Killing Floor 2

Alternatywne nazwy: Killing Floor 2, KF2, KF 2

Game Killing Floor 2: jeden przeciwko armii zombie.

in Maj 2014 Tripwire Interactive - programista i wydawca opublikował ogłoszenie według gatunku strzelców czołowych osób w kierunku horroru, a 21. 04. 2015 pojawiło się we wczesnym dostępie do gry Killing Floor 2. Prace w toku w ciągu roku miały trzy dodatki, a gracze mogą pobrać Killing Floor 2 z nowymi postaciami, obszarami, bronią i umiejętnościami.

Korzystając z Unreal Engine 3, wydawca oferuje pobrać Killing Floor 2 na PC, ale stwierdził, że opcja PlayStation 4 jest również przygotowana do uruchomienia.

Inne funkcje gry to tryby dla pojedynczego użytkownika / wielu użytkowników i rosyjski interfejs, a głos nadal jest językiem angielskim.

Historia i momenty gry. Miesiąc po ostatnich wydarzeniach, a tam jesteś w środku zakażonych w Europie. Eksperymenty naukowe Horzine Biotech Corporation dały porażkę i wyruszyły na ulice zombie Toli toli. Wszędzie chaos, a niektórzy ocalał z nadzieją pomagają bohaterowi, który z pewnością się pojawi, kiedy będzie naprawdę źle. Narzędzie znajdzie broń palną i może być używane w ścisłej walce. Oczywiście potwory na zatoce są zbyt niebezpieczne, ale jest to nieuniknione, jeśli amunicja się skończy. Teraz dostępne 8 kart:

Igrokam można łączyć w grupach do 6 osób, usuwając mapę mutantów i bossów. Z każdą nową walką"fala"staje się coraz trudniej zwiększyć liczbę wrogów, wśród nich nowe formy, które są trudniejsze do zniszczenia. Natychmiast są inne przydatne rzeczy, zdolne do wspierania sił w razie urazu, które pomogą nam poruszać po terenie i innych sprawach.

Moje kwestia pieniędzy, ponieważ przedsiębiorca nie jest Święty Mikołajem, dar i nic nie daje. To nie jest zniszczenie głównego szefa gry Killing Floor 2 na PC, gra się skończyła.

 

Zagraj także