Imperion

Alternatywne nazwy: Imperion

Gra Imperion nowego MMO strategii online na przeglądarkę, która odnosi się do gatunku science-fiction. Przestrzeń będzie pod kontrolą, jeśli grasz Imperion grę! Wyrusz w tajemniczą przestrzeń nieograniczonej przestrzeni dla zniewolenia nowych planet. Imperion Gra oferuje jedną z trzech ras, z których można rozpocząć drogę do budowy swojego kosmicznego imperium. Imperion gra jest tak miły, ponieważ strategia ma świetną grafikę i niesamowitą grywalność.

Przed grać Imperion, upewnij się, że komputer spełnia minimalne wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB.

Rejestracja Imperion nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję «zagraj za darmo»;

2. Nadać nazwę swojej postaci;

3. Podaj bezpieczne hasło i potwierdź je,

4. Wpisz adres e-mail;

5. Wybierz "ewidencja".

Imperion gra strategiczna science-fiction. Będziesz walczyć o poszerzenie swojego międzygalaktycznym imperium i panowania we wszechświecie. W IMPERION online, trzeba użyć umiejętności strategiczne, aby złamać opór innych graczy i kontroli przestrzeni kosmicznej. Imperion gry zapewnia planety i podaży początkowej środków - 3, metali, kryształów trytu (dla Tytanów) lub deuteru (innych ras), budownictwie i małej mocy elektrowni. Zapraszamy do pracy na questy szkoleniowe Imperion Internecie. W przyszłości będzie można zwiększyć produkcję energii i surowców, procesu, planetoid i komet, budowy różnych budynków, aby stworzyć kosmiczną flotę do walki z przeciwnikami, kolonizacji planet gry Imperion. Imperion Gra oferuje do gry w jednym z wyścigów: tytanów, Terran i Xena. Xena - jest wojowniczy, wrogiej rasy tytanów. W rozwoju na podstawie badań genetycznych, i wygranej nie jest przebiegły i technologii, i ilość. Flota Xenia Imperion Internecie zbudowany równolegle i znacznie szybciej niż inne rasy. Tylko ta rasa może budować strukturę "mózg", który pozwala na ciągły monitoring planecie przeciwnika. Przy tworzeniu gry IMPERION kosmodromu dostępnych dla nich 40 flot, w przeciwieństwie do innych Ich gra strategiczna Imperion prosty: atak - jest najlepszą obroną! Tytani - jest najstarszym i najmądrzejsi ludzie, obrońcy Imperion gry. Posiadają zaawansowane technologie, mają ścisły kodeks honorowy, tak że przyjazne stosunki w obrębie rasy. Na Titans Imperion online mają dwie funkcje: Planetary tarczę i portalu. Mogą przechowywania nadmiaru energii w zasobniku i mogą być stosowane do innych źródeł. Tytani walczą z przedstawicielami swojej rasy tylko na statkach "Le Corsaire" w gry Imperion, ataki są kompletne zaskoczenie wroga. Ten wyścig jest opracowanie przez długi czas, ma niski poziom konstrukcji statków i wysoka cena badawczego bojowej floty, które jest rekompensowane przez wysokie technologie i dobrej ochrony w Imperion Internecie. Terran - młoda rasa, która odstaje w technologii i zdobył pozycję we wszechświecie z powodu gry Titans IMPERION. Rasa ta dostosowuje się do nowych warunków. W gry Imperion nie w walucie lokalnej, więc można stwierdzić barter. W IMPERION gry nie będą się nudzić, ponieważ gracze mogą rozmawiać na forum lub za pośrednictwem poczty w grze.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi