Gra imperium

Alternatywne nazwy: Gra imperium

Gamba Imperium: walka o władzę.

Media Ages, ze wszystkimi jego atrybutami reprezentuje grę Empires. Fani strategii opartej na zwyczajach pogrążą się w atmosferze rycerzy, kampanii wojskowych i wyczynów dla chwały króla.

W pierwszych latach trzech mocy napotykają się na siebie nawzajem jako wrogowie, ostrząc miecze i marzą o obaleniu miejscowych królów, aby poprowadzili połączoną ziemię pod jego sztandarem, aby dołączyć do nich jako neutralny teren. Zaśmiewały się:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno królowie nie chcieli ryzykować w walce i zatrudniać Władców, którzy reprezentują ich interesy. Wybierz się na miłą imprezę, która polega na mieście, rekrutuje armię i przywraca pragnienie swego pana.

Game Empires zaprasza do gry w najbardziej romantyczną erę, gdy nie brakowało przygód i wycieczek, waleczności na polu bitwy i turniejach. Dowiedz się niuansów gry, aby wykorzystać wszystkie funkcje zabawek i wiele godzin przyjemności.

zatrudniać, budować i rozwijać.

Cel jest jasny - musisz zbadać ziemię i przywiązać je do siebie. Ale dobrze i walcz ze swoimi konkurentami i wygra to, kto będzie wystarczająco inteligentny, energiczny, odważny i zwinny. Można to osiągnąć poprzez stałą praktykę w kampaniach, w których wystąpią konflikty z siłami wroga.

Możesz zagrać w grę Empires, zatrudniając do pięciu rycerzy, a każda zdobywa własną drużynę. Ukończenie zadań jest doskonałym sposobem na zwiększenie charakterystyk dowódcy i armii. Nie zapomnij ulepszyć struktury miasta: tartaku, kopalni, kamieniołomów i innych, które dostarczają niezbędnego materiału do produkcji sprzętu żołnierza. Bogactwo miasta jest bezpośrednio związane z sukcesem rycerzy, więc w twoim interesie leży gromadzenie pieniędzy i zasobów.

V Średniowieczni mieli wielką wiarę w boską moc, i powinniśmy odnosić się do nich jako kufry uzupełnione jedzeniem lub złotem. Ale liczyć tylko to nie warto.

All dla osiągnięcia celu.

bouts nie może powiedzieć, że bardzo spektakularne. Przeciwnicy zbiegają się na otwartych terenach. Każda jednostka jest dla jednego z rycerzy. Alternatywnie wrogowie wymieniają ataki, a armia zabija. Kiedy jest całkowicie zniszczony w swoim miejscu, przychodzi nowy rycerz ze swoimi siłami. Ten poziom powinien wspierać i starać się poprawić, aby nadal liczyć na wszystkie liczebności.

otworzyć drzwi do ekscytującej gry rejestracji EA Empires, a następnie w Twoich rękach - jeśli jesteś w stanie spełnić marzenie swojego króla, aby zjednoczyć i prowadzić ziemię.

Szczegółowe funkcje gier, organizuj jednostki w prawidłowej kolejności, aby utrzymać dochody miasta na wysokim poziomie, ulepszyć swoich żołnierzy, lepsze artefakty, kupić sprzęt, a oni rozkoszują Cię sukcesem bojowym.

wiarygodnych sprzymierzeńców w grze Empires iPlayer w chwilach niebezpieczeństwa, a im wyższy status, tym bardziej prawdopodobne będzie, że staniesz na nogi swoje talenty, w tym zarządzanie lodem, strajki pożarowe, niezłomną magię.

Wynik gracza biegnie przez ogromne terytorium zaznaczone na mapie. Zbadaj zakamarkami i oderwij się od wroga, ustaw na ziemi wolnej flagi, uznając część Zjednoczonego Królestwa. Będziesz mieć ciekawą robotę, a droga nie wydaje się nudna. Ostry, ale taki wspaniały świat oczekuje na władcę, gotowy wykazać siłę, mądrość, troskę, wizję i talent dowódcy.

 

Zagraj także