Alternatywne nazwy: Jak przetrwać 2 Howe na 2 Survayv

Jak przetrwać Game 2 Zalecany do przetrwania.

opuścił grę wczesny dostęp Jak przetrwać 2 w gatunkach działania przygoda RPG. Fani zombie apokalipsy Jak przetrwać 2 będą mogli pobrać 29. 10. 2015 platformy:

 • PlayStation 3 i +4.
 • Xbox 360
 • Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Pochemu ludzie uwagę na horror? Może brakowało showmanship i emocje w życiu, więc oni szukają sposobu, aby mieszać się emocje z pomocą gier komputerowych. Nawet film nie może być porównywana z projektów gier, ponieważ pozostawia widza w roli obserwatora, nieskomplikowany, natomiast w badanych zabawek osoba jest w stanie wpływać na sytuację, poprawić swojego bohatera i zanurz się w niebezpieczną przygodę, aby osiągnąć cel.

 

 

Przeżyć wśród zombie.

Wielu zna prehistorii pierwszej części zabawy, a teraz można pobrać Jak przetrwać 2. Sytuacja z zombie wirusów w Los Riskosne po kilku latach, nie tylko nie uległa poprawie, a nabrała rozpędu. Jeśli w pierwszym naukowcy myśleli, że sobie z wirusami wystarczająco szybko, jeśli pojedyncze, ale to jest teraz jasne, że początkiem globalnej pandemii.

Ktoś próbuje przetrwać na własną rękę, podczas gdy inni zbierają się w grupach. Zainfekowany straszne zakażenie staje się coraz trudniejsze każdego dnia, aby przetrwać w upadającej, gnicie świat, ale chcą zbudować nawet zdalne pozory stabilności i dobrobytu. Najważniejsze nie tracić nadziei i być może pewnego dnia, kiedy będzie mógł znaleźć formułę, która zabija zombie wirusów.

czas, aby udać się do Luizjany, ale można spodziewać się tylko na siebie. W tym piekle czasach trzeba być cholernie szczęśliwy, mądry i przebiegły, aby znaleźć bezpieczne miejsce do budowy obozu. Zapomnij o harcerzy szkolnych. Szkoła dla chłopców przyrodników nie nadaje się dla ludzi, którzy próbują zorganizować mniej lub bardziej wygodne, nie tylko dla własnego życia, ale także starać się chronić przyjaciół.

Spójrz na żywność, wodę i schronienie, a także komunikować się z różnymi ludźmi, starając się zrozumieć ich motywacje i aspiracje. Nie wszyscy przyjaciele są żywe, po grabieży i bandytyzm kwitła kiedyś, a teraz mają status"prawa". Co będzie spotkanie z charyzmatycznym nieznajomym, który obiecał pomoc i wsparcie? Powinniśmy mu zaufać? Musimy spróbować, bo to jest na pewno lepiej niż zombie.

 

 

funkcji.

Jak przetrwać 2 na PC pozwala na rozszerzenie swojej bazy, przynosząc go do 16 osób, a cztery w tym samym czasie można dokonać pewnych działań. Podczas przejazdu w określonych porach można powiększyć lub lokalizacji, aby zobaczyć lepsze wyniki.

Każda postać wnosi do rozwoju ich części obozu, wykonywania pracy, wzmocnienie konstrukcji, przepisów górniczych, wytwarzania narzędzi, broni i zbroi. Można tworzyć własne postacie, a następnie szkolenie ich, aby dostosować się do trudnych warunków życia. Mapy tworzone losowo, a bohaterowie zbadać teren otwarty do slumsach Nowego Orleanu.

odebrać przedmioty, które mogą być przydatne w celu wzmocnienia i poprawy bohater obozowego. Musisz zbudować pułapkę na budowę i wzmocnienia barykad, w warsztatach umiejętności mistrzowskich, questów i wziąć udział w rajdach, ale zmiana tego dnia warunki pogodowe dają 2 Jak przetrwać bardziej realistyczne.

Czy wszystko w celu poprawy życia w atmosferze pandemii. Bądź przygotowany na atak zombie w dowolnym czasie, obejmują wzajemnie plecy, a następnie pozostają nienaruszone.

Minimalne wymagania systemowe

 • OS: 64bit / Windows 7
 • Pamięć: 4 GB OZU
 • Protsessor: Intel i3 3GHz
 • Video: DirectX 11 compatible
 • Mesto miejsca na dysku: 8 Gb
 • Zvukovaya karty: DirectX 11 compatible
 • DirectX 11
 

Zagraj także