarni i punktów dystrybucyjnych dostarczyć swoją świeżość i jakość mięsa, nabiału i produkcji owoców i warzyw. Należy zachować ostrożność, a po wymianie towarowej z partnerami na rynku, jak również zakup nowych odmian roślin i ras świń, krów, kaczek, kur i królików. Co jeszcze można się spodziewać, gdy grasz w Big Farm, więc jest przedłużeniem ich posiadłości, zakup nowych gruntów.

Tak więc w trakcie gry masz umiejętności zarządzania personelem, agronom, finansista, dowiedzieć się, jak z powodzeniem handlować i robić interesy!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi