Ereality

Alternatywne nazwy: Ereality

Nowe twarze Reality niezrównana gra różni się od wszystkich innych projektów internetowych dla jego wyjątkowości. Według tych, którzy mieli już okazję spotkać się z gry jeden na jednego, to ma ogromny potencjał i wszelkie szanse, aby zdobyć przychylność większej liczby graczy na całym świecie. Ta gra role-playing, wykonane w gatunku Gry MMORPG , obliczone na dużą liczbę użytkowników. Jako projekt oparty na przeglądarce, nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów lub plików, a na początku gry będziesz miał tylko być zarejestrowany tylko w rzeczywistości Twarze Internecie.

Jak wiadomo, można się spodziewać aktywnego współdziałania z wszystkich zarejestrowanych użytkowników w grze. Dziś istnieje ogromna liczba zarejestrowanych uczestników, więc być przygotowany na i poznać nowych ludzi z ludźmi o podobnych poglądach. Będziesz uczestniczyć w walkach i bitwach, które zdarzają się w krawędzi rzeczywistości, w czasie rzeczywistym. Ta gra pozwala na indywidualne i grupowe rodzajów walk, a w związku z tym, będzie można dołączyć do klanów i działać przeciwko siłami wroga.

Od tego projektu internetowego na początku gry, jak wspomniano powyżej, Faces Reality Check jest konieczny proces. Cały interfejs gry przystosowane dla rosyjskich graczy, więc trudności rejestracji powinny się pojawić.

1. Aby rozpoczął rejestracji, należy kliknąć na ten sam przycisk "Zarejestruj się", który znajduje się na stronie głównej gry.

2. Po, że będzie dostępny do formularza rejestracyjnego, który należy wypełnić, po wszystkich porad i systemu naprowadzania, podając nazwę użytkownika, hasło i wybierając płeć postaci. Dopiero wtedy można zacząć grać Twarze Rzeczywistość.

W razie potrzeby, każdy początkujący mogą zalogować się do systemu używając konta na jednym z portali społecznościowych. Lista wszystkich obsługiwanych sieci społecznych jest również reprezentowana na stronie głównej gry.

Główną cechą tej gry jest to, że jego administracja jest ciągle starają się utrzymywać kontakt z każdym z użytkowników, starając się zaspokoić wszystkie pragnienia i realizować nawet najśmielsze pomysły. W związku z tym, w każdym tygodniu w grze aktualnych zadań i zadań poprawić grę.

Rozpoczął gra gry The Edge of Reality, można nauczyć się podstaw magicznych rzeczy i uczyć się nowych umiejętności. Projekt posiada zaawansowane funkcje, role-playing znaki, które daje grę szczególny urok. Na skraju rzeczywistości istnieje kilka głównych klas postaci, w tym:

1. Knights.

2. Berserkers.

3. Valkyrie.

4. Nosferatu.

Jak widać, będzie to dobry wybór. Ponadto, każdy z graczy będzie dostępna dla wszystkich podstawowych elementów: ziemi, wody, powietrza i ognia.

Najprzyjemniejsze jest to, że rzeczywistość można grać za darmo Twarze nikogo. Zwycięstwo w tej grze jest osiągnięcie i zasłużone proces proplacheny nie.

 

Zagraj także