Wielki Voyage

Alternatywne nazwy: Wielki Voyage

Gra Wielki Voyage - darmowy multiplayer gry fabularnej strategii opartych na przeglądarce średniowieczny motyw z trzeciej osoby. Deweloper projektu - firmy Ngames. Twórcy oferują użytkownikom transportowane w świat fantazji i pójść na ekscytujące podróże, a także do uczestnictwa w handlu i wytrzymać ostrej konkurencji wśród samo jak jesteś głodny i szybkie kupcy bogactwo. I jeszcze wielokrotnie angażować się w walki, ponieważ istnieje wiele łajdacy, którzy chcą zabrać swoje dobro. Średniowieczne czasy były niespokojne i generalnie należy wziąć to pod uwagę, gdy zaczyna grać Wielki Voyage. Piraci nie będzie tutaj, ale wojna między przeciwnikami handlu nie mniej zacięta. Należy dokładnie przygotować się do bitwy, ale to musi rozwijać swoją flotę. Początkowo będziesz mieć prymitywną łódź, ale w końcu się władać ogromną flotę handlową. Jeśli są przyciągane do gier podobnych tematów, będzie zachwycony Wielkiego Podróż w Internecie. Oprócz dźwięku składnik ekonomiczna projektu ma wiele zalet. Ta piękna grafika, oko miłe, i możliwości, które są dostępne dla graczy, a także dynamicznie zmieniające się ceny na rynku i ogromna liczba zadań, za które odpowiadają za dobry bochenek.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wrócić do epoki późnego renesansu - jest zwykle Rejestracja Wielki Voyage. Można spędzić tylko kilka minut, aby wypełnić specjalny formularz, a następnie być w stanie przyłączyć się do społeczności graczy i podjąć pilne sprawy, które od razu rzucić się całą masę. Granatowy odgrywa ważną rolę, a mianowicie, że państwo, w którym jest. Aby Twoja flota boesposoben trzeba stale rozwijać to, aby uczyć, rozwijać. Statki mogą tworzyć własne. Ogromny wybór modeli. Catching budowę innego statku, warto pamiętać, niezawodnych broni. Tak, na początku po prostu kapitana, jeden z wielu na tym świecie. Ale jest szansa zostania legendą osobowość i sława dla ich osiągnięć.

Skup się na działalności handlowej. Że handel jest w centrum swojego życia. Proces ten może być bardzo niebezpieczne. Ceny rynkowe są tworzone przez samych graczy. W twojej mocy, aby mieć wpływ na sytuację. Walka o wartości handlowej trwa przez rozgrywki. Jeśli dowiesz się, jak uzyskać ich konkurentów, sukces i postęp są. Z każdym nowym poziomem do gry Wielki Voyage się interesujące. A gdy przychodzi czas, aby rozpocząć handel gildii, a nie czuć się jak człowiek stojący mocno na nogach, w tym bezkompromisowy świata.

Zostań Ace zagadnień handlowych, w celu obrony swoich interesów w ogrzewanych walk, zrobić karierę szybko i szybko - i niech pokutować zazdrosny bezsilną wściekłość! Wielki darmo Voyage daje graczom morze radości. Spróbuj, aby rozjaśnić swój wolny czas rozrywki, a to zrobić sam!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi