HoMM 4

Alternatywne nazwy: Bohaterowie Mocy i Magii 4

Heroes of Might and Magic 4 - gra komputerowa w tej turowej strategii gatunku. Gry Heroes IV przedstawiono jako fantazja role-playing, w czwartej części serii gier Heroes of Might and Magic. Programiści zainwestowały w tej grze wystarczająco dużo siły i duszy. I wreszcie z lepszej części przedstawione wcześniej. Odświeżony nie tylko grafika, ale geymp.

Więc gra Heroes IV jest godny uwagi nie tylko fanów, ale także dla początkujących.

Kiedy starsze, które zaczynają grę Heroes 4 gry, radzimy zajrzeć na opinie internetu gier wideo HoMM 4 i uważnie przeczytać tego przeglądu. Oto więc może spieszyć pobierania Heroes of Might and Magic 4. że wkrótce rozpocząć.

W grze Heroes 4 historia nie zmieniła się znacznie w stosunku do pierwszej części. Również podróżują po całym świecie i zdobycia miasta. Przechodzi przez całą drogę na mapie przygód, aż do momentu przyłączenia się do walki. Walka przynosi znaki bojowe na ekranie. Ale kiedy wrócę do miasta, jest całkowicie nowy ekran miasta. Znaków będzie trójwymiarowy, ale wszystko wokół, nadal pozostawał w dwuwymiarowy. Ale to nie jest ważne, a teren.

Podoba się także 4 Bohaterów aktualizacja gry, więc wszystkie znaki są zaangażowane w walkę i zostać zabity. , A zatem okazuje się, że bohater może poruszać się po mapie bez armii, a armia bez swoich bohaterów.

Oczywiście, nie bez zasobów w każdym mieście można dostać jakiegoś zasobu i tym samym zwiększyć wydajność.

I gdzie bez jednego z głównych broni - zaklęcia. Wszakże cała siła magii. Gra Heroes of Might and Magic IV oferuje pięć szkół

• Magia procedury;

• Magia Chaosu;

• Magic Life;

• Magia śmierci;

• Magia Natury.

Magia Zamówienie - istotny wpływ na magię umysłu. Opracowany w celu poprawy sztuki walki pisowni. Główny kolor niebieski.

Magija Chaosu - czary dla walk dostarczały potężne obrażenia wrogowi. Ma skojarzenia z pomarańczy.

Magic Life - podstawą uzdrowienia i magii przeciwko śmierci. Za główny kolor fioletowy.

Śmierć Magic - na podstawie przekleństw, ożywienie martwych. Ma związek z czarnym.

Magia Natury - tam, aby pomóc, aby wywołać predstaiteley wyścigu Nature. Zielony rdzeń.

Jeszcze istnieje odrębna frakcja - Power. Strona, która nie korzysta z magii.

Teraz możesz również eliksiry.

W grze Heroes of Might and Magic 4 jest możliwość nowego procesu budynków budowlanych. Są one jednak ograniczona liczba dni bohaterów.

W ogóle, to nie martw się na początku wszystko jest proste, skomplikowane stopniowo. I wszystkie podstawowe parametry gry dowiesz się, w wyniku aktywnej rozgrywki.

Heroes Gra 4 z ulepszoną grafiką. Teraz przenieść obraz z bardziej wyraźnych i jasnych obrazów. Akompaniament jest w najlepszej formie i wspieranie konkurencji nastrój. Ten rodzaj gry zachwyci i twoi towarzysze. Bo można grać jak komputer, i z żywym przeciwnikiem po drugiej stronie drutu.

Nie trać czasu i spieszyć się do serwisu, który pobrać Heroes 4. i poczuć się jak pełnoprawny bohater gry. Powodzenia gameplay! Dziękuję za uwagę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi