IRod

Alternatywne nazwy: IRod

IRod Internecie - gra strategiczna oparta na przeglądarce społecznej, która z powodzeniem łączy w sobie historyczne chwile i wspaniałe elementy. Akcja toczy się na kontynencie Boga, gdzie siły dobra i zła ścierają się. Twoje główne zadanie - walka z armią ciemności prowadzony przez Heroda. Oczyści ziemię zła, można wziąć pomocy legendarnych bohaterów z różnych czasów. Migracja z jednej epoki do drugiej poprzez Świeckiego Gate, można znaleźć i przyciągnąć armii wielkich ludzi smyslyaschie w wojnie. I od tego zwiększa siłę i wpływ rozprzestrzenia! Zagraj iRod - środki do zaangażowania się w rozwój miasta, podróże w czasie, aby wziąć udział w wielkich epickich bitew, znalezienie wiarygodnych sojuszników i dobrych uczynków w imię świetlanej przyszłości ludzkości. Używanie broni i magii, w celu osiągnięcia głównego celu. Asertywny tylko być w stanie osiągnąć sukces i stać się widocznym osobowość!

Aby zanurzyć się w ekscytujących przygodach, aby zarejestrować się w iRod gry. Tworząc konto, należy wypełnić formularz z tych pól:

- Hasło,

- Hasło,

- Powtórz hasło;

- E-mail,

- Kod zabezpieczający.

Po wprowadzeniu wymaganych informacji, proszę zaznaczyć potwierdzenie akceptację warunków i śmiało nacisnąć przycisk "wysłać". Nie martw się, że konfiguracja komputera nie będą odpowiednie dla gry. Wymagania systemowe są naprawdę minimalne. Jeśli masz połączenie z Internetem i nowoczesna przeglądarka, można podziwiać jedną z najciekawszych wirtualnej rozrywki.

Rejestracja iRod dokonane zgodnie z prawem pasażera nadzwyczajnego świata, a teraz trzeba rozpocząć swoje obowiązki. Po pierwsze, dbać o rozwój miasta. Przede wszystkim konieczne jest, aby poprawić ratusz na 10 poziomie. Będzie to okazją do przyłączenia jednego z trzech krajów. Również inne rodzaje banku budowlane, sklep, stodoła, skarbu, domu, kuźnie wymagają opieki. Można je poprawić, aby zwiększyć potencjał tej gry, która została pierwotnie przewidzianej. Po drugie, trzeba przejść przez Bramę średniowiecza, by znaleźć bohaterów i zachęcić ich do walki w szeregach armii. Wystąpienia takich znanych osobistości jak Scipio, Mardoniusz, Leonid, Hannibal, króla Artura, Spartakus, Merlin, lekarz, Pompejusz Wielki, Attyli, Czyngis-chana. Prawdopodobnie słyszeliście o ich wyczynach, i nie ma potrzeby, aby wyjaśnić, jakie korzyści może przynieść takie doświadczonych wojowników. Po trzecie, na pewno trzeba kamienne cząstki razdobyvat St Eloi. Z ich pomocą można wezwać pomoc i powyższych znaków. Eloy zbierać kamyki mogą być w różnych miejscach i epokach. Staraj się nie przegapić niczego, a ze względu na sukces! I wreszcie czwarty - misja walki, walka o miastach i regionach. Należy bezwzględnie zniszczyć mroczne istoty, że i dążyć drażnić ludzi. Odzyskać kontynent od złego Heroda. Rozwijających się, dojdziesz do punktu, gdy trzeba uporać się z nim w Abisalle. Wybrany podczas rozgrywkę pomoże pokonać znienawidzonego wroga.

Aby grać w gry online iRod Musisz wybrać jedną z istniejących ras. Do niej w końcu i będzie należeć. Mieszkańcy, którzy są gotowi, aby stawić czoła złu śmierci są podzielone na tych ras:

- Unia Plemię (odważny, dyskretny, bardzo inteligentny, nie wycofuje się ze swoich celów, a może używać broni ciężkiej i szukać pomocy czarnej magii)

- Imperium Nobles (sprawiedliwość miłości obrońcy ojczyzny, które są znane jako Noble)

- Wielka Mercenaries (koczowniczych plemion, którzy wierzą, że mogą uwolnić ludzkość od inwazji i gotowi do walki, zarówno na morzu jak i na lądzie).

Gra online iRod zaleca monitorowanie Martial osiągnięć i prestiżu. Jest to dość ważne aspekty, które określają swoją pozycję w świecie gry. Również trzeba, aby zaoszczędzić pieniądze. Istnieją dwa typy walucie. Złoto bardziej powszechne niż diamenty, które są dostępne poprzez wykorzystanie dodatkowych funkcji. Musisz uzupełnić zapasy tak ważnego zasobu jako żywność. Bez niej nie tworzą ani nie utrzymują armię. Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do żołnierzy bardziej ich liczba jest pod rozkazu - lepsza. Ogromna armia - podstawą potęgi bojowej. Więc śmiało, bo wszystko jest w twoich rękach!

IRod zabawa będzie bardziej wygodne jako sojusz. Jeśli czujesz, że moc jest głównym, stworzyć własny sojusz. W przeciwnym razie, dołączyć do istniejącego. Wraz z przyjaciółmi, żadne testy będzie straszyć! Rozwiń wpływem jego przyjemność!

IRod gry czeka na Ciebie i gotowi dać dobre wrażenie! Dołącz już teraz - i nigdy nie pożałujesz! Zabawy i ciekawe i satysfakcjonujące! Niech zrealizował wszystkie swoje plany!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi