Gra Imperiów

Alternatywne nazwy: Gra Imperiów

Gra Game of Empires: walka o władzę.

Średni wiek, ze wszystkimi jego atrybutami reprezentuje grę Imperiów. Fani strategii turowej zanurzą się w atmosferę rycerzy, kampanii wojskowych i wyczynów dla chwały króla.

Od najwcześniejszych lat trzech mocarstw stawajcie naprzeciw siebie jako wrogowie, wyostrzając miecze i marząc o obaleniu miejscowych królów, by przewodzili połączonej ziemi pod jego sztandarem, aby dołączyć do nich jako neutralne terytorium. Związane z tym waśnie:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno sami królowie nie chcieli ryzykować w walce i zatrudnić Lordów, którzy będą reprezentować ich interesy. Wybierz sobie ładne miasto polegające na przyjęciu, zwerbuj armię i powołaj do życia pragnienie swego pana.

Game Empires zaprasza do grania w najbardziej romantyczną erę, kiedy nie brakowało przygód i wędrówek, waleczności na polu bitwy i turniejów. Poznaj niuanse gry, aby skorzystać ze wszystkich funkcji zabawek i wielu godzin przyjemności, które zapewniałeś.

do wynajęcia, budowania i rozwijania.

Cel jest jasny - musisz zbadać ziemię i dołączyć ją do swojej. Ale dobrze jest walczyć z twoimi konkurentami i wygrać tego, który będzie wystarczająco inteligentny, energiczny, odważny i zwinny. Można to osiągnąć poprzez stałą praktykę w kampaniach, w których z pewnością wystąpią starcia z siłami wroga.

Możesz zagrać w grę Empires, zatrudniającą do pięciu rycerzy, a każdy zyskuje własną drużynę. Wykonywanie zadań w doskonały sposób poprawia cechy dowódcy i armii. Nie zapomnij poprawić struktury miasta: tartak, kopalnie, kamieniołomy i inne stanowią niezbędny materiał do produkcji sprzętu żołnierskiego. Bogactwo miasta jest bezpośrednio związane z sukcesem rycerzy, dlatego w twoim interesie leży gromadzenie pieniędzy i zasobów.

V Średniowiecze miało wielką wiarę w boską moc i powinieneś odnosić się do nich jako skrzynie uzupełnione jedzeniem lub złotem. Ale liczyć, że to nie jest tego warte.

Wszystkie dla osiągnięcia celu.

boutów nie może powiedzieć tego bardzo spektakularnie. Przeciwnicy zbiegają się na otwartych przestrzeniach. Każda jednostka jest przeznaczona dla jednego z rycerzy. Na przemian wrogowie wymieniali ataki, a armia zabiła. Kiedy zostanie całkowicie zniszczony, na jego miejsce wchodzi nowy rycerz ze swoimi siłami. Ten poziom powinien wspierać i próbować ulepszać, aby nadal wygrywać we wszystkich dziedzinach.

Badaj cechy gier, układaj jednostki w odpowiedniej kolejności, aby utrzymać dochód miasta na wysokim poziomie, ulepszaj żołnierzy, ulepszaj artefakty, kupuj sprzęt, a oni cieszą cię powodzeniem w walce.

niezawodnych sojuszników w grze Empires iPlayer w momencie niebezpieczeństwa, a im wyższy status, tym bardziej prawdopodobne, że pomożesz stawiając wszystkie swoje talenty, w tym zarządzanie lodem, uderzenia ognia i nieposkromioną magię.

dni gracza biegnie po ogromnym terytorium zaznaczonym na mapie. Przeglądaj jego zakątki i pas przed wrogiem, ustawionym na ziemi wolnej flagi, deklarując część Zjednoczonego Królestwa. Będziesz miał ciekawą pracę, a droga nie będzie nudna. Surowy, ale taki cudowny świat czeka na władcę, gotów zademonstrować moc, mądrość, troskę, wizję i talent dowódcy.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi