Imperia Online

Alternatywne nazwy: Imperia Online

Imperium Online od wioski do władzy. & nbsp;

Koncepcja strategii jest skomplikowany system działań zmierzających do osiągnięcia globalnego celu wykorzystania dostępnych zasobów. Browser Game Imperium strategii jest dostępny dla milionów graczy w Internecie. Charakterystyczną cechą tego projektu jest to, że wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym, a użytkownicy w projekcie jest ponad 30 mln.

zabaw Począwszy Imperia Online, użytkownik nie jest skomplikowany formularz rejestracyjny, który składa się z trzech dziedzin - imię i nazwisko, hasło i adres e-mail. Po tej procedurze minut gracz zostaje przeniesiony w czasie do średniowiecza, dostaje kawałek ziemi z kilku domów. Szkolenie kończy się dość szybko, a użytkownik nie ma wyboru, myśleć i jak zbudować skuteczną strategię, która przekształcenia małej wioski do wielkiego i potężnego imperium wielkiego. Środki na budowę potężnego imperium w projekcie tylko cztery nazwy & ndash; złoto, kamień, drewno i żelazo. Korzystanie umysł i dostępnych zasobów, gracz będzie przejść długą drogę.

rozwijać i dominować. & nbsp;

Sposoby rozwoju własnego imperium w grze są różne, sami gracze określić jego scenariusza sukcesu, ale jeśli nie rozwijają się w tym samym czasie wszystkie kierunki, stronniczość w jednym lub drugim kierunku z pewnością wpływa na jakość życia obywateli. Zadania w projekcie zbudowany w taki sposób, aby zachować kompromis.

Gra Imperium Online daje możliwość rozwijania tylko cztery obszary działalności Ciebie:

  • Polityka Military & ndash; stworzyć potężną armię możliwe w budowę specjalnych budynków, rozwoju naukowych podstaw opracowania nowych rodzajów broni. Silna armia pozwala graczowi rozszerzyć terytorium, łączącej prowincji do stolicy państwa i tworzą kolonie;
  • Growth & ndash; osiągnięty przez wydobywania zasobów oraz dostępność obiektów. Im więcej ludzi w kraju wirtualnym, tym większe siły roboczej i większa zdolność do zbierania podatków. Inny rodzaj dochodu jest handel. Można handlować z innymi graczami.
  • Diplomacy and Allies & ndash; sąsiadów i przyjaciół na grze trzeba nie tylko budować stosunków handlowych i sposoby i sojuszy wojskowych. Łączenie istniejącego sojuszu lub utwórz swój odtwarzacz, a nawet przyczynić się do ogólnego skarbca, ale otrzymuje od przyjaciół, wsparcie technologii wojskowej, lub po prostu mogą pożyczyć pieniądze.
  • Cultural Development & ndash; trzeba zbudować piękne miasto z atrakcji kulturalnych, oznacza to, silna gospodarka. Gracz nie musi za pomocą środków militarnych mogą poszerzyć swoje terytorium, pozostali uczestnicy projektu może chcesz dołączyć silnego imperium bez walki.

Wielki Ludzie Imperium Online ma inną funkcję w nim tam władców dynastii, którzy mogą zarobić własne doświadczenia. Każdy cesarz ma swoje własne umiejętności i atuty w każdej dziedzinie. Warto zauważyć, że te postacie żyją w prawdziwym życiu, rodzą się, dorastają, starzeją się i umierają. Każdy wielki ludzki talent do wszystkiego, na przykład, może zwiększyć liczbę żołnierzy.

W projekcie Imperium online można grać w nieskończoność, gra działa w zwolnionym tempie, ale użytkownik nie znudzi długi okres oczekiwania, jak długo w jednym zadaniu, można bezpiecznie robić inne. Gracze w projekcie są w stanie komunikować się ze sobą, omówienia wspólnych strategii, planów i sposobów rozwoju.

Szczególną uwagę należy zwrócić na grafiki i dźwięku. Doskonała śledzić obraz i harmonijny sound design zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi