Grand Fantasia

Alternatywne nazwy: Grand Fantasia

Wielkie Fantasia on-line - darmowe gry mmorpg multiplayer, do połączenia fantasy i anime style jednocześnie. Twórcy gry - Aeria Games. Twórcy nie lekceważyć żadnych nawet drobnych szczegółów rozgrywki. Projekt wyważone, doskonale zaprojektowane, żywy i niezapomniany. Wszystko, co tu zrobić, przynieść nieopisaną przyjemność! Gra Wielkie Fantasia - to walka ze sobą, i wielkie bitwy i zawodowe przydatne przedmioty i podnieść zwierzęta, i zniszczenie złych szefów, i niebezpieczne podróże w lochach i nauka kolorowych miejsc gaming spacji. Nawet sam pomnik gracz w stanie podnieść się, nie wspominając o takie drobiazgi jak instalowanie tablic. Twoje możliwości są niemal nieograniczone! Zaczynając sposób zwykły rekrut, nie tylko przejść ścieżkę, po której nastąpiło wiele innych przed tobą, ale również rzutować na drodze jego przeznaczenia. Po osiągnięciu pewnego poziomu rozwoju, możesz spersonalizować swoją postać! Każdy ma prawo być niepowtarzalny, wyjątkowy i szanowany przez innych więźniów!

Bo gra online Wielkie Fantasia jest klient, należy ją zainstalować na komputerze. Dołącz do gry Wielkie Fantasia pozwoli klienta, aby rozpocząć pobieranie. Tworząc konto, wprowadź adres e-mail, utworzyć hasło i wpisz swoją datę urodzenia. Dzięki rejestracji wskazuje twój pełna akceptacja zasad projektu. Naciśnięcie tego przycisku, można otworzyć drzwi, aby odkryć zupełnie nowy świat zapiera dech w piersiach! Wielkie Fantasia sprawdzić - rodzaj pobytu w tym świecie. Teraz stałeś się mieszkańcem bajecznej krainy legalnie! Jednak nie należy zapominać, że dobra gra działa potrzebna jako minimalnych wymaganiach systemowych:

- System operacyjny Okna ( R ) 98 / XP / 2000 / Vista ;

- 2 procesory. 4 GHz Intel Pentium 4;

- Wolne miejsce na dysku twardym 2 GB;

- Video nVidia GeForce FX 5200 lub ATI Radeon 9600

- Dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9. 0C;

- RAM 512 MB;

- Online modem 56 kbps lub DSL / kablowe.

Tylko wtedy, gdy komputer ma wymaganą konfigurację, będziesz mógł w pełni cieszyć się grę tam bez żadnych trzasków.

Każdy, kto obdarzył wszechświat fantazji, zagra w Wielkiego Fantasia Siwa Wyspa prosty początkujących. Na tej wyspie są wygodne, jak również zdobycie niezbędnej wiedzy. I tak, jak iść naprzód otworzyć się na możliwość wyboru jednej z klas. Możesz stać się wojownikiem, i słynie z siły, ale odwagi, aby być Huntsman, aby poradzić sobie z wielkich misji bojowych z dużych odległości, wybrać drogę Singera i być w stanie zaangażować się w leczeniu potrzebę lub stać się czarujący i posiadają najsilniejsze zaklęcia. Każda klasa ma swoje specjalne umiejętności i predestynowane ścieżkę rozwoju. Ale on rozgałęziony na tyle, więc wybór należy do Ciebie. Na przykład, z 15 poziomu czarującego jest już coraz Magician i osiągając poziom 30, wyboru ścieżki Mistrza lub Nekromanty. Po znaków osiągnie poziom 65, może tylko pielęgnować, a ich rozwój przebiega w sposób indywidualny.

Dla różnych postaci i różnych broni dostępnych. Ale wciąż śmiertelnie obiekty mają następujące przeznaczenie funkcjonalne: broń palna i broń wsparcia i zadaje obrażenia. Ponadto, nie jest obsługiwane jedną ręką broń i dvoruchnoe do prawej lub lewej strony. Dobry sprzęt - sukces w walce! Poświęć trochę czasu, aby zadbać o nią!

Ale bronie i zbroje nie są tylko rzeczy, z którymi będzie Wielkie Fantasia grać. Istnieje wiele przydatnych elementów, które można albo znaleźć lub kupić. Są to elementy potrzebne do questa, ogólnych i specjalnych przedmiotów. Przy okazji, można dokonać zakupów w NPC, którzy są właścicielami sklepów. Handel w grze w ogóle dobrze rozwinięty i można nawet zrobić promocje z prawdziwymi graczami.

Znaczącym faktem w Wielkie Fantasia on-line masz zwierzęta, które towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie. Względu na to, jak je wychowywać, to zależy od zysków, które można uzyskać od nich. Zwierzęta te nie są wykorzystywane wyłącznie w jeździe transportowej, ale także pomóc zebrać cenne zasoby. Oddania można oprócz tego, że w stanie rozwijać i prędzej czy później dojdzie do linii ewolucji. To miło, że można w końcu dostać kilka duchy i życie znacznie prostsze!

Zagraj w grę Wielkie Fantasia online może być tak osobiście podoba! Po tym wszystkim, są zadania dla jednego przejazdu, zadania wymagające pracy zespołowej, a także zamówień, które będą na zęby tylko gildii. Zostań członkiem gildii - znaczy odkryć dodatkowe możliwości. W ten sposób można wziąć udział w wielkich bitwach masowych, że samotny miejsce nie może być. Zdecyduj sam!

Szybko dołączyć zabawne społeczności i cieszyć się wszystkie plusy ekscytujący projekt! Rozczarowanie nie jest zagrożona, przygotuj się na stałe przyjemnych niespodzianek! Powodzenia! Niech uśmiech nie opuszczał twarzy!

 

Zagraj także