Gwent Gra w karty Wiedźmin

Alternatywne nazwy: Gwent Gra w karty Wiedźmin

GVINT: The Witcher. gra w karty - ponieważ w 2015 roku przyszła single-player cRPG „Vedmak 3: Dziki Ohota”, tysiące graczy nasyconych przygodach wiedźmina Geralta charyzmatycznego. Wiele funkcji, takich jak wbudowany w głównej fabuły i gry w karty, jak mówią, przez „liczne prośby pracowników” został mocno postanowił opublikować go jako oddzielny projekt. Teraz GVINT gra: Wiedźmin. Gra w karty był już dostępny w 2017 roku i będzie się rozwijać. Dostępne platformy:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4
nie

Bitvy przestanie.

Esli GVINT gry Wiedźmin. gra w karty, to jest jasne, że przypomina preferencje lub most. Rozgrywka sprowadza się do uczestników, i nie może być 2 przez 2, idealna kombinacja kart gromadzone symbolizujących armię, która będzie walczyć w tej dziedzinie. Jest to front-end wojowników, łuczników i odległe granice. Chociaż styl gry nie zmienił się znacznie, znacznie lepsze zdjęcia projektowe.

Est pięć frakcji, z których każda różni własny charakter:

  • Nilfgaard na zakłócenia planów wroga, przejdź do żadnych sztuczek obejmują tryb dyplomacji jedynie narzucić własne warunki. Tymczasem ich szpiedzy przeniknąć na tyły wroga, dowiedzieć kombinacji kart.
  • Chudovischa mroczne istoty, gotowe do jedzenia, a nawet krewni, jeśli zwiększa ich wytrzymałość.
  • Skoya taeli zwinny, jak zasadzek i partyzantów. Grał w karty twarzą w dół zostanie otwarty dopiero po zamknięciu pułapki.
  • Skellige śmierć zobaczyć specjalny honor, odwagę i siłę. Czasami są one celowo wysłany do wyładowania własnych żołnierzy, wiedząc, że po nazywany jest z powrotem, staną się jeszcze silniejsze.
  • Severnye Brytania utrzymać wszystko pod kontrolą. Karta powinna stać się złoto, są odporny na czary wroga.

Chtoby zbudować silną talię, konieczne jest, aby wybrać karty 30, zwracając uwagę na ich cechy i od których frakcji.

Uzhe mogą teraz pobrać GVINT: Wiedźmina. gra w karty za darmo, i dołączyć do grona rozentuzjazmowanych graczy. Na rękę dostaniesz 10 kart i całkowicie losowy. Przed rozpoczęciem bitwy, trzy z otrzymanych kart mogą być wymieniane. Oprócz różnych rodzajów żołnierzy w wojsku, jest również liderem, który jest odizolowany od reszty swoich specjalnych talentów. Istnieją również karty, które mogą mieć na środowisko wzmacnia lub osłabia działanie przeciwne. Umiejętnie ich stosowania, stanowią doskonałą kombinację, która mogłaby przeniknąć każdą obronę wroga. Zawodnik musi przejść trzy rundy, a po każdym zwycięzca ujawnił po strzeleniu zebranych kart. W drugiej rundzie, można uzyskać dodatkowe dwie karty, a trzeci tylko jeden, więc powinien być dobry, aby pomyśleć o tym, jak najlepiej je stosować. Wraz ze zwykłymi kartami mieć dodatkowy, a nie tylko dla bohaterów, ale także dla tych zjawisk. Na przykład, za pomocą dostępnych epidemii zniszczyć najsłabszych wrogów.

V GVINT: The Witcher. gra w karty można grać z prawdziwymi graczami i przejść do turnieju walczyć mecz rankingowy. W tym ostatnim przypadku, można uzyskać sławę i tytuły, oczywiście, tylko w przypadku, jeśli wykazują dobry wynik.

GVINT: The Witcher. Gra karciana jest wyposażony w główny element zabawy hazardu w celu ustalenia możliwości przeciwników pułapki Bluff i działania przebiegły.

 

Zagraj także