Wyścigi konne

Alternatywne nazwy: Wyścigi konne

Game Horse Race: szlachetna pasja.

World arystokratów jego rozrywki i wyścigów konnych, bez wątpienia, prowadzić listę. Ten sport stał się najbardziej wiarygodnym źródłem emocji ze wszystkich dziedzin życia. Ludzie studiują cechy i pochodzenie każdego konia i porównują je do próby ustalenia szans na wygranie następnego wyścigu. Gracze przed rozpoczęciem konkursu w boksie podniecają się, aby zarobić na koniu, co według ich opinii powinno być pierwsze.

Mojoniści również nie siedzą bezczynnie i są gotowi podzielić się swoją tajemnicą na temat ewentualnego zwycięzcy. Jak w każdej działalności związanej z kursami, nie bez oszustwa i rozczarowania. Jednak skoki są naprawdę spektakularne, zapierające dech w piersiach i piękne widoki, które można cieszyć się bez chęci wygrać. A jeśli chcesz patrzeć na drugą stronę toru wyścigowego, gra Big Race zaprasza Cię na stajnie do wybitnych biegaczy.

Rodzaj biznesu.

Meście być uczestnikiem, a nie obserwatorem, wreszcie się spełnić, a teraz jesteś w dużym skoku gra, ucząc się nowej sprawy dokładnie, ze wszystkich stron.

  grow

  Nachnite jego karierę w sporcie.

 • from
 • Koń własny colt
 • Zaproń o swoje zdrowie i zwiększyć harakteristiki
 • Niemcy doświadczeni zhokeya
 • Prinimayte część w skachkah
 • Razezzhayte wokół svetu
 • Delayte udany stavki
Dokonaj ostrych, szybkich startów nie musi przejść całą drogę do nowych profesjonalistów. Kupuj i sprzedaj konie, dodając do swoich stabilnych, najlepszych okazów.

wyjmij pierwsze trudności niedoświadczonego ogiera, którego musimy pielęgnować medalistę. Trzeba zorganizować najlepszy warunek, na jaki możesz sobie pozwolić na skromną stolicę, którą masz w tamtym czasie. Zadbaj o jego zdrowie, regularne i pożywne posiłki, sprzęt i trening. Zmienić w odpowiednim czasie podkowy, kupić siodło i inną amunicję.

Po wyścigach, zarabiasz na pierwszą stolicę. Zarabiaj pieniądze i starannie je wydawać, aby stopniowo rozwijać działalność. Kupowanie nowych koni wyścigowych zwiększa Twoje szanse na wygraną. Zdobądź zysk i możesz wyścig ze sprzedażą. Po zdobyciu konia z niewielką wydajnością, zadbaj o ich wzrost, a następnie wystaw na sprzedaż.

Powinnij grę w grę Wielkie Leap Forward, poznaj szanse, które pojawiają się stopniowo. Doświadczeni hodowcy nigdy nie biorą udziału w koniach, które przyniosły znaczną fortunę, dopóki nie dostaną wszystkich. Przyjmij swoje doświadczenia i przejdź przez swoje elitarne konie na rzecz potomności. Ogiery otrzymują od obojga rodziców najlepszą jakość i będą w premii.

Beeding najlepszych biegaczy od dawna angażują się na Wschód, a konie arabskie znane są na całym świecie. Byłoby miło mieć kilka stoisk w takich przypadkach, poprawić krew twoich zwierząt domowych.

Tamamwork.

Aby rozpocząć działalność, musisz mieć duży skok w rejestracji, a dla dobrego konia potrzebny jest wielki jeździec. Wybierz ją, aby być wśród rywali w Klubie Jockey, sprawdzając każdą umiejętność. Następnie trenuje się pod kierunkiem trenera, który opracuje indywidualny plan. Może to być alternatywa pływania w basenie z pokonaniem dystansu.

Jeżeli koordynator pracy, dżokeja, konia i ty, jako organizator, będą koordynowane, pomoże wygrać najwięcej ras. Nadszedł czas, aby wziąć udział w wielkim konkursie na wydarzenia i podróżować po całym iPlayer z wielkim skokiem niezmierzonym światem, odwiedzając miejsce narodzin najlepszych zawodników w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 

Zagraj także