halo online

Alternatywne nazwy: halo online
gry

Seriya komputer Halo raz pierwszy pojawił się w 2001 roku na konsolę Xbox, gra natychmiast zyskał ogromną rzeszę fanów i mogą być porównane jedynie do gatunku z legendarnym Star Wars. Wszystkie gry są już inna historia, która została opracowana pierwsza trylogia stworzony przez studio Bungie Studios, druga trylogii firmy 343 Industries i czwarta gra dla pojedynczego gracza. Tylko w ostatniej grze Halo 4, Microsoft i Innova Co. S. à r. l. wydała wersję online multiplayer Halo Online. W celu zapoznania się z legendarnych gier, można pobrać grę Halo, i starają się jak super Spartan.

Igra Halo na PC to strzelanka, w której gra w pierwszej osobie, gracz wchodzi do walki z wrogami ludzkiej przymierzy wyścigowych. Zaczynając grać w wersji online, gracze natychmiast rozpoznać kultowego grę, która została stworzona zgodnie z kanonami jego poprzednicy, jest samonaprawy, tarcze i walce wręcz. Nowe elementy będą klas postaci i broni zależy od roli.

Novinkami dla graczy będzie mógł grać online ze swoimi przyjaciółmi zespołu Spartan Super Soldier jako:

  • Shturmovika
  • Snaypera
  • Taktika

U Każda postać ma swoje mocne i słabe strony, są one użyteczne w różnych taktyk bojowych.

gry

Taktika Halo

Igrok, wchodząc w świat przygody Halo dostaje Spartan z przekładnią wyjściowego, w miarę postępów przez poziomy można pompować swój charakter. Każda klasa postaci jest pompowane oddzielnie i każda postać ma swój własny zestaw broni, umiejętności i sprzętu. Wybór charakteru zależy od preferencji gracza i jego wybranych taktyk:

  • Shturmovik - szybki, sprytny i nie złe pancerz, idealny do ścisłej walki;
  • Snayper - dla miłośników wojny w pewnej odległości od zasadzki. Może doskonale przebranie, ale prawie nie jest chroniony.
  • Taktik - Super wojownik, lekko uzbrojony, zwinny, a jego główną zaletą jest odzyskanie zdrowia. Idealny dla polecenia bitwy jak przywrócić nie tylko swoje zdrowie, ale także towarzyszy broni. Z taktyki spartańskich może zorganizować niekończące się dywersji dla wroga.

Rezhima w grę dwa - arena, to nie jest duża mapa, na której gracz walczy o siebie i gry zespołowej. Gra zespołowa pozwala wojenne od 4 do 16 graczy na dużym obszarze bitwy.

Oruzhie zależy od celu bohatera, jest również znany igłowiec że pożary kryształy, one eksplodować w tym samym czasie po uderzeniu w cel, karabiny, strzelby, młotek grawitacji i więcej. Więcej niż dwa rodzaje broni, aby doprowadzić do tego zadania jest niemożliwe, więc dobrze jest zastanowić się nad wyborem. W najlepszych tradycji gatunku najpotężniejszych broni można znaleźć, aby zlokalizować i wybrać zamiast przyjść z nim do walki.

Razrabotchiki dostarczane i obecność różnych technik, daje znaczną przewagę w broni i pancerz. W grze można dowiedzieć się zbiornik, helikopter, statek i oczywiście CHOPPER ducha.

Po postępów w grze istnieją różne zadania, które nie powinny być ignorowane, oferują one na celu poprawę umiejętności Spartanie na posiadanie broni i sprzętu. Przechodząc zadanie, gracz zdobywa punkty reputacji, który pozwala odblokować nowe, potężne bronie.

Na dzisiaj, gra Halo Kupić można wziąć udział w teście beta, która daje wiele korzyści - redundancję nick, pionierskie broni otworzyć pudełko amunicji przez pewien czas, ale główną zaletą uczestnika - pierwszy zobaczyć nową grę i go wypróbować.

 

Zagraj także