Ziemia do zbiorów

Alternatywne nazwy: Zbierz ziemię

Game Harvest Land w ogromie rodzimego kraju.

Developers studio gier mobilnych i gier komputerowych MysteryTag wpadł na pomysł stworzenia gry z patriotycznym nastawieniem. Harvest Land, to oryginalny symulator farmy, w którym żyją Ukraińcy, Rosjanie, Białorusini i inni przedstawiciele Słowian. Zabawka wygląda na jasną i inteligentną, co podoba się jej wyglądowi. Jeśli jesteś trochę zmęczony farmami z egzotycznymi roślinami i zwierzętami, zombie i innymi mistycznymi stworzeniami, spróbuj pobrać Slavs: Farm. To przyniesie świeży strumień emocji, który jest tak ceniony przez każdego gracza.

Gra jest dystrybuowana za darmo, ale tradycją stało się wprowadzanie płatnych treści, aby zachęcić użytkowników do przyspieszenia procesów za prawdziwe pieniądze. Chociaż nie jest to konieczne, ale czasami bez finansowania, raczej trudno jest iść naprzód. Jeśli telefon nie ma miejsca, ale zabawka jest zainteresowana, możesz pobrać Słowian: Farm na komputerze. Lub jako opcja, umieść go na obu urządzeniach i rozwijaj dwie farmy jednocześnie.

Zbieramy bogate żniwa.

Przed tobą klasyczna wersja tego gatunku:

  • Ciągłe zadania

Jak widać, gra Harvest Land poszła wzdłuż ubitej ścieżki, ale nie stała się mniej interesująca.

  • Przełóż różne pola i harvest
  • Usuń terytorium dla nowych łóżek
  • Run zwierząt
  • Buduj budynki i ulepszaj je
  • Pakowanie towarów
  • Relaj z innymi uczestnikami gry
  • Zobacz w sprawie handlu
  • Oczywiście jest w tym zapał i co sprawia, że ​​jest oryginalny.

. Ponieważ temat pochodzi z języka słowiańskiego, asortyment wyrośniętych produktów charakteryzuje się pszenicą, jabłkami, kukurydzą, pomidorami i tak dalej. Zwierzęta są również dość rozpoznawalne i rodzime dla każdego mieszkańca wsi to krowy, kury, świnie. Gdy zbierasz plony i produkty pochodzenia zwierzęcego, musisz je gdzieś umieścić. W tym celu nie ma lepszego miejsca niż stodoła, ale nie może on pomieścić wszystkiego. Jako dobry gospodarz, powinieneś pomyśleć o jego rozbudowie i do tego potrzebujesz materiałów i narzędzi.

. Stąd deweloperzy i zadbali o to, aby gracze aktywniej rozłożyli swoje pieniądze. Chociaż stodoła rośnie z twoimi wysiłkami, ale bardzo niewiele, a do następnej rozbudowy potrzebujesz jeszcze więcej materiałów. Aby je zapisać, potrzeba dużo czasu i wysiłku, ale jeśli wpłacisz pewną kwotę na konto, szybko rozwiązuje problem. Jak postępować, każdy decyduje o sobie.

Slavs: Gra na farmie jest doskonale zbalansowana i zadowolą całą rodzinę, dzięki czemu możesz zorganizować małą konkurencję, która szybciej osiągnie postępy na równych warunkach. Szczególnie interesujące jest granie bez użycia ciężkiej artylerii, czyli płacenie za swoje działania. Możliwe jest uzyskanie niezbędnych zasobów samodzielnie. Są one rozdawane za osiągnięcia, spotykane w łóżkach podczas zbiorów, jeśli leczy się ptaki, króliki i inne żywe istoty za pomocą nasion słonecznika i innych przysmaków. Czasem można je znaleźć podczas usuwania terytorium z kamieni, krzewów, trawy i drzew. Otrzymujesz cenny materiał na nowe budynki.

Nie będzie już miejsca, ale trzeba dalej się rozwijać. Gra Harvest Land oferuje usługi dwóch odważnych wojowników, którzy zajmą się ogromnym trollem, otwierając drogę na nowe ziemie. Konieczne będzie także okresowe zwalczanie szkodników owadzich i dzikich zwierząt, a także wykonywanie spraw na czas przez emisariuszy z innych krajów (złote monety i cenne doświadczenie) oraz handel z sąsiadami. Aby sobie z tym poradzić, budujmy domy, a mieszkańcy będą się tam osiedlać, a to są dodatkowe ręce robotników.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi