Hellblade: Senua's Sacrifice

Alternatywne nazwy: Hellblade: Senua's Sacrifice

Psychologiczna gra Hellblade.

The Hellblade jest własnością programisty Ninja Theory, który również przejął rolę wydawcy, nie powierzając nikomu tego wrażliwego pytania. I nie całe studio pracowało nad samym produktem do gier, ale tylko niewielkim zespołem, w którym zebrało się tylko 15 osób.

Ta zabawka dla zespołu, który pierwszy użył tak obszernej pracy, jest rodzajem eksperymentu. Jak zawsze, pierwsze dziecko, które go najbardziej lubi, odżywia się, pielęgnuje, stara się przewidzieć każdy kaprys. Podobnie w tym przypadku do pomysłu podchodzono z poważnymi intencjami, by wydać coś wielkiego, ambitnego i niewiarygodnego w tym samym czasie. Autorzy wyznają, że przeszli dogłębne badania nad różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, wyrabiając je w okultyzmie. Każda osoba ma swoje własne małe demony żyjące (chociaż dla niektórych nie są one tak małe).

Pracując nad wizerunkiem głównej bohaterki Seuny z wojowniczego plemienia celtyckiego, twórcy uciekali się do pomocy różnych źródeł w imię autentyczności. Aby psychologiczne zaburzenie postaci wyglądało naturalnie, zwrócili się o poradę do profesora Paula Fletchera, który specjalizuje się w neurobiologii. Zaufanie Welcom, które zajmuje się działalnością charytatywną i słynie z badań medycznych i naukowych w różnych dziedzinach, bardzo pomogło. Ponadto, ludzie, którzy kiedyś przeżyli psychozę i postanowili podzielić się osobistymi doświadczeniami, przyczynili się do tego. Dotyczyło to chwil, kiedy usłyszeli głosy w ich głowach. Tworząc repliki bohaterki, autorzy postanowili nie angażować się w zmianę rzeczywistych opcji, tak aby wszystko wyglądało bardziej realistycznie.

V ściga twojego własnego potwora.

W wyniku długiej i ciężkiej pracy, Seuna urodziła się, stając się sposobem, w jaki gracz ją widzi, zaczynając grać w Hellblade. Ma obsesję na punkcie dotarcia do dna piekła, aby znaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania. Ale nie wie, że piekło jest zawsze z nią, będąc przejawem jej chorej wyobraźni. Zaogniony mózg prowadzi do nieznanego świata demonów, z którym musi walczyć. W rzeczywistości są to po prostu halucynacje, urojenia i straszliwe iluzje spowodowane przez podświadomość.

Pobierz Hellblade od sierpnia 2017, ta data jest ogłoszona jako oficjalne rozpoczęcie projektu. Z teledysku pokazanego przez studio można powiedzieć, że jest to pierwszorzędny produkt z ogromnym światem i stworzonymi duchami.

  • Explore terrain
  • Poszukaj pozycje
  • Face monster
  • Popraw swoje umiejętności

Interesujące fakty.

Przed grą w Hellblade prawdopodobnie będziesz zainteresowany poznaniem ciekawych szczegółów na jej temat. Na przykład, tworząc system walki, zaprosili kobietę kaskaderów Chloe Bruce, która była dublerką Daisy Ridley podczas kręcenia Gwiezdnych wojen w części "Przebudzenie Mocy".

Główna rola w Hellblade została wykonana przez Melinę Yurgens, ale w rzeczywistości nie jest aktorką, ale była zaangażowana w montaż wideo w innym projekcie. Pełniła tymczasowo rolę Senois, podczas gdy poszukiwano aktorek stałych. Zespół zdał sobie jednak sprawę, że Melina szybko weszła do tej roli i wykonuje świetną robotę, dlatego zaproponowała jej kontynuowanie pracy nad obrazem do końca.

Chociaż dziewczyna zgodziła się, początkowo była strasznie nieśmiała, a czasami nawet prosiła swoich kolegów, aby odwrócili się lub zgasili światła, gdy musiała wykonywać zbyt emocjonalne sceny. Ale praca nad sobą i treningi na siłowni stopniowo wpajały jej pewność siebie, a nieśmiałość nie była tak silna.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi