IcedLand

Alternatywne nazwy: Icedland

Icedland on-line - darmowe brayzernaya fantastyczna gra, która łączy w sobie klasyczne i ekonomicznej strategii. Ta gra fabularna w formacie tekstowym. Format tekstu oznacza aktywnych modułów graficznych. Icedland gra online jest lodowaty świat po Apokalipsie. Zarejestruj Icedland trwa do 2091. Ciężkie czas, w którym ludzie, którzy przybyli z kriogenicznego snu, próbując przetrwać. Tworzenie mieszkańców miasta surowej krainie niewyobrażalne wysiłki zarobić swoje zasoby, które są niezbędne środki utrzymania. Icedland można grać z niemal każdego komputera. Najważniejsze obecność takich wymagań systemowych:

1) System operacyjny Microsoft Windows 98SE/ME/2000/XP;

2) Procesor Pentium 300 MHz

3) Pamięć 128 MB,

4) kompatybilna z DirectX videoadaptor;

5) połączenie z Internetem.

Pobieranie plików nie trzeba grać. Dołącz do gry Icedland występuje w następującej kolejności:

- Wprowadzono nazwę użytkownika - nazwa gry

- Przemyślane hasło

- E-mail

- Przepisane kod

Następnie, zanim pojawi się okno, w którym Icedland rejestracja online skłania dane osobowe:

- Data urodzenia

- Miejsce zamieszkania

- Piętro

- ICQ

- Numer telefonu

Po zakończeniu tego procesu, masz GPS-Navigator i nóż. Nadszedł czas, aby obudzić z kriogenicznego snu, która trwała pół wieku, i przytłaczające uczucie dyskomfortu z tymczasowego dezorientacji, spróbuj dostosować się do życia w przyszłym świecie. Najpierw trzeba zadbać o źródło zarabiania pieniędzy. Icedland gra online posiada własną walutę - Ilex. Umów się na zarobić jednego z przedsiębiorstw lub w studiu, po naukę o dostępności miejsc pracy. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, na pewno powinien upewnić się, że wybrany na rentowność przedsiębiorstwa.

Zagraj w gry online Icedland potrzebujesz charakter pompowania. Dbać o poprawę tych cech:

- Zdrowie

- Force

- Inteligencja

- Dokładność

- Agility

- Sztuka

- Stabilność

Nauka

- Skill

Zdrowie, siła, inteligencja, dokładność, zwinność - parametry z zwiększające gra coraz lepiej. Wyższy stopień rozwoju tych umiejętności bojowych, łatwiej Icedland grać bez obaw, które nie jest wystarczająco silny, aby przetrwać w okrutnym świecie. Umiejętności, doświadczenia, stabilności i nauki związane z parametrów ekonomicznych i umiejętności odpowiedzialnych za walkę.

Gra online Icedland posiada dobrze rozwinięty system PvP. Trwające konflikty między mieszkańcami ziemi często prowadzą do potyczek bojowych. Ponadto od czasu do czasu muszą się bronić przed atakami mutantów i affine. Mutanty - są podobne do zwierząt szczepionych z ludzkimi genami. Zostały one wykorzystane w rozwoju szczepień DPA. Ong są wyrzutkami społeczeństwa i pojawiają się nagle, jak może się wydawać, znikąd. W rzeczywistości jest to pełnoprawnymi mieszkańcami Icedland, który podoba ascezy. Wstawanie raz w drodze odosobnione istnienie, powrócić do cywilizowanego życia, nie mają już okazji.

Będziesz mógł uczestniczyć w tego rodzaju walki: wręcz, strzał, pospiesznie, bez zastanowienia. Dostępne są również pojedyncze i grupowe bitew, aż do wojen korporacyjnych.

Asortyment elementów potrzebnych do gry Icedland dość zróżnicowana. Wszystkie rzeczy są podzielone na kategorie:

1) Cold Steel

2) Broń palna

3) Akcesoria do broni

4) Zbroja

5) Buty

6) Transport

7) Zestawy pobudzające

8) Granaty

9) Prezenty

10) Elektronika

11) Sztuka i wpisane

12) Części i śmieci

Wszystkie rzeczy mają swój szczególny cel. Krawędziach broni używane tylko w walce wręcz, ale bardzo tanie. Rodzaje broni mają swoje plusy i minusy. Akcesoria do broni są laserowo i celowniki optyczne, granatniki. Zbroja jest potrzebna do ochrony. Utworzyć go samodzielnie. Buty używane w walce. Transport w grze ma zarówno powietrza i ziemi. Zestawy pierwszej pomocy pomoże przywrócić zdrowie po walce, a używki są używane bezpośrednio do wytwarzania uszkodzenia bitwy. Sztuka i zbierają się zarejestrowana przez składanie zamówień w odpowiednich katalogach. Junk przydać podczas tworzenia elementów. I elementy z kolei muszą ustawienia niektórych elementów. Z pomocą darów można uczęszczać do tych, którzy ci się podoba.

W walkach, wymagane do wykonywania questa pracy. I do podróży, używając mapy gry, miasto i są de Freeland. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie lodowe połacie ziemi. Uwierz mi, będzie wtedy w stanie poczuć w tym świecie komfortowo i pewnie!

Zagraj w gry online będzie Icedland poziomów. Z każdym nowym poziomie Icedland otwiera wielkie perspektywy dla wszystkich graczy. Wiele poziomów w grze (około stu), więc zanim praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Śledź zarówno walki i poziomu gospodarczego. Rozszerzać stopniowo odkrywać głębokie istotę pomysłu gry. Przegląd uwierzyć w swój sukces, a na pewno będzie w stanie osiągnąć wysoki poziom!

Zanurz się w niepowtarzalnej atmosferze gry i stać się twórcą nowej wspaniałej przyszłości! Bądź cierpliwy i na pewno szczęście!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi