Grand Theft Auto: San Andreas

Alternatywne nazwy: Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas to kolejny projekt z serii gier Grand Theft Auto. W linii głównej gry, to piąty. Komputerowa wersja pojawiła się w 2005 roku. Ale zanim dotarła do rosyjskiego gamer tylko w 2010 roku. Jak we wszystkich poprzednich wersjach tej serii, cała akcja odbywa się wokół jednej postaci. Ale, w przeciwieństwie do poprzednich gier, tutaj gracz może zmienić swój charakter nie tylko przez ubranie, ale także do zmiany konstytucji. Na przykład, głównym graczem, który ma pseudonim CJ, mogą uczestniczyć siłownię, poprawić wytrzymałość i moc wykrawania.

Aby zagrać musisz pobrać GTA: San Andreas. Następnie zainstalować na komputerze i cieszyć się grą. Plan działania rozwijają się w 1992 roku, kiedy obszary metropolitalne California przestępstwa kwitnie. CJ, to Carl Jones - African American 25 roku - wraca do Los Santos (miasta, które znajduje się w fikcyjnym stanie San Andreas), po pięciu latach spędzonych w Liberty City. W mieście wraca ze względu na pogrzeb swojej matki. Matka zmarła z rąk miejscowego gangu. Po pogrzebie, on wraca do domu, ale po drodze spotyka policjanta. Śmierć bohatera jest dobro członków walczące frakcje, i zmuszony do pracy na "nie czyste" policji.

W GTA: SA gra gracz będzie w stanie nie tylko chodzić, biegać i poruszać się samochodem, ale także skorzystać z roweru. Ponadto jakość jazdy będzie zależeć od indywidualnych cech charakteru, takich jak wytrzymałość.

Po powrocie do domu, CJ spotyka przyjaciela z dzieciństwa, który poświęca się dla wszystkich subtelności podziemia, który jest w tej chwili dzieje się w tym mieście. Warto zauważyć, że GTA: San Andreas, można odtwarzać nie tylko na komputerze, ale także na Xbox i PlayStation. Ale wiele jeszcze polecić wersję komputera, jak to będzie dużo łatwiej korzystać ze wszystkich funkcji gry.

Tworząc ogromny świat gry, twórcy udało się zwiększyć liczbę ciekawych historii i stylów, w porównaniu do poprzednich gier lineup. Tak więc gra GTA San Andreas był w stanie zapewnić większą liczbę różnych postaci ulicznych mogą oddziaływać nie tylko pomiędzy nimi, lecz również Karl. Niektóre znaki muszą pojawić się tylko w niektórych miejscach. Ponadto, w każdej części miasta są unikalne znaki. Jedna z tych gier jest konfrontacja różnych gangów, którzy są stale walczą o ich wpływie na danym obszarze miasta.

Należy również zauważyć, że fabuła gry została stworzona nie tylko pracownikom, ale również deweloperów profesjonalnych pisarzy. Na przykład, może być i zdrada, miłość i rozczarowanie. Aby czuć się bardziej zdecydowanie scenariusz, eksperci zalecają, aby najpierw szukać GTA: San Andreas wideo, a dopiero potem rozpocząć grę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi