Ofiara Senua to: Hellblade

Alternatywne nazwy: Ofiara Senua to: Hellblade

Psychological gra Hellblade.

Game Hellblade należy do autora twórcy Ninja Theory, który również przyjął rolę wydawcy, nie ufając tej delikatnej kwestii nikomu. A sam produkt gry nie był dziełem całego pracowni, ale tylko małym zespołem, który zgromadził tylko 15 osób.

To zabawka dla zespołu, który po raz pierwszy kręcił się w tak obszernej pracy, jest rodzajem eksperymentu. Jak zawsze zdarza się, pierwsze dziecko jest jego ulubionym ulubionym, pielęgnowanie, staraj się przewidzieć jakiś kaprys. Podobnie, w tym przypadku pomysł został poruszony z poważnymi zamiarami wydobycia czegoś wielkiego, wielkoskalowego i ogłuszającego jednocześnie. Autorzy przyznają, że dogłębnie badali różne zaburzenia psychiczne, mieszając je z okultyzmem. Każda osoba ma swoje własne małe demony (chociaż niektóre nie są tak małe).

Pracując na obrazie głównego bohatera Seuna z plemienia wojowników Celtów, deweloperzy wykorzystywali różne źródła ze względu na niezawodność. Aby psychologiczne frustracje charakteru wyglądały naturalnie, poprosili o konsultację z prof. Paul Fletcher, specjalizującą się w neurobiologii. Wellcome Trust, zaangażowany w działalność charytatywną i słynny z badań medycznych i naukowych w różnych dziedzinach, także skorzystał na znaczeniu. Ponadto ich wkład przyczynił się przez osoby, które w pewnym momencie przeżyły psychozę i postanowiły podzielić się osobistym doświadczeniem. Dotykało chwil, kiedy usłyszały głosy w ich głowach. Autorzy postanowili nie angażować się w zmianę realnych opcji, tak że wszystko wyglądało bardziej realistycznie.

V dążenie do własnego potwora.

Po długiej i ciężkiej pracy, Seuna urodziła się, stając się widząc gracza, zaczynając grać w Hellblade. Jest obsesją pomysłem dotarcia do samego dna piekła, aby znaleźć odpowiedzi na pytania, które dręczą ją. Ale ona nie wie, że piekło jest zawsze obok niej, jako przejaw jej chorej wyobraźni. Zapalony mózg generuje demony nieznane światu, z którym ma walczyć. W rzeczywistości to tylko halucynacja, bzdury i straszne złudzenia spowodowane przez podświadomość.

Pobierz Hellblade może być od sierpnia 2017, jest to data jest ogłoszony, jako oficjalny start projektu. Z klipu wideo pokazanego przez studio można powiedzieć, że jest to produkt najwyższej klasy z ogromnym światem i stworzonymi duchami.

  • Oczy miejsce
  • Wyszukiwanie elementów
  • Odwiedź potwory
  • Zwiększ swoje umiejętności

Interesting fact.

Przedtem, podobnie jak w grze Hellblade z pewnością zainteresuje Cię poznanie ciekawych szczegółów. Na przykład podczas tworzenia systemu walki kobieta została zaproszona do kaskaderki Chloe Bruce'a, który był fotografem Daisy Ridley podczas filmowania Gwiezdnych wojen w sekcji"Przebudzenie siły".

He odegrała główną rolę w Hellblade Melina Jurgens, ale w rzeczywistości nie jest aktorką i była zaangażowana w edycję wideo w innym projekcie. Rola Senui, występowała chwilowo, szukając stałej aktorki. Jednak zespół zdał sobie sprawę, że Melina szybko wstąpiła do roli i dobrze się radzi, dlatego też poprosiła ją, aby kontynuowała pracę nad obrazem do końca.

Chociaż dziewczyna się zgodziła, początkowo była strasznie zakłopotana, a czasami nawet poprosiła swoich kolegów o odwrócenie lub wyłączenie świateł, kiedy musiała wykonywać zbyt emocjonalne sceny. Ale praca na sobie i trening na siłowni stopniowo zaszczepiały w niej pewność siebie, a nieśmiałość nie tyle się objawiła.

 

Zagraj także