Gothic 3

Alternatywne nazwy: Gothic 3

Gra Gothic 3 to gra komputerowa, w której akcja rozwija się po wydarzeniach z drugiej części Gothic. Akcje w grze opracowany na kontynencie Midland. Tutaj musisz wybrać partię, dla których grasz, ze wybór będzie zależał od wyniku wydarzeń.

Pobierz Gothic 3 można na oficjalnej stronie gry lub na jakiejkolwiek innej witrynie, która zawiera ten dostęp. Również gra komputerowa Gothic 3 można pobrać za pomocą torrent, popularnej downloader plików.

Gothic 3 Gra oferuje trzy opcje gry mijania:

1) Innocent - w tym przypadku są przy boku rebeliantów. Ich obozy znajdują się na całym kontynencie, a oni są w stanie wojny z orkami. Zabrali ich ziemi i cel ich zwrotu.

2) Dla Beliara - w tym przypadku można się po stronie asasynów. Jest to bardzo bogaci ludzie. Są one uważane za bardzo dobre wojownicy posiadają różne rodzaje broni na ich terytorium, są najlepszym areną walki.

3) Na Adanosa - wybór Adonasa, możesz stanąć po stronie orków. W grze Gothic 3 Orkowie są wojowniczy lud, który chce złapać całą ziemię. Starają się zdobyć miasto po mieście.

Również w grze Gothic 3: Forsaken Gods mają inne frakcje (Minor):

1) Nordmartsy - są mieszkańcy wylądować Nordmar. Są one uważane za doskonałe wojownicy i kowale. Ich magiczne moje zrobione orków i robią wszystko, by ją odzyskać. Na tej stronie Twoja postać może uzyskać użyteczną wiedzę, np. jak wykuć broń.

2) Wanderers - ludzi, którzy zamieszkują Myrtany lasów. Kochają przyrodę i nienawidzą orków, którzy po drodze wszystko zniszczone. Ich przywódcy są druidzi, którzy znają tylko język natury. Tylko druidzi mogą uczyć magii znaków.

3) Nomads - ludzi, którzy mieszkają na pustyni. Atakują karawany, kopalnie i niewolnicy poszły zabójców.

Przed meczem będzie można otworzyć lub zamknąć różnych zadań, pojawi się w głos rozwiązań niektórych działań. A także będzie zależeć od tego, co znaki, które są przyjaciółmi i które są wrogami.

W grze Gothic 3 bronie produkowane nordmartsy. Może albo ich charakter nauczyć się tej umiejętności.

W grze komputerowej Gothic 3: Zmierzch Bogów terytorium podzielone jest na trzy regiony:

1) Nordmar - ten śnieżny regionem o surowym klimacie.

2) Varant - to gorący region stały pustyni.

3) Myrtany - to najpiękniejszy region położony w bujnej zieleni wszystkie, lasy. To jest pełna pięknych wodospadów i rzek.

W trzeciej części gry znajdziesz gotycki nowy system walki. Wszystkie wydarzenia będą zależeć tylko od Ciebie. Również można spotkać na swojej drodze setki nowych postaci i zobaczyć, co ogromny świat gry.

Trzeba wykonać ogromną liczbę złożonych i prostych zadań. Należy również pamiętać, że w zależności od wyboru kończąc.

Zanurz się w niesamowitym świecie Gothic 3, który wprowadzi Cię do nowych postaci, zwierząt, potworów i wysłać Ci na ekscytującą podróż.

Odkryj świat!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi