Heroes of Gaia

Alternatywne nazwy: Heroes of Gaia

Strategia ta - kolejne arcydzieło od Aeria Games. Wielu graczy mówi, że gra Heroes of Gaia ma wiele do czynienia z ulubionej serii gracze uczniów, ale w rzeczywistości, ten projekt ma swój indywidualny i niepowtarzalny urok. Gra jest bardzo ciekawa i może od pierwszej minuty, aby zachęcić Cię swoją działki. Pięknie wykonane, ale grafika nie może podziwiać i jakość rozgrywki podwaja tylko zachwyt. Krótko mówiąc, jeśli chcesz strategii online, to ta gra - to, czego potrzebujesz.

W Heroes of Gaia Online będziesz mógł odkrywać nowe ziemie i zdobyć ich jak budować zamki i budynków. Wykonany z zasobów regularnie może zarobić, nawet jeśli nie będzie w grze. Będziesz w stanie zebrać środków natychmiast po ponownym wejściu do gry. Musisz zbudować swoje imperium, jest wolny stan. Oznacza to, że Twój powrót nie będzie duża armia, i wszystkie osiągnięcia będą wyłącznie osobiste zasługi. Bądź rozważny i mądry wojownik, zawsze staram się najlepiej podejść do przeciwnika. Trzeba będzie zawrzeć traktaty pokojowe i sojuszy, aby zachować walki i bitwy wrogów - wszystko dla dobra jednego dnia mówi o tobie jako najbardziej odważny i potężny cesarz.

Jest to gra online, ale dlatego powinieneś już być przygotowany na to, że Heroes of Gaia będzie rejestracji wymagane, aby rozpocząć. Interfejs gry nie jest jeszcze przystosowany do anglojęzycznych użytkowników, ale mylą fakt ten nie powinien - kontrolować gry tak proste, że będziesz w stanie zrozumieć to, nawet bez pomocy słownika, łącznie z formularzem rejestracyjnym. Należy jednak pamiętać, że przed meczem, trzeba będzie pobrać i zainstalować Unity Web Player, które dodatkowo pomogą Ci grać bez żadnych problemów bezpośrednio z przeglądarki.

Aby rozpocząć rejestrację, naciśnij «Plat Wolny», który znajduje się na dole ekranu gry.

Zanim otworzysz formularz rejestracyjny, wypełnić, że można zacząć grać w Heroes of Gaia. Śledź wszystkie monity systemu i wypełnić wszystkie pola w tej kolejności (trzeba będzie podać nazwę i hasło, aby wejść do biura, i zapisz adres skrzynce elektronicznej).

Jeśli chcesz, możesz ominąć proces rejestracji, zezwolenie w projekcie, wykorzystując dane z ich strony na Facebooku. A jeśli do tego przynajmniej raz grałeś w gry z Aeriya, wtedy nie trzeba się rejestrować - skończysz z tym jeszcze w pierwszym spotkaniu z projektu.

Przed rozpoczęciem gry Heroes of Gaia, musisz wybrać serwer gry. Twoje główne zadanie - do pompowania i rozwijać swoją postać, aby uzyskać punkty zwycięstwa. Gra ma kilka dużych ras postaci:

Ludzie.

Elfy.

Orków.

Undead.

Projekt czeka na Ciebie ponad 40 milionów graczy na całym świecie. Pospiesz się i sprawdzają się na polu bitwy. Może to zrobić teraz, bo do gry Heroes of Gaia darmo!

 

Zagraj także