Star Wars: Jedi II: Jedi Outcast

Alternatywne nazwy: Star Wars: Jedi II: Jedi Outcast

Procesor: Pentium II 350

Pamięć RAM: 128 MB

Video

Star Wars: Jedi Knight: - "Gwiezdne Wojny". Jedi Outcast druga część jednej z najpopularniejszych gier komputerowych opartych na motywach wszechświata Star Wars: Jedi Knight jest w przeciwieństwie do tradycyjnych strzelanek, bo tu Zawodnik dostępne są nie tylko broń dalekiego zasięgu, ale miecze świetlne, a także można użyć siły w konfrontacji z wrogiem.

Fabuła Star Wars: Jedi Knight 2

Gra toczy się dwa lata po zakończeniu wydarzeń z pierwszej części gry. Bohaterem Kyle Katarn, bojąc się ponownie poddać się ciemnej stronie mocy, zrzeka się swoich umiejętności i rzuca miecz. Bohater Star Wars: Jedi Knight: Jedi Outcast postanawia wrócić do zawodu wojsk najemnych pomagających Nowa Republika, aby zakończyć ostatnie resztki sił imperialnych. Podczas jednej z misji, Kyle przekazywane wraz z jego starym przyjacielem Jan Ors jednej z planet rebeliantów, gdzie spotykają Desann Mrocznego Jedi, który nauczył Kyle zwycięzca Jerec i porywa Jen. Próbuje uratować swojego partnera, Kyle popełnia w Dessanu bojowej używanej przeciwko niemu Silas i jego przyjaciel umiera. Oklemavshis Kyle jest wściekła i idzie do Doliny Jedi odzyskać Force. Bohater wraca do sanktuarium Star Wars, Jedi Academy, 2. generacji, który już przygotował nam znać Luke'a Skywalkera. Że powinien Kyle podnieść miecz, opuścił na przechowanie. Od tego momentu zaczyna swoje polowanie na Mrocznego Jedi Dessau, który zabierze cię na wszystkich światach Star Wars: Jedi Knight 2.

Wygląd

Specjalna gra ocenę zasługuje jego elementem wizualnym jest pełen efektów specjalnych, zadziwiające i dobrze zaprojektowane modele postaci. Wszystko, absolutnie wszystko w Star Wars: Jedi Academy 2 posiada na najwyższym poziomie, z bohaterem, a kończąc imperialnych szturmowców zwykłych. W ramach modelu postaci w grze i wykonany ruch. Gra jest warta gry nawet po prostu, aby zobaczyć, jak z wdziękiem leci przez wybuchające termogranate, atak jak pęd przeszłości kilkanaście strzałów miotacze. Dźwięk jest również do oznaczenia i wszystkie wizualne przysmaki będą powielane doskonałą ścieżkę dźwiękową, wpływając wszystko, nawet echo, które przeleciał blaster belki.

Tak będzie przybywać z siły

Gry Star Wars: Jedi naprawdę przekształcone, raz w rękach bohatera strzela świetlnego zastępczą walki blaster. Nie będzie określania prędkości i parowe, pełne wdzięku ruchy przepływające ale nawet poważnie pozbawić korzyści w ilości przekraczającej grupę wroga. Wszystko to w towarzystwie pięknych koziołki i salta, kombinacje upadki i uderzenia pioruna. Umiejętności bohater będzie rosnąć w trakcie gry, a liczba dostępnych uderzeń, sztuczek i akrobacji salta z nim. W porównaniu z pierwszą częścią systemu do zbierania cząstek zniknął Siły ciał poległych przeciwników, teraz Kyle może się wygenerować energię, która jest niezbędna na jakiś czas do wykorzystania swoich umiejętności. Najbardziej ekscytująca walka będzie czekał na ciebie w walce z zbuntowanych Jedi, więc nie wydawać wszystkie siły w walkach z prostych szturmowców.

 

Zagraj także