Gothic 2

Alternatywne nazwy: Gothic 2

Gra Gothic 2 to trójwymiarowa gra komputerowa, w której działania odbywają się w trzeciej osobie. Ta gra jest kontynuacją pierwszej części Gothic.

Pobierz Gothic 2 z oficjalnej strony gry lub pre-order płyty gry. Pobierz również gry Gothic 2 może być na innej witrynie, która zawiera ten dostęp.

Wydarzenia w grze Gothic 2 opracować kilka tygodni po wystąpieniu działania w pierwszej części Gothic.

W grze komputerowej Gothic 2. Twoja postać może wybrać jeden z kierunków

1) Paladyn - ma wręcz broni i runy (zniszczenie lub rekultywacji). Zamówienie jest głównie Palladino Lord Hagen. Paladyni są zlokalizowane w Horinise.

2) przeciwpożarowe Magowie - są mieszkańcy klasztoru niewinny. Arcymag jest Pirokar krąg ognia.

3) Mercenaries - może być stosowana jako narzędzie walce i dalekich. Dla nich, aby dowiedzieć się magia jest wart dużo więcej niż paladynów i magów. Znajdują się one na farmie Onar. Lee - to najemnik kapitan. Potem staje się smoki hunter.

Wszystkie te zajęcia w całej grze zostanie podzielona na podklasy. Podział będzie pochodzić z rozwoju umiejętności i zdolności postaci.

W ekscytującej gry Gothic 2 broń dzieli się na:

1) broni do walki wręcz - dwuręczna i jedną podał (noże, miecze, topory).

2) Ranged Weapon - jest łuk, kusza.

Gothic 2 gry, która jest podzielona na rozdziały. Gra ma tylko sześć rozdziałów, z których każdy występuje ich działania i nowych bohaterów

1. Zagrożenie - to jest pierwszy rozdział, który znajduje swoją pierwszą misję. Rozdział ten nie występuje poważne zdarzenia. Rozdział składa się z badania, spotkania z przyjaciółmi, poprawić umiejętności i doświadczenia rozwoju. Głównym celem tego rozdziału jest, aby nie stracić wszystkie swoje umiejętności.

2. Powrót do kolonii - drugi rozdział, której potrzebujesz dobrego przygotowania i dużo cierpliwości. W tym rozdziale, w rzeczywistości nie spełnia przyjazne postacie, przede wszystkim w sposób, w jaki będzie spotkanie przeciwników z którymi trzeba będzie uciekać lub bronić.

3. Niewinne oczy - jest to trzeci rozdział, który będzie ogromna liczba skomplikowanych zadań. Walki w tym rozdziale nie będzie faktycznie się stało.

4. Polowanie Dragons - to czwarty rozdział, który jest pełen walk. W tym rozdziale, trzeba stale angażować się w walkę z wrogami, smoki.

5. Wylot - Rozdział piąty, które dużo czasu trzeba będzie poświęcić na dochodzenia, rozmów i rozwikłania intrygi.

6. Hale Irdorata - jest to ostatni, szósty rozdział, w którym trzeba się zmierzyć z najpotężniejszych wrogów, ale ze względu na ich doświadczenie i umiejętności, można je obsługiwać.

I tak, jeśli jesteś zaintrygowany opisem, pobierz grę Gothics 2 można na każdej stronie, która zapewnia ten dostęp.

Rozwijanie umiejętności swojej postaci, zdobyć doświadczenie i pokonać wrogów. Udowodnij wszystkim, że jesteś w stanie pokonać wszystkich złoczyńców i osiągać cele.

Gra Gothic 2 Noc Kruka nie pozostawi obojętnym żadnego gracza!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi