Ishtvar War Bracia

Alternatywne nazwy: Ishtvar War Bracia

Ishtvar Gra: Wojna braci pierwszy został wprowadzony na świat w 2007 roku. I od tego czasu udało się zdobyć ogromną ilość fanów. Tysiące graczy z całego świata są w stanie ocenić urok niezwykłego czytania normalnego na pierwszy rzut oka, RPG -gra. Ta gra na przeglądarkę, więc nie musisz pobrać i zainstalować dodatkowe pliki lub programy.

Podobnie jak większość innych projektów internetowych Ishtvar: Wojna Bracia rejestracja będzie konieczne, aby rozpocząć proces gry. Ponieważ cały interfejs gry przystosowane dla rosyjskich użytkowników, radzić sobie z wszystkich funkcji procesu rejestracji nie jest trudne.

1. Do rejestracji rozpoczęła, wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk znajdujący się na stronie głównej gry.

2. Pojawiają się przed Tobą w formularzu rejestracyjnym, koncentrując się na końcach systemu musi wypełnić wszystkie pola w kolejności, podając nazwę użytkownika i hasło dla wpis i wybrać wygląd swojej postaci, to możesz zacząć Ishtvar: Wojna Bracia grać.

Każdy może zalogować się do projektu za pomocą swojego konta w Facebook lub Vkontakte, co znacznie upraszcza i przyspiesza proces rejestracji. Przy okazji, w celu umożliwienia Ci przetestować grę przed podpisaniem umowy, nie jest test funkcji bitwy.

Ishtvar: Wojna Bracia Internecie - to gra multiplayer, która jest mieszaniną strzelca i tradycyjne RPG -gra. Ahead oferuje wiele zadań i questów. I jego praca wyjścia dostać bezpośrednio po rejestracji. Zdecydowanie zalecamy, aby go zabrać, bo z nim można lepiej zrozumieć wszystkie funkcje gry, i być w stanie wyobrazić sobie, co czeka cię w przyszłości.

Jak można się domyślić, gra oprócz cokolwiek innego można się spodziewać walk i bitew. Tak, że można z powodzeniem grać Ishtvar gry: War Brothers, należy zapoznać się z podstawowymi zasadami mechaniki walki. Swoje "ręce" w grze, które zostały utworzone znaki. Tak można wygrać bitwy, trzeba myśleć o wszystkich starannie żołnierzy bojowych rozstanie schemat. Wszystkie działania można wspierać magiczne zaklęcia i efekty magiczne. I w pewnym momencie, że to magia może odgrywać decydującą rolę, ale także duża część pomyślny wynik gry zależy właśnie od właściwej strategii.

W Ishtvar: Wojna Bracia darmo można grać w następujące klasy znaków:

1. Farmer.

2. Hunter.

3. Militia.

W tej grze online można znaleźć wiele nowych znajomości z rówieśnikami ze wszystkich zakątków świata. Spotkać się i dołącz do już ustanowionych klany lub, w razie potrzeby, można założyć własną nową klanu. W trakcie gry będziesz w stanie komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem czatu. A gra ma specjalny kalkulator, który pozwala obliczyć możliwe konsekwencje ciężkich walk.


 

Zagraj także