Halo online

Alternatywne nazwy: Halo Online

Gazeta gier komputerowych Halo została po raz pierwszy opublikowana w 2001 roku na konsolę do gier Xbox. Gra od razu zdobyła ogromną liczbę fanów i może się równać z legendarnymi gwiezdnymi wojnami. Wszystkie gry są jedną historią, z której powstaje pierwsza trylogia stworzona przez studio Bungie Studios, druga trylogia z firmy 343 Industries i czwarta gra dla jednego gracza. W samą porę na najnowszą grę Halo 4, Microsoft i Innova Co. C. à r. l wypuść online wieloosobową wersję gry Halo Online. Aby zapoznać się z legendarnymi grami, możesz pobrać grę Halo i spróbować swoich sił w roli super Spartan.

Igra Halo na PC, to strzelanka, w której, grając z pierwszej osoby, gracz walczy z wrogami przymierzy rasy ludzkiej. Zaczynając od wersji online, gracz natychmiast rozpozna kultową grę, która została stworzona zgodnie z kanonami jej poprzedników, są to samonaprawiające się tarcze i bliskie bitwy. Nowości będą klasami postaci, a ich broń zależy od wybranej roli.

News dla graczy będzie okazją do grania w drużynę ze znajomymi online super-żołnierze Spartanie w roli:

  • sturger
  • Sniper
  • Tactics

każda postać ma swoje zalety i wady, są one przydatne w różnych taktyce walki.

Technika gry Halo

Gracz, wchodząc w świat przygód Halo, dostaje Spartan ze sprzętem startowym, podczas gdy przechodzisz przez poziomy, staje się możliwe pompowanie twojego bohatera. Każda klasa bohaterów jest pompowana oddzielnie, a każda postać ma swój własny zestaw broni, umiejętności i wyposażenia. Wybór postaci zależy od preferencji gracza i wybranej przez niego taktyki:

  • Szturmowiec - szybki, zwinny i niezbyt pancerny, idealny do walki w zwarciu;
  • Sniper - dla miłośników prowadzenia wojny w pewnej odległości od zasadzki. Może być idealnie zamaskowany, ale praktycznie nie jest chroniony.
  • Taktyka - super wojownik z lekką bronią, zwrotną i jego główną zaletą jest regeneracja zdrowia. Idealny do walki zespołowej, ponieważ odnawia nie tylko swoje zdrowie, ale także braci w ramionach. Za pomocą spartańskiej taktyki możesz zorganizować niekończący się sabotaż dla wroga.

Ten tryb gry to arena, nie jest to duża mapa, na której gracz walczy o siebie i grę zespołową. Gra zespołowa pozwala na rozkazy wrogości od 4 do 16 graczy na dużej powierzchni bitwy.

Broń zależy od celu bohatera, jest słynny futerał, który strzela z kryształów, eksplodują jednocześnie po trafieniu w cel, karabiny, strzelby, młot grawitacyjny i wiele więcej. Nie możesz zabrać ze sobą więcej niż dwóch rodzajów broni, więc powinieneś dokładnie przemyśleć swój wybór. W najlepszych tradycjach gatunku najsilniejsza broń znajduje się w tym miejscu i zbiera, a nie przychodzi z nim do bitwy.

Developers zapewnia i obecność różnych urządzeń, daje ogromną przewagę, zarówno w broni i zbroi. W grze możesz opanować czołg, helikopter, statek widmo i oczywiście helikopter.

W trakcie gry pojawiają się różne zadania, które nie powinny zostać zignorowane, oferują poprawę umiejętności Spartan w posiadaniu broni i sprzętu. Mijając zadania, gracz otrzymuje punkty reputacji, które pozwalają odblokowywać nowe potężne bronie.

Obecnie online grę Halo można kupić, aby wziąć udział w testach beta, która oferuje szereg korzyści - zarezerwowanie pseudonimu, pionierskiej broni, otwartego pudełka z amunicją na określony czas, ale główną zaletą uczestnika jest zobaczenie nowej gry i przetestowanie jej.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi