GTA: Vice City

Alternatywne nazwy: GTA: Vice City

Legendarna gra Grand Theft Auto: Vice City - czwarta oficjalna Projekt Grand Theft Auto. Do tej pory gra jest dostępna zarówno dla konsol i komputerów. Jako deweloper projektu były niekwestionowanym Rockstar North. Pierwsza oficjalna prezentacja gry odbyła się w 2002, jednak do dziś pozostaje standardem do naśladowania dla wielu współczesnych twórców. Ci gracze, którzy są przyciągane Vice City zaraz po wejściu na "białe światło", podziwiać ją do dziś. Młodzi gracze będą także uczestniczyć w projekcie.

GTA: Vice City PC - świetna gra, wykonane w gatunku action adventure, który zawiera pewne elementy strzelec trzeciej osoby. Wyraźna linia cechą charakterystyczną - doskonale zrealizowany symulator samochodu - sterowanie maszyny w grze - przyjemność. Proste i niedrogie gry zarządzanie może łatwo nauczyć się zarówno dorosłych jak i dzieci. Nowa część projektu jest logiczną kontynuacją swoich poprzedników. Tak jak kiedyś (chyba, że ​​jesteś już obeznany z co najmniej jednej części GTA), musisz wykonać zadania, które są sprzeczne z nakazem prawa i na granicy przestępstwa. Otrzymasz zadania z różnych znaków, napotkali w trakcie rozgrywki.

Do gry rozpoczęła, przede wszystkim, trzeba będzie GTA: Vice City Pobierz. Ponieważ ta część projektu została słusznie uznać za weterana geymerskogo sztuki, jej wymagania sprzętowe spełnia absolutnie wszystkie nowoczesne komputery i laptopy. Wchodząc do gry, można spotkać się ze starym nowym mieście zwanym Vice City. Tak, teraz masz w GTA: Vice City grać, wędrówki w przestrzeniach reklamowych lat 80. w mieście. Zgodnie z tradycją, do gry bohater zaczyna z problemami. Sonny Forelli jest o przyjazd, a on raz ilość pieniędzy pożyczonych jeszcze nawet nie zaczęli się gromadzić.

GTA Gra: VC nieco zmodyfikowany w stosunku do swoich poprzedników. Osobne części miasta znacznie wzrosła. Przynajmniej, wyglądają znacznie większe niż ulubieńca graczy w Liberty City. Deweloperzy postanowili również zmienić broń i arsenał - w grze, nowe pistolety, pistolety maszynowe i wiele różnych pozycji inwentarza domowego.

W Grand Theft Auto: Vice City i zmienił tradycyjną flotę. Doceniam innowacje mogą miłośnicy jednośladów - projekt będzie ponownie przechodząc motorowerów i motocykli, których zarządzania zasługuje na najwyższe uznanie.

O tak, prawie zapomniałem, teraz GTA wsparcia formacie MP3, a więc tych, którzy nie lubią grać dzień i noc pod "dziarskiego 80", będzie mógł stworzyć własną playlistę. Ponadto, twórcy udało się dodać do projektu ogromną liczbę małych innowacji i ulepszeń, zachowując fabułę i grę na odpowiednim poziomie. Aby zapoznać się z cech gry, można spojrzeć z GTA: Vice City trailer video.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi