HoMM 6

Alternatywne nazwy: HoMM 6

Heroes of Might and Magic 6 - kolei na bazie gry komputerowej z elementami RPG. Do zwolnienia z tej serii gier Heroes VI z całej serii Heroes of Might and Magic, został złożony do maksymalnego wysiłku. Gry Heroes VI zmienił kilka studio i programistów, ale zadowolony ze światem. Gry 6 jest HoMM fantazja strategia gatunek. Więc tutaj można spotkać bohaterów powieści.

W tej recenzji, gra Heroes 6, można zwrócić się o pomoc z klipów wideo z gry, z przeznaczeniem podstawowym odniesieniem. W przypadku pozytywnej decyzji - grać, odwiedź witrynę i może ściągnąć Heroes of Might and Magic 6.

Gry Heroes of Might and Magic VI szybko stanie się Twoim przyjacielem na dni. Lub raczej wieczór jak pełna gra na dzień, to dość szybko może. Fabuła gry Heroes of Might and Magic 6, w porównaniu z poprzednimi wersjami, zmienił. Można znaleźć w odległej przeszłości, na początku całej tej wielkiej historii. Ty - bohater w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Twoja postać - bohater gry, jako że są stworzeniami, które służyć. Można zapewnić ich rodzaju w grze.

Będziesz pozostają nienaruszone przez wojska jest niezwyciężony. Po pokonaniu z gry wchodzącej do tawerny, w których można zatrudnić innych ludzi.

Twoim zadaniem w grze - budować swoje miasto, podbijać inne. Twoje miasto może również chwycić, więc nie zapomnij, aby monitorować go w trakcie swojej nieobecności. Każde miasto jest położony trochę jednego zasobu. I to jest najważniejszym elementem gry - zasób. Tu zasoby obejmują siedem typów:

• Złoty;

• Drewno;

• Ruda;

• Siarka

• kryształów.

Złoto - pieniądze zasobów. Można kupić lub wynająć stworzeń i bohaterów, a także do odbudowy budynków miasta.

Drewno - cenny materiał budowlany.

Ruda - zasoby potrzebne do budowy miasta.

Siarka - rzadko, niezbędne do budowy niektórych budynków.

Kryształy - Zasoby pomocy. Potrzebne do podpisania na istoty z wyższych poziomów i zdobycie artefaktów.

Game Heroes 6 ma strategiczne mapę, która, gdy walka z wrogami zmian do walki. Przy utrzymaniu terenu, na którym się znajdujesz.

Ponieważ gra jest turowa, to ma pewne ruchy walki. Oznacza to, że krok po kroku stopniowo osiągnąć cel.

Ale w Heroes 6 nie tylko mogą grać z bronią, z komputerem zamiast wroga, ale także do sieci z przyjaciółmi i nie tylko. Jest również możliwe, a nie w sieci, jeden komputer w domu i po prostu odwraca.

Jak widać, gra Heroes 6, niż by się ich obecnych i przyszłych fanów.

Grafika w grze są już na najwyższym poziomie w porównaniu do swoich poprzedników. Obraz, który widzimy, przedstawione w doskonałej jakości.

Akompaniament nie jest zbyt daleko w tyle i można powiedzieć to, co zrobić, aby utrzymać otoczenie w grze.

To nie jest na tyle ważne. Jakość gry i jej grywalność może podobać się nie tylko ty, ale także znajomych. Pospiesz się, aby zaprosić ich po same nie zapomnij ściągnąć Heroes 6.

Dobrze grasz! Poczujesz się prawdziwym bohaterem!

Dziękuję za uwagę!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi