IMVU

Alternatywne nazwy: IMVU

Czy naprawdę kochają rozmowy na żywo i często przystosowane do poznania nowych ludzi, ale gra jest dla Ciebie IMVU. Według tego projektu został dołączony ponad osiemdziesiąt milionów ludzi z całego Ziemi i aktywnie uczestniczyć. Aby wziąć udział w grze istnieje, wszelkie ograniczenia w miejscu zamieszkania i miejscu. Wystarczy wyobrazić sobie, można podziwiać ogromny mało miejsca, aby spotkać się i porozmawiać w formacie 3 D . Każdy z uczestników gry, którzy nie chcą być w stanie dać pierwszeństwo charakter, że lubi go i po nim ma spotkać ciekawych ludzi. A potem jest prawdopodobieństwo, że jest to w IMVU gry online można spotkać bratnią duszę. I tak znudzony nie musisz cierpieć! Gdy nie zalogowany w dzień lub wieczorem znajdziesz w tej grze, ktoś, z kim rozmawiać i być w stanie dobrze się bawić. W tym programie, jest specjalny sklep. Oto tylko widok nazwy, zdaje sobie sprawę, że można przejść jedynie po uzyskaniu zezwolenia. Aby pobudzić zainteresowanie tym projektem opowie trochę o rodzaju produktu, który ma więcej niż dziesięć milionów i konsekwentnie stosowany przez innych uczestników gry. Kuszące perspektywy, choć to jest?

Już skomentował o tym, że będą potrzebne, jak również w innych rejestracji gry online. IMVU rejestracja jest wymagana do gry z powodzeniem rozpocząć. Wystarczy podanie tego projektu nie może się zarejestrować z jednego z serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Tweeter, Google lub innych.

Ale jeśli nie wcześniej zarejestrowany w więcej niż jednej z tych usług społecznych. sieci lub nie chcesz związać konto do tej gry, będziesz musiał wprowadzić dane w formularzu rejestracyjnym. Aby rozpocząć, kliknij na link rejestracyjny pt « Wybierz [_3_ ] swoje wolne Avatar ».

I wtedy przed oczami wydają stronę z formularzem, przez które będziesz musiał założyć własne konto, aby zarejestrować projekt i przystąpić do gry w IMVU. Na początku, które są wymagane, aby dać pierwszeństwo do wyglądu przyszłego bohatera. Twoja uwaga, pod warunkiem systemu różnymi postaciami, samiec i samica. Dać pierwszeństwo do ich wyglądu, który jest ładniejszy i kliknij na nią, zaznaczając pole. Podczas gry, jeśli chcesz, możesz zmienić wizerunek znaku z tej wizyty w sklepie.

Linia « Wybierz swoje Avatar nazwa » Będziesz musiał podać Gra nick przez które będzie można rozpoznać zawodników.

Linia pod tobą będzie musiał wymyślić i napisać swój tajny kod wymyślić specjalnie dla tej gry. A w następnej linii, powielić go, aby potwierdzić pisownię. Jest to konieczne, aby grać w IMVU gra nieszkodliwe i nie martw się o to, co Twoje konto może być posiekany. Kod wykorzystuje cyfry i symbole.

Następna linia wpisz swój adres e-mail, którego używasz. A następnie wybierz swoją datę urodzenia.

Poniższy zapis z punktu znaków, które są na obrazku, aby potwierdzić, że jesteś osobą, a nie robota, zaznacz pole wyboru, jeśli chcesz otrzymywać od gry wiadomości i kliknij na " [_3_ ] Tworzenie IMVU Konto », zgadzając się z zasadami gry.

Put klienta gry na komputerze i rozpocząć odtwarzanie darmowe IMVU.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi