Ikariam

Alternatywne nazwy: Ikariam

Nagrywanie jasne słońce, piaszczystą plażę i delikatny szum fal ... gdzieś na Morzu Śródziemnym, na małej wyspie, jest cywilizacja. Pod świata będzie wiedział o tej porze dobrobytu i odkrycia! Ten Ikariam online!

Jeśli chcesz być tym, który przekształci tę małą wyspę w potężnej mocy i zacząć grać online gry Ikariam, trzeba przejść rejestrację skromny. Dołącz do gry Ikariam jest w następujący sposób: na oficjalnej stronie gry masz klikając na wykresie i wypełnić Ikariam rejestracji w wyznaczonym polu, nazwę użytkownika poczty e-mail, hasło i wybrać świat, w którym grasz.

Ikariam Po rejestracji otrzymasz mały kawałek ziemi, który powinien stopniowo przekształcić się w kraju rozwiniętym.

Na wyspach Morza Śródziemnego, znajduje się pięć rodzajów środków: marmur, kryształ, siarka, budowlane i wina. Zwłaszcza w Ikariam Internecie trzeba materiałów budowlanych dla działek budowlanych. Więc za pomocą wszelkich środków, aby rozwinąć produkcję tego surowca i wysyła pracowników na jego zdobycz.

Po ekstrakcji wszelkich niezbędnych środków, aby kontynuować przejście do najciekawszych etapie gry. Zagraj w gry online Ikariam bardzo interesujące dla tych, którzy chcą zaangażować się w rozwój i rozbudowę miasta. Akademii zrobisz badania, będziesz trenować swoje koszary, i tak szybko zbudować handlowego portu morskiego i statków będzie w stanie zaangażować się w zasobach handlowych z innymi graczami.

W celu ochrony miasta przed atakami wrogiej armii na nim, trzeba ująć go wysokim murem. Dostępne w koszarach wojownicy Procarze, które mogą być zatrudnieni do ochrony miasta. Jak tylko sprawy miasta poprawić, a magazyn jest pełen zasobów, częstsze ataki sąsiadów krytyków. W tym przypadku nie można wykluczyć, aby wzmocnić ściany i wynajęcie koszary, wysłać go do obrony ugodę.

Po pewnym czasie, walka będzie dostępna na pełnym morzu. Tutaj, w przypadku porażki nie stracisz na miasto, a tylko niektóre cenne zasoby.

Ikariam - gra online, w której dla każdego nowości i zmian nie może nadążyć. Dlatego, obok ciebie zawsze będzie cztery doradców, które można zachować na bieżąco z ważnymi ostatnich wydarzeń. Na przybycie nowych doradców wiadomości sygnalizowane jasnym światłem.

Gra online Ikariam jest pełen różnych funkcji, które pomogą Ci rozwinąć swoje imperium. Wasi naukowcy sprawi wiele odkryć w dziedzinie nauki. Będą wymyślać skomplikowanych urządzeń wojskowych, odkrywać nowe technologie i broń.

Gra jest darmowa, ale to nie są płatne usługi, takie jak zakup Ambrosia, za które można kupić konto Premium Ikariam PLUS. Kup ten konto pozwoli Ci większą kontrolę nad miastem i przeglądu. Nadal używa ambrozja siedem dni można zwiększyć poprzez ekstrakcję 20% zasobów.

Bardziej rozwijać swoją wioskę, więcej liczba osób w nim. To z kolei pozwoli na zwiększenie liczby pracowników i naukowców. Że populacja nadal rosła i dalej, trzeba będzie monitorować poziom szczęścia ludzi w ratuszu. Aby utrzymać ten poziom trzeba zbudować miejsca, gdzie ludzie mogą spełnić swoje potrzeby.

Dla wygody, można zmienić komentarz - dostępne dla Ciebie mapa miasta na wyspie i na całym świecie.

Zagraj Ikariam być wygodne gracze na co dzień, bo życie w czyraki i bez stałej obecności. Więc nadal udział w grze nie jest koniecznością - praca na wsi przez cały czas będzie się utrzymywać.

Gra online Ikariam zadowoleniem przyjmuje wspólną grę. Możesz współpracować z innymi graczami, zawieraj sojusze zawierania i ustanawiających sojuszy. Taka współpraca jest korzystna dla obu stron: można ustanowić handel, najazdy wrogów i sojuszników do skolonizować całą wyspę. Ale uwaga: każda misja szpiega może być narażony i stronie wroga, aby dowiedzieć się, kto wynajął szpiega.

Gra Ikariam warto grać! Teraz pomysł stworzenia własnego imperium jest bardzo popularny. Ponadto, takie spędzać czas relaksu!

 

Zagraj także