Grand Theft Auto 4

Alternatywne nazwy: Grand Theft Auto 4

Prawie każda gra wydana pod górnolotnych tytułu GTA, zdołał stać się legendą w swoim gatunku. Ciekawe historie, wielka misja, ekscytujące przygody bohaterów i wiele rodzajów niuansów i elementów, które wystarczy tylko, aby zobaczyć na własne oczy i poczuć osobiście. Wszystko to doskonale wpisuje i Grand Theft Auto 4 szt. Projekt udało się stać specjalnego dla wszystkich obywateli Rosji, Ukrainy i Beloursi, ponieważ główne ścieżki dźwiękowe do gier zapisane słynny raper Seryoga. Tak, to jest w GTA 4 Twoja postać będzie mogła podróżować po mieście, słuchając muzyki z "produkcji krajowej" - na tyle przyjemne, prawda?

Grand Theft Auto IV - gra, która opowie ci historię Liberty City. Bohater Niko słyszałem wiele opowieści o jego brata, szczerze wierzył w prawdziwym amerykańskim śnie. Oczywiście, być może, o tym, co było jego rozczarowanie, kiedy stanął twarzą w twarz z prawdziwymi problemami, siedząc za kierownicą taksówki skromny, zamiast obiecanego posh Ferrari, i wynajęła mały kawalerka "miernik" to samo " luksusowa willa. " Jednakże, jak przedstawiono w dalszej części gry linii, GTA 4 pokazuje nam naturę - odważni bohaterowie nie rozbić na widok niebezpieczeństwa, że ​​są gotowi przejść w imię sprawiedliwości i zwycięstwa. Poznać grę GTA 4 odgrywać siły całą noc, jeden po drugim, pokonywanie nowych i nowe misje.

Projekt został nieco zmodyfikowany w stosunku do swoich poprzedników: ulice zniknęły rowery i samochody na bomby radiowych. Jasne i żywe kolory są wyblakłe, ale grafika stała się bardziej przejrzysty, wiarygodny. Wszystkie zmiany projektu skorzystało - to w żadnym wypadku nie stają się nudne i nieciekawe.

W grze Grand Theft Auto 4 kontynuuje dobre tradycje - humor musujące występuje bardzo często, deweloperzy znakomicie drażni najbardziej znanych marek i znaków towarowych. Pomimo faktu, że bohater projektu - bezdusznym mordercą, spojrzeć na niego mile. Charyzma i nerwy ze stali Nico prostu nitowanie uwagę na siebie. Nawet sobie pozwolić na paraleli pomiędzy Nico ból brzucha i Danila Bagrov.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie, przede wszystkim, pobierz Grand Theft Auto 4. Szybko i łatwo zrobić pomoże żadnego trackera. Gdy jesteś w stanie przyłączyć się do projektu, będzie mile zaskoczony jego teksty przemyślane i wielki głos w działające fajne. Miesza się z rozgrywki gracz pokazuje filmy, które w tej grze nie jest ani bardziej, ani mniej przyjeżdża o ósmej.

Takie jak Grand Theft Auto IV, gra zawsze będzie popularne. Są jakość i ciekawe - to, czego potrzebujesz do każdego gracza. Pospiesz raczej spróbować szczęścia w dal z Liberty City! Ciesz grę dla siebie i polecić znajomym! Więcej informacji przedstawiono w przyczep wideo do gry.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi