Jak przetrwać 2

Alternatywne nazwy: Jak przetrwać 2, jak przetrwać 2

gier Jak przetrwać 2 jest zalecane dla przetrwania.

W grze o wczesnym dostępie wydanej pod tytułem How to Survive 2 w gatunku przygodowych gier fabularnych. Fani Zombie Apocalypse How to Survive 2 mogą pobrać 29. 10 2015 na platformach:

 • PlayStation 3 i 4
 • Xbox 360
 • Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Dlaczego ludzie wykorzystują horror? Być może brakuje im okularów i emocji w życiu, więc szukają sposobu na wzbudzenie emocji za pomocą gier komputerowych. Nawet kino nie może być porównywane z produktami do gier, ponieważ pozostawia publiczności rolę nieskomplikowanego obserwatora, podczas gdy na fabułach zabawek osoba jest w stanie wpływać na sytuację, poprawiać swój charakter i zanurzać się w niebezpieczne przygody, aby osiągnąć cel.

Przetrwaj wśród zombie.

Wiele osób zna tło pierwszej części zabawy, a teraz możesz pobrać How to Survive 2. Sytuacja z wirusem zombie w Los Riskosn po kilku latach nie tylko się nie poprawiła, ale nabrała rozmachu. Na początku naukowcy sądzili, że poradzą sobie z wirusami wystarczająco szybko, jeśli zostaną wyizolowani, ale teraz jest jasne, że rozpoczęła się globalna pandemia.

Ktoś próbuje przeżyć sam, inni gromadzą się w grupach. Osoby zarażone straszną infekcją stają się coraz większe i coraz trudniej jest przetrwać każdego dnia w rozkładającym się, rozkładającym się świecie, ale chce się zbudować przynajmniej odległy wygląd stabilności i dobrobytu. Najważniejszą rzeczą nie jest utrata nadziei, a może pewnego dnia nadejdzie dzień, w którym będzie można znaleźć formułę, która zabije wirusa zombie.

Musisz udać się do Luizjany, ale możesz mieć nadzieję tylko dla siebie. W tym piekielnym czasie musisz być cholernie szczęśliwy, sprytny i sprytny, aby znaleźć bezpieczne miejsce do budowy obozu. Zapomnij o szkolnych skautach. Szkoła dla chłopców-przyrodników nie jest odpowiednia dla mężczyzn, którzy starają się zorganizować bardziej lub mniej komfortowe życie, nie tylko dla siebie, ale także dla ochrony przyjaciół.

Poszukaj żywności, wody i schronienia, a także komunikuj się z różnymi ludźmi, próbując zrozumieć ich motywy i aspiracje. Nie wszyscy żyjący będą przyjaciółmi, ponieważ grabież i bandytyzm zawsze kwitły, a teraz otrzymali status „legalny”. Jakie będzie spotkanie z charyzmatycznym nieznajomym obiecującym wsparcie i pomoc? Czy powinienem mu zaufać? Musimy spróbować, ponieważ jest zdecydowanie lepszy niż zombie.

funkcji gry.

Jak przetrwać 2 na PC pozwala rozwinąć bazę, przyciągając do niej 16 osób, a przy czterech możesz jednocześnie wykonywać pewne akcje. Podczas przejścia o określonych porach możesz powiększyć lub oddalić się, aby lepiej zobaczyć wynik.

Każda postać przyczynia się do rozwoju obozu, wykonując zadania, wzmacniając budynki, zdobywając zapasy, tworząc narzędzia, broń i zbroję. Możesz sam tworzyć bohaterów, a następnie szkolić ich, dostosowując do warunków trudnego życia. Mapy są tworzone losowo, a bohaterowie eksplorują nowo odkryte terytoria, aż do slumsów Nowego Orleanu.

Podnieś przedmioty, które mogą być przydatne do wzmocnienia obozu i podniesienia poziomu bohatera. Musisz budować pułapki, budować i wzmacniać barykady, doskonalić umiejętności w warsztatach, wykonywać zadania i uczestniczyć w rajdach, a zmiana pory dnia z warunkami pogodowymi doda bardziej realistyczny efekt.

. Zrób wszystko, aby poprawić swoje życie w sytuacji pandemii. Bądź gotowy, aby zaatakować zombie w dowolnym momencie, przykryć nawzajem swoje plecy, a następnie pozostaniesz nietknięty.

minimalnych wymagań systemowych

 • ОС: 64bit / Windows 7
 • Pamięć: 4 GB OZU
 • Procesor: Intel i3 3GHz
 • Filmy: zgodny z DirectX 11
 • miejsca na dysku: 8 Gb
 • Karta
 • Sound: zgodna z DirectX 11
 • DirectX 11
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi