Heroes of Might and Magic V

Alternatywne nazwy: HoMM 5

Heroes of Might and Magic 5 - gra strategiczna komputer. Podobnie jak wszystkie wcześniej wydane serii gry Heroes of Might and Magic, Heroes V gra jest zaktualizowana wersja turowych gier. Gry Heroes of Might and Magic V jest opracowany przez rosyjską firmą, i opublikowane przez Francuzów. Nie jest kontynuacją historii jako nowy z nowymi postaciami. Ale nie kilka pomysłów skopiowanych z gry Heroes of Might and Magic 4.

Gry Heroes 5, grać, oczywiście, nic nie kosztuje, ale trzeba pobrać Heroes of Might and Magic 5. Ale w ogóle przed rozpoczęciem gry, wskazane jest, aby zapoznać się z organizacją gry z tego przeglądu i recenzji wideo w Internecie.

W Heroes V stosowane do niektórych parametrów, jak w trzecim i czwartym gier. Ale sprawy idą w zupełnie nowym uniwersum o nowe terytoria, odpowiednio karty. Na ogół zadaniem gry jest taki sam, jak w poprzedniej części.

Gry HoMM 5 zmienił zasady rozwoju postaci. Bohater ma tylko trzynaście umiejętności. Jak w trzeciej części Heroes of Might and Magic, Heroes Gra 5 bohater nie może umrzeć w walce, i gdzie on powinien być tam jego armia potworów, więc w związku, i vice versa. Hero tylko ze śmiercią wszystkich jego wojowników opuścił grę i do tawerny, gdzie można go dostać.

Większość bohaterów i stworzeń należą do niektórych frakcji. Ich w Heroes 5 sześciu do ośmiu uzupełnienia staje: Zamówienie Procedura, Akademia Magii, Forest Alliance, Inferno, Necropolis i Ligi Cieni.

Na pewno nie tam, gdzie wszystkie postacie bez broni - Magic. System ten jest podobny do gry Heroes of Might and Magic 3. i dodatkowo z wykorzystaniem magii bohater traci manna - Energia dla magii.

Podróżujesz w celu podboju miast. Dozwolone jedno miasto dziennie. Dla wszystkich frakcji stwierdzono jedynie kilka różnych struktur, jak również wszystkich podobnych do siebie. Ale co najważniejsze, we wszystkich miastach w grze ma

• Dom Starszych;

• Kuźnia;

• Rynek;

• Magazyn;

• Tawerna;

• Gildia Magów,

• Fort;

• Cytadela;

• Zamek;

• Stoczni;

• mieszkań istoty.

Dom Starszych - o codziennym zyskiem 500 złota.

Forge - zakup samochodów do walki.

Rynek - do wymiany i przekazywania środków i artefaktów.

Magazyn - dla jednego zasobu.

Tawerna - podpisanie w dniu dla znaków i uzyskać inne informacje.

Gildia Magów - dla nauki magii.

Fort - umacnianie miasta, w związku z cytadeli.

Cytadela - dla ochrony miasta.

Zamek - aby chronić miasto.

Stocznia - na budowę statków.

Dwellings istoty - do podpisania na stworzeń.

Na budowę niezbędnej do ściśle obserwować. Zarówno w ogóle, a na lokalizację przeciwników.

Gry Heroes of Might and Magic 5 w pełni zaktualizowany do grafiki trójwymiarowej. Także nowe tryby "Duel" i "3 na 3 pojedynku."

Mam nadzieję, że już patrząc skąd pobrać Heroes 5. Po grze Heroes 5 jest godne uwagi. Nic dziwnego, że odświeżony, i staje się dla wielu użytkowników.

Walka z ich kolegów lub przeciwko komputerowi. Przeżywać świat fantazji bohaterów. Grasz dobrze! Dziękuję za uwagę.

 

Zagraj także